Глобальні оголошення!



День матері 2011!

Модератори: Natalinda, ksana

День матері 2011!

Повідомлення happymami » 28 квітня 2011, 01:29

Було б дивно, якби Школа материнства, та й не організувала для міста й цього року незабутній День матері, правда? ;) Звичайно, що свято буде. Звичайно що в традиційну другу неділю травня. Звичайно, що незабутнє.

Запрошуємо усіх бажаючих до партнерства, спонсорства чи просто участі в якості співорганізаторів та глядачів Дня матері-2011.
Якшо ви маєте свої ідеї, пропозиції, чи бачення свята - з радістю почуємо їх. Пишіть нам на mamusi.org.ua@gmail.com

Попередньо в планах:
- даруємо місту дерево від Школи материнства
- ярмарка від екомагазинів міста
- виставка митців проекту "Художники без майстерень" та всіх бажаючих митців міста
- майстер-клас по слінгоносінню
- круглий стіл по обговоренню багаторазових підгузників
- конкурси з призами
- майстер-класи по виготовленню всякої всячини з екологічних матеріалів
- виступи на тему "Екологія - наша мама"
- та інші цікавинки

Орієнтовне місце проведення:
Центр, Старий замок.
При хорошій погоді - єлисейські поля.
При екстримальній невезусі з паперами і клопотаннями - Подоляни

=> Відгуки про День матері-2010
=> Фотографії зі святкування
=> Відео зі святкування Дня матері-2010, котре організувала Школа материнства в 2010-му
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення eney » 28 квітня 2011, 09:32

поясніть плз "виставка митців проекту "Художники без майстерень" та всіх бажаючих митців міста"? то шо можна картини навіть принести?
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення happymami » 28 квітня 2011, 09:57

eney написав:поясніть плз "виставка митців проекту "Художники без майстерень" та всіх бажаючих митців міста"? то шо можна картини навіть принести?

треба. не те шо можна. Це вопше було б круто, якби всі мамусі свою творчість виставили. Проект "Художники без майсетерень" має на меті об'єднати всю творчу частину міста. Музикантів, поетів. художників. танцюристів, в одну спільноту. Власне, мамусі котрі шось якось творять, і є частиною проекту, якшо приймають участь в його заходах ;-)

Перлинка. ну то така назва, яка мені внгчі в голову стрільнула перша. Ну а як ще назвати? То не майстер-клас. бо ж ніхто нікого нічого не буде вчити і показувати на попах ;-) . То просто обмін досвідом. тощо... Ну можна змінити на "Зустріч-обговорення багаторазових підгузків"
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення гра з вогнем » 28 квітня 2011, 14:46

не в обіду, це більше план до дня охорони землі, а до дня материнства хочеться акценту на материнство, дитинство, батьківство, а не на екологію. практично всі заходи крім конкурсів з призами (бо просто не розписано шо то таке), звкртають увагу в першу чергу на еко, а мама так, з боку припьока.
мо у вас підстави які є, хз :shock:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення happymami » 28 квітня 2011, 19:45

гра з вогнем написав:не в обіду, це більше план до дня охорони землі, а до дня материнства хочеться акценту на материнство, дитинство, батьківство, а не на екологію. практично всі заходи крім конкурсів з призами (бо просто не розписано шо то таке), звкртають увагу в першу чергу на еко, а мама так, з боку припьока.
мо у вас підстави які є, хз :shock:

ні, підстав нема :lol: . Просто хочеться цього року зробити саме з акцентом на те, що мама, то є частина екології. Ой, общім, не вникай. Це чернетка така, яка чернетніше не буває. Просто зараз ведуться переговори по тому всьому, бо в місті планується грандіозний День матері. Просто тут накидали мінімум. Головне шо я хотіла скеазати - не важливо шо там буде. Для нас це привід бути разом в той день. Тому й написала шоб форумчаночки планували 8 травня наперед. А шо буде - всеодно буде цікаве в любому випадку ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення гра з вогнем » 28 квітня 2011, 21:32

В мене колись був значок "Береги природу, мать твою!" Схоже до назви вашого конкурсу "Екологія - наша мама" :grin:

У мене пропозиція зробити круглий стіл з природнього материнства, усвідомленого батьківства, а вже поміж це все і підгузники прорекламуєте.

а все інше нічо не можу придумати, бо все таки екоматеринство - не моє :)буду лиш спостерігати за вами.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення гра з вогнем » 28 квітня 2011, 21:34

а нє, я згадала, зайдіть в малятко, допоможіть тим, хто обділений материнською ласкою :-|
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення mari » 03 травня 2011, 09:36

Хто з Вас хоче завтра з дитиною (років від 4-5) іти на ТТБ на 8 ранку щоб ваша дитина там вам віршика про маму розказала. Мені треба компанію. ХТО хоче скласти?

Прямий ефір 30 хв.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення oksana.tesliuk » 03 травня 2011, 21:32

mari написав:ХТО знає, де можна зробити табличку щоб її поставити під деревом (напис: дерево висажено на честь ДНЯ МАТЕРІ тернопільськими мамусями)? :working: :working: :working: :working: SOS

Гравіровані металеві таблички роблять на перехресті біля технічного універу - ріг ювелірного магазину і магазину взуття. Вхід з магазину взуття.
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: День матері не за горами!!! Плануйте зустрічати його раз

Повідомлення happymami » 05 травня 2011, 12:35

І так. 12.00. Подоляни. Неділя. 8 травня

Особливо запрошую слінгомам, будемо робити парад? Заодно і Емамі можна місту показати ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Далі

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron