Глобальні оголошення!



День Батька-2011

Модератори: Natalinda, ksana

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення Kskz » 16 вересня 2011, 21:48

Я може буду, а то трохи простудилась, подивлюсь як завтра буде мені. А як я вас впізнаю?)
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення mari » 16 вересня 2011, 21:57

ХМ, саме мене? Я там буду бігати щоб помагати з конкурсами. Підійдете і спитаєте, ви з форуму? Якщо з форуму- ви вгадали, якщо людина буде не з форуму- то ви не вгадали:)
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення mari » 16 вересня 2011, 21:59

Або введіть у пошуку на форумі- наші зачіски і подивіться як ми виглядаємо
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення Kskz » 17 вересня 2011, 07:16

Ок, постараюсь бути. :)
Зображення
Зображення[/url]
Kskz Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 395
З нами з: 12 вересня 2011, 20:02
Нагороди: 3
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 429 раз.
Подякували: 264 раз.
Діти: Дві дівчинки

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення happymami » 17 вересня 2011, 10:44

Kskz нас можна буде впізнати по тому, що більшість буде з малюками))) і ми всі переважно тусуємося групкою. Переважно коло машинок :grin: .
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення happymami » 18 вересня 2011, 00:44

Я була. НЕдовго, бо малий дома слабий. Бачила Ямімамі. Владіка би самого без мами не впізнала би вопше. Ще була Сашки. Ергорюкзак - безподобний. Ще була Даша з намйеншим. Оце чудо унікальне. Так встидалося тьотьок :lol: . А лисеньке таке - на голові, як велюр :гуд: . Ше прибігла Зоя, але ми вже не балакали, бо був конкурс повзунків, де вони приймали участь, а я мусила йти, бо мене машиною везли додому. Ще пришла Любов. Малий - крутий такий сімпотний хлопчисько. На лиці не змінився. Такий же красуньчик. Тіко тіло вище стало :grin:

Загалом же діти тааааак повиростали, шо труба. А мамусі стали ще модніші і красивіші. :гуд: :гуд: :гуд: :-| . Була рада всіх бачити дужке дуже дуже. Єдине шо шкода, що так мало побула, бо серце було не на місці, шо малий там дома без мене, то не витримала довго

пі.сі. Про Марі не пишу, бо Марі як всіхда - як бджілка - в роботі :tipok: :гуд:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення mari » 18 вересня 2011, 13:02

День Батька успішно пройшов.

Все вдалось на славу. Людей було небагато, чого і можна було чекати від суботи, але на жаль сьогодні холл зайнятий, отож вчорашній день був єдиним варіантом. Були класні конкурси:тати гудзики пришивали, поки один пришив- ще інші навіть нитку в голку не вдягнули :lol: , і слінги мотали, смішно було, і пантоміми показували і віршики дітки розказували, і малюки повзали(Зоїна виграла) і був класний конкурс від екомагу.те.юа з назвою Велике пранн: коли на мотузці мами бігали давали одяг, тати з дітьми його розвішували, (хто більше)а потім тати все це на дитину одягали, іт.і. і танці і співи і подарунки (правда трохи менше вартісні як минулого року).


А потім ми з Руженою, Ямімамі, Дашою, Сашками, ще лялякали і грались з малими в нашій кімнатці. Словом я аж в 20.00 була вдома.

Маю фоток десь 6. Пізніше виставлю, не встигала і фоткати і робити все. Тому що маю покажу.


ДЯКУЮ УСІМ ХТО БУВ!!!!!!!!!!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення Sawwku » 18 вересня 2011, 14:21

класно було!!! я приперла ще пізніше за Марі - в 20,30 (мала показала всю вредність, яку мала :dash: )
кльово було зустрітися, познайомитися з Руженькою :clapping: . навіть Нюті сподобалося , бо не дуже вередувала :grin: .
ми тоже пробували поповзати наперегонки, але виявилося, що в мене мала страшко, як тільки поклала на землю, почався вереск. то вже не до конкурсу стало :cry: .

але найбільше мені сподобалося, що День батька святкувався в "бабському царстві"... такий собі дівішнік в їх честь :lol:
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення Zaya » 18 вересня 2011, 22:13

ДІЙСНО ГАРНО БУЛО. По - домашньому. :clapping2:
Зі сміхом, співом, танцями і конкурсами. Всі були задоволенні.
Дякую організаторам :clapping2: :clapping2: :clapping2: :clapping2:
Zaya Офлайн


 

Re: День Батька 2011 в Тернополі. Ваші ідеї

Повідомлення Любов » 19 вересня 2011, 13:57

і нам дуже сподобалося, тільки ми не довго були, дитині захотілося поподорожувати по Подолянах. Фотографій тільки декілька, вчасно не зарядила батарейки, тож маю мало.
| +
Зображення Зображення

Зображення Зображення

Зображення Зображення
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість