Глобальні оголошення!



Новорічна вечірка "Обнімашки" - стрічаємо 2011

Модератори: Natalinda, ksana

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Nymydora » 28 грудня 2010, 20:52

На прохання мамусь викладаю інструкцію до антидепресанта, який виграла Лізунька:

АНТИДЕПРЕСИВНА ШТУЧКА®

Міжнародна назва: хтоїїзнає
Ліцензія: аякже
Виробник: nymydora з обмеженою відповідальністю
Призначення: підняття настрою супермамусям
Склад: все, що під руку потрапило
діюча речовина: голова
допоміжні речовини: руки-ноги-вуха-хвіст.
Лікарська форма. Дощечка, вкрита написами.
Фармакотерапевнична група. Антидепресанти. Код АТС N 06A X11.
Клінічні характеристики.
Показання. Поганий настрій.
Протипоказання. Підвищена чутливість оточення до гарного настрою мамусі. Протипоказання стосується сусідів, чоловіка, рідні і всіх-всіх-всіх, кому щось десь не подобається.
Спосіб застосування та дози.
Внутрішньо – сторона з метеликом: читати під музику, запиваючи великою кількістю чаю з медом та корицею.
Зовнішньо — сторона з кицькою: читати голосно, виразно, драматично, напрямку адресата.
Лікування слід розпочати з добової дози 10 разів. Звичайно для досягнення оптимального терапевтичного ефекту необхідно підвищувати дозу. Ефективна терапевтична доза коливається в межах 150 – 450 разів.
Цей препарат слід застосовувати цілодобово, особливо ввечері перед сном. Також можна приймати в менших дозах, рівномірно розподілених протягом доби (вранці та ввечері).
Лікування необхідно продовжувати до повного зникнення симптомів. У разі правильного підбору дози препарату позитивний ефект досягається моментально. У разі недостатньої ефективності доза може бути підвищена до максимальної.
Побічні реакції. Під час лікування найчастіше відзначалися такі побічні ефекти: збільшення апетиту і кількості випитого чаю, запаморочення від радості, міцний сон, здоровий пофігізм, які здебільшого виникають в перші тижні лікування і залишаються надовго.
Рідко виникати такі побічні ефекти: нервовість чоловіка, роздратування сусідів, комплекс меншовартості у шефа, судоми у гаманця, пригнічення функції носових хустинок, збільшення концентрації здивованих поглядів.
Передозування. При передозуванні може з’явитися ейфорія. Рекомендується дати спокій, не робити промивання шлунка, не проводити жодного лікування, зайти на форум.
Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат рекомендується застосовувати під час вагітності. Препарат дозволяється застосовувати вагітним в невідкладних випадках.
Препарат впливає на грудне молоко, тому годування груддю під час лікування слід активно продовжувати.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші форми взаємодії. При одночасному застосуванні лікарські засоби можуть взагалі не пригодитися.
Термін придатності. Необмежений.
Умови зберігання. Зберігати у недоступному для зайвих очей, сухому місці при температурі до 25 ?С. За потреби перевертати на потрібну сторону.

Текст на штучці
з ОДного боку: Супер-пупер-мега-екстра-мама!!!Я сказала — всі зробили!!!Пухнаста котуся,солодка мамуся!!!Цьом маму в щічку!!!Ну хіба я не молодець? Але ж я молодець!!!І все буде дооообре для кожного з наааас… Я само савєршенства, ат улибкі до жеста више всякіх пахвааал Я все знаю! Я все можу! Мама-цяця, мама-ляля, найгарніша в світі краля!!!
З другого боку: Жінка — це не діагноз! Мама також людина!!!Ціхо, мама сердиться!!! Зроби сам, коханий, у мене нігті мокрі! Я собі знаю, а ти собі думай! Всі в баню!!! Ой, зараз скажу, ух, зараз як скажу!!! Тримайте мене семеро!!!
А тепер я говорю! А-А-А-А-А-А!!!
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення lerumpochka » 31 грудня 2010, 15:48

mala-karta написав:я вже кусаю лікті, що не була :nea:


я теж все кусаю, що та паті була тоді, коли я теж не могла:)) так все крутезно!!!!!!!! такі сві гарнюні!!! ой, як же я таке люблю :o :o :o

чекатиму лютого - так розумію, там теж буде шось цікаве :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
Секрет ,батьківського виховання не в тому, що роблять батьки, а в тому, ким вони являютьсядля дитини. (Гордон Ньюфелд)
lerumpochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 280
З нами з: 12 квітня 2010, 12:16
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 221 раз.
Подякували: 369 раз.
Діти: маленька Магдаленка:)

Поперед.

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron