Глобальні оголошення!



Їдемо у Львів на IV Свято Шоколаду-2011!!!

Модератори: Natalinda, ksana

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення lore1ei » 14 лютого 2011, 11:12

Я дуже рада що побачила вас! Скучаємо без вас!
Жаль, що все було дуже поспішно, але час підтискав, в місті купа туристів, великі черги в шоколадні кафешки, холоднувато, дітям напевно особливо цікаво небуло. Але надіюсь місто вам сподобалось.
Як потепліє, приїжджайте! Обов'язково щось придумаєм щоб і діткам було цікаво, і щоб мамусі розважились!

Ще сьогодні підемо на шоколад, може шось побачимо) І скуштуємо)
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення Natalinda » 14 лютого 2011, 13:08

Пару фоток які залишилися, після невмілого користування компом

Це Львівська ратуша, якщо я добре памятаю
Зображення

| +
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення mala-karta » 14 лютого 2011, 14:03

а нам дуууже сподобалося!!!!!

така рада, що поїхали!!!!
шоколалний фонтан побачили, яблучко туди вмочили і зжерли, шоколадну компутерну мишку купили, цукерочок накупляли, а Ромка побачив КООООНІ :)
І страшенно йому сподобався поїзд в шоколадному місті. Хто б там шо не говорив, що мале місто, але ЯК Ромка тішився, коли поїзд виїзжав з шоколадного тунелю!!!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення happymami » 15 лютого 2011, 15:25

Тут я трішки описала словами. Але то тільки якась 10-та частина зі всіх емоцій))) Томущо ми шей гуляли містом і купували шоколад на вулиці а ще - я навіть в руках тримала ШОСЬ камасутрівське :oops: . Випадково :oops:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Їдемо у Львів на шоколад!!!

Повідомлення pan_kotskyy » 16 лютого 2011, 00:08

Так, так, було класно! Зовсім не жалкую, щ поїхали, хоча спочатку вагалися як то все буде, погода і т.д.
Правда в мене малий вперто не хотів сходити в Львові попісяти, казав "додому пісяти!" А потім як ми вийшли на третій поверх того палацу мистецтв щоб роздивлятися ті шоколади то малий посеред залу не втримався! і я галопом погнала на перший поверх шукати де менше народу і можна присісти щоб його перевдягти.. поки перевдягали, в нових штанах поламались закльопки, ремонтувала, не змогла, залишила в колготках і тут настав час їхати додом, вопщем я шоколад бачиа тіко здалеку, добре що чоловік мені його накупив трохи і майж ерпи виходи продавали пироженки з безе, дорогі по 25 грн але смакота...
а ще біля майстерні шоколаду продавали омріяні шоколадні .... я хотіла коричневий, але були тілько білі, перед нами мужик скупив 6 штук, 4 білих, 1 чорний і останній коричневий :scare: тому я залишилась без ...
я про те, що хепімама випадково в руках потримала, якщо хто не догадується ;-)
А ще я помітила, що в Львові багато маленьких магазинчиків з цікавим одягом, цікавішим ніж в нас бачу, і зараз там трохи розпродажі, правда не знаю про які суми йдеться, бо не заходила, хотіла б просто відірватись, полазити по магазинах, але то точно без діток тре їхати і без чоловіків :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Поперед.

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей