Глобальні оголошення!



Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Модератори: Natalinda, ksana

Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення Перлинка » 23 січня 2011, 23:15

Зараз хлопчикам 2рочки і 4 міс.Постійно хочуть бути на руках ,у мами почався варикоз,бо вони вже досить важкенькі біля 12 кг.Самі не ходять,не повзають,не сидять і навіть не тримають головку,правда один з них міцніший пробує вже сідати.Я так розумію,що є багато різновидів тих слінгів,можливо спеціалісти знають,які краще для таких діток,ну і бажано,щоб було не важко вдягати.
Слінги не мають бути супер нові чи гарні,можуть бути затаскані,головне ,щоб функціональні,бо їм переважно по дому носити,на вулиці дітки у візках.
Востаннє редагувалось Перлинка в 24 березня 2011, 19:27, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення happymami » 23 січня 2011, 23:28

Ну, Перлинко, тут таке діло... Найшвидше знімаються слінги з кільцями чи ергорюкзаки, на скільки мені відомо. Але ергорюкзаки для таких тяжких діток то вже доволі важко на спину. Слінг з кільцями теж може мати нагрузку. Оскільки на одне плече йде навантаження. Думаю найоптимальніше то шарф. Але його мотати треба. Хай би ше Оленка сказала свою думку. Але дуже хотілося б дійсно допомогти тій жінці
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення mala-karta » 24 січня 2011, 01:05

Перлинка, 12 кг спереду дуууже заступають обзор.
Гуляти - цілком реально, а щось по дому зробити - дуже незручно.

Я можу дати слінг з кільцями, але там наванатаження на 1 плече - але то все одно легше, ніж просто на руках. Можна спереду носити, можна збоку.
Якщо збоку і 2 слінги з кільцями - то навіть 2 одночасно.

Якщо в тієї мами буде можливість і бажання навчитися мотати шарф - то це найкращий варіант, бо тоді можна носити і спереду (і посадити дитину нижче - важче носити, але кращй обзор), збоку, на спині. І слінг шарф можна навіть з простиньки організувати.


ну, якщо їй підійде слінг з кільцями - стукай в приват.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення Перлинка » 24 січня 2011, 01:11

mala-karta
Дуже дякую,а в слінгу з кільцями голівка підттримується?
І як вона може навчитись мотатись,якщо вона живе не в Тернополі?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення Marta » 24 січня 2011, 01:43

Я думаю, що найкраще будуть все ж шарфи, бо якщо головку не тримають, то можна в позицію хрест над кишенею, і головку накрити (так, як ми носимо сплячих діток). Одного ззаду, одного спереду.
І якщо голівка буде лежати в мами на грудях, то обзор спереду повинен бути нормальним.
Типу так http://ursik.com.ua/shop/product?id=2831
А навчитись мотатись можна в інтернеті пошукати, є багато відео-уроків, або пошукати слінгоконсультанта в її місті.
Один шарфік я можу дати. Якщо потрібно- також пишіть в ПП.
Marta Офлайн


 

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення Перлинка » 24 січня 2011, 01:53

Дівчата,та вона не зможе,одного спереду ,одного ззаду,вона сама важить 44 кг.
За останні кошти наймає няню,бо не справляється.І тато після передачі повернувся до них,тільки заробляє він мало,тому їм всеодно важко як матеріально так фізично і морально.
Вже є 2 пропозиції,дуже дякую що так швидко відгукнулись.Може ще хтось запропонує такого щоб мотатись,але я пошукаю спочатку де і як вона має навчитись.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення happymami » 24 січня 2011, 02:36

Перлинка написав:Дівчата,та вона не зможе,одного спереду ,одного ззаду,вона сама важить 44 кг.
За останні кошти наймає няню,бо не справляється.І тато після передачі повернувся до них,тільки заробляє він мало,тому їм всеодно важко як матеріально так фізично і морально.
Вже є 2 пропозиції,дуже дякую що так швидко відгукнулись.Може ще хтось запропонує такого щоб мотатись,але я пошукаю спочатку де і як вона має навчитись.

ну пошукати можна і в ЖЖ спільнотах. Просто кинути там клич, чи нема близькоживучих слінгомамаш. Або знайти фотоінструкції на http://www.slingokonsultant.ru/instructions/ або шукати на ютубі відео. Залежно кому як легше вчитися. Мені по фотках. А комусь - по відео.
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення mala-karta » 24 січня 2011, 11:20

Перлинка, в слінгну з кільцями головку можна підтримувати - просто треба все гарненько затягнути. Але тоді очі на рівні тканини слінга - погано трохи видно.
Думаю, їй найпростіше було б з ерго-рюкзаком - він її, принаймні не відлікає (бо здається найпростішим).

Ідея з ЖЖ спільнотами - дуже класна.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення Перлинка » 24 січня 2011, 23:35

happymami написав:ну пошукати можна і в ЖЖ спільнотах. Просто кинути там клич, чи нема близькоживучих слінгомамаш. Або знайти фотоінструкції на http://www.slingokonsultant.ru/instructions/ або шукати на ютубі відео. Залежно кому як легше вчитися. Мені по фотках. А комусь - по відео.


Дівчата,я навіть не знаю ,що то таке жж спільноти,якщо ви зможете когось найти,хто погодиться її навчити мотати,буду дуже вдячна.
Зараз ,здається 29 числа вони їдуть в Трускавець на лікування ,здається на 10 днів,чи на 2 тижні.Їм видали безкоштовні путівки в поліклініці,після гарячої точки вже вдруге.А на дорогу і проживання Аня назбирала і відклала кошти,бо після передачі люди їм по трішки перераховували.


Я думала,що до того часу як вони поїдуть в Трускавець зможу організувати,щоб поїхали зі слінгами,бо візок не беруть,а там доведеться багато носити.Тільки мене сьогодні положили на стаціонар в патологію,тому я не зможу тим зайнятись.Хіба,якщо в когось буде бажання звязатись з Анею по телефону на пряму і передати слінги,сюди а може в Трускавець,і щоб було кому навчити мотатись ,але то певно все дуже складно...
Востаннє редагувалось Перлинка в 24 березня 2011, 19:29, всього редагувалось 2 разів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Прийму ,або куплю 2 слінга б\в для близнят хворих ДЦП

Повідомлення Marta » 25 січня 2011, 01:04

Перлинка, а чого положили? На скільки? Нічого серйозного?
Marta Офлайн


 

Далі

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron