Глобальні оголошення!



Новорічна вечірка "Обнімашки" - стрічаємо 2011

Модератори: Natalinda, ksana

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Tajga » 25 грудня 2010, 22:03

ой, дівчата, читаю вас і слюни ковтаю! Здорово, що ви всі такі дружні і збираєтесь у реалі. Це супер!!! :o Мало не заздрю.. :oops:
Вітаю з наступаючими святами! Гарно вам відствяткувати! Чекаємо фоторепортажу!
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Руженка » 26 грудня 2010, 23:30

Ага!!!!!!!!! І мені цікаво!!!!!!!!!!!! Ну розкажіть і покажіть(на фото), як повесилились!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Руженка Офлайн


 

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення happymami » 27 грудня 2010, 10:35

Не відписуємо, бо потомлені мирно спимо :lol: :zybu: . Так нагулялися))
Общім, всього словами не передати. Спробую коротко основне. Найперше - дякуємо Нимидорці за свято яке вона нам влаштувала навіть не бувши присутньою. Вона передала подарунок-антидепресант для лотереї. Який виграла Лізочка. Аньтдепресувалися ми всі разом. Ржали аж пісялися. Надзвичайно креативно і так з любовю зроблено. :aaaaa:
Потім ще була сміхотерапія від Марії. Ми слухали пісню і показували на мигах, про шо в пісні йдеться. Найсмішніше показувала Лізочка, за що отримала приз))) Далі були обнімашки і вгадуванна хто кого і по чому гладив :P :oops: :crazy: :dance: . Ну і пантоміма, де Анна-марія показувала стрибучу фею, а Тетяна - тракториста, на якого Марі все думала шо то вершник. Ага. то нічого, шо коні не мають керма? ;-) :zybu: Була святкова лотерея і були капосні завдання. Типу заспівати, чи поскакати, чи ше шось важче. Свято вийшло фактично суто мамське і ми гарно розважилися і відпочили в близькій компанії. Фотки в Лізуні. Підождіть капку ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення happymami » 27 грудня 2010, 10:50

Ой. А ще була купа призів. Які наразі всі в мене є, бо вони для тих, кого не було на вечірці. І тааак

1. Нимидорці за перемогу в конкурсі "Форум озолотився" Ліза понесла золоті коралі. Які ж вони гарні вживу :-| . І не на рожевому фоні :oops:
2. Нимидорці поїхав призик з лотереї, зроблений з не меншою любов*ю, ніж її антидепресант для мам :oops:
3. Для Мало-карти за найемоційнішу тему Як дитині звикнути до працюючої мами я маю книжечку.
4. Для Мешканки за тему, котра має найбільше переглядів Новорічні прикраси своїми руками теж я маю книжечку, яку вона в мене забула ;-) . Прийду в гості скоро. Ждіть
5. Для себе маю книжечку за... за... а за шо? Ааа. За тему Наші дітки. Які вони
6. Нааая має чоколяду і книжку за тему Хочу виговоритися (і ше за шось. Маріє, помагайте, бо я склірозна :gore: )
7. Лізуня має подарунок за те, що вона стала приводом для створення аж двох масових тем
8. ну і Мешканка витягла собі в подяку за модерацію на форумі чудове зелене в*язане яблучко від "Кумки"
9. Тетяна отримала приз за найемоційніше співання пісні жестами

Все? Чи я щось забула? :head:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення мешканка » 27 грудня 2010, 19:08

Не знаю чим ще доповнити розповідь Хепімаммі, хіба скажу, що я одержала цілу гору позитивних емоцій, відпочила душею, натішилась, як дитина.... За що всім-всім величезне спасибі.
А були: Марі з доцею, Хепімаммі з доцею, Міля з доцею, Таня (не знаю, як нік), Марта з доцею, Ліза з фотіком (від неї чекаємо відгуків і фото).
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення mari » 27 грудня 2010, 20:18

І я нарешті маю час тут написати.
Було суперкласно!!!! Я трохи правда за 2 дня ще до свята захрипла, то не обнімалась, а керувала процесом обнімання :lol: :lol: :lol:
Конкурси і обійми були такі щирі і веселі, що я так пошкодувала що не було тих, хто міг якби трохи напружився прийти на 2 годинки. Зате місця вистарчило. Тому не має худа без добра.

Ай, дівчата, обминули ви багато. Але якщо врахувати що щоразу все краще і краще- то вас в лютому чекає нове мною і вами разом придумане свято.

Чуть не впісялась від сміху з Лізи, Мілі під час візуальної пантоміми під пісню "Намалюю тобі зорі"...Тіни Кароль, особливо в цьому місці Ла-ла=ла-ла (Ліза пам"ятаєш???). А Міля так успішно з малою цю пісню відпрацювали, то певно ще репетиція з школи материнства далась взнаки.

Дівчинка з платті з квіточками, себто Хепімама, як завжди придумувала цікаві ідеї для показу. От як наприклад я лампочку мала показати? Добре що з провідницею справилась успішно... :lol: :lol: :lol:
Шкодую що таки Люба гінеколога не показала, бо я заголосно сказала.

Мешканка з впевненістю 1 хвилинку лежала на дивані, Тетяна усіх особливо любовно обіймала, а Марта принесла офігенну коробку італійських цукорок.

Моя доця таку фею показувала- що вам дівчата такі скакучі феї ще навіть не снились.

Словом ми так насміялись. :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:
Не буду розказувати секрети наших елементів костюмів, побачите на фото. Розкажу тільки два моменти:
В мене був хвіст, на фото не побачите, бо я задом не фоткалась :zybu: :zybu: :zybu: . А приз казкових цукерок за кращий новорічний костюм отрималал принцеса Софія.

Віват!

Ліза- давай фото. Багато фоткала я, а я не фотограф, тому може фото й не буде :gore:

Ага, Хепімама забула про що- то нагадую Найя, отримала подарунок за грудень і ще за гарячу тему ще листопада: Платну медицину.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Marta » 27 грудня 2010, 20:35

І я також дуже рада, що прийшла, хоча, все ж варто було йти без Лізуні- її постійно тягнуло, як магнітом в дитячу кімнату, і вона благополучно і з регулярністю від мене втікала (не давала мамі вдосталь награтись))). ;-)
Проте все ж в конкурсі обнімань я приймала активну участь, наобнімалась досхочу, вгадувала, хто там мене гладить, було класно!
Розповіла віршик, отримала по номеру офігенного сніговичка, посміялася з Нимидоркиного антидепресанта (ото креативна людина! :o )почала грати в пантоміми, але в моєї дитини урвався терпець, і ми змушені були йти і розважатися в Мадагаскарі, на машинках, т.д.
Всім величезне дякую, і соррі, що так мало були, але атмосфера була дуже приємна, дружня, супер-класно!!! :thumbsup: :o :roses:

А хвостик в Марі був прикольний....)))) :zybu:
Чекаю фоток!!!! :o
Marta Офлайн


 

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Milichka » 27 грудня 2010, 21:38

І мені сподобались дівочі посиденьки. Правда в Тіни виявились інші плани на цей вечір :zybu: , тому багато конкурсів я пропустила ловлячи доцю по всіх Подолянах. Але все одно ДУЖЕ- ДУЖЕ ДЯКУЮ Маріі, як організатору, і всім дівчатам за приємний вечір. :roses:
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Тетяна » 27 грудня 2010, 22:12

Привіт дівчатка!!! І я хочу висловити свої враження від вечірки. Все було суперсупер!! Незважаючи на те, що нас було мало, я гарно повеселилася і від душі насміялася!!!! Особливо мене вразило знайомство з Хеппімамою та їїї донечкою....така щебетушка :o Мені було приємно познайомитись з Мартою та її донечкою, МІлею з доцею та Лізою. І звичайно рада була ще раз побачити Мешканку. З конкурсів мені сподобалась пантоміма, особливо у виконанні Мешканки та Анни-Марії та обнімалки, де, як висловилась Марі, я особливо ніжно всіх обнімала.
Дякую Марі і всім органзаторам за чудове свято!!! :heart: :kiss girl:
З нетерпінням чекаю на фото від Лізочки!!!!
Тетяна Офлайн


 

Re: НОВОРІЧНА ВЕЧІРКА "cuddle party"

Повідомлення Liza » 27 грудня 2010, 22:34

мамасікі, привіт.
я прошу вибачення за затримання фоток - в неділю вже не було коли займатиси фотками і дитина страшно ліз до компа, коли я за ним сиділа. а сьогодні, в понеділок, мій комп весь день був із чоловіком на роботі - підремонтовувався. сподіваюся, що завтра робота з фотками значно просунеться.
навіть не можу нормально написати про свої враження зараз - дитина лазає мені по плечах, зачіпає мишку, лупить по клаві, на кухні стигне чай - суцільна невезуха...........
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Поперед.Далі

Повернутись до Ласкаво просимо на форум



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей