Глобальні оголошення!



Прикорм під час "несезону"

Для того, щоб підняти цікаву для Вас тему, зверніться в ПП до адміністрації форуму!

Модератори: Natalinda, ksana

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення krapk@ » 19 травня 2010, 21:56

нову фішку чули?? що морожене то все піпіпі - краще сушене, особливо діткам!!! З цими нововіяннями скоро з розуму зійти можна буде. Цікаво як виглядає клубніка сушена :scare:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Natalinda » 19 травня 2010, 22:24

krapk@ написав: Цікаво як виглядає клубніка сушена :scare:

Я і бачила і їла. На смак така ж як і на вигляд :mrgreen:
Але є люди яким подобається :unknown:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Dashko » 19 травня 2010, 22:33

А я, думаю, що принаймні для компотів справді краще сушити.А заморожені фрукти, овочі більше цінні смаком, ніж вітамінами.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Naya » 16 червня 2010, 13:58

krapk@ написав:дівчата мені наша педіатр порадила щодня давати малому ложку творогу з яблучком. Казала робити самій. Квасне молоко на парову баню і вийде сирок. А я здається колись бачила таблицю, що то аж з 8 місяців сир. Я щось плутаю? Правда вже давала 2 дні, то малий їсть з задоволенням (я своїм молочком розвожу).


а в нас навіть нема такого, щоб по якихось табличках їсти.
Основна їжа - мамине молочко, а спробували вже: кабачок, капусту, морквочку, бурячок, картопельку, огірочок, полуничку, банан, персик, абрикоску.
Ще тато нагодував ложкою борщу і пару ложечок супу.
Тобто дитина пробує потрошки все, що їмо ми. Не все в один день, а кожен день щось інше.
Щоправда сьогодні ми їли і капусту і на десерт абрикоску.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення krapk@ » 16 червня 2010, 14:36

я не сказала що ми їмо по табличках. Але є їда яка зовсім малим дітям не дається, напр молоко коров'яче. Я думала що і сир з цієї категорії.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення mala-karta » 16 червня 2010, 15:43

та то я всмислі, що бачила кучу табличок, і в кожній по своєму
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2010, 15:54

на мою думку (я більше прихильник стандартного педіатричного прикорму, або ж поміркованого педагогічного, для мене неприйнятно давати дитині навіть ложку зупи, а тим паче борщу чи огірка в 6 місяців) - я б утрималася від яблук. буде ще час і на яблука.

сир то таке, є схеми прикорму, які з кефіру починаються.
достеменно за сир я не знаю, оскільки ввела кисломолочку після року.

а от доцільність яблука. не знаю. я більше схиляюся до стандартної схеми овочі (білі-зелені-оранжеві), каші, фрукти.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Naya » 16 червня 2010, 16:50

а шо поганого в борщику чи супчику, якшо вони не солоні і без зажарки?
чи в огірку, в якому лиш вода?
тим паче, що то прикорм, а не основна їжа.
та й навіть прикормом не назву, бо ми ше ГВ не замінили жодне, а так, лиш знайомимося з різною їжею.
як тягнеться до огірка, то хай собі посмокче.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення гра з вогнем » 16 червня 2010, 17:26

Naya, я не можу тобі сказати щоб прям так з фактами і підтвердженнями.

Так як я розумію: навіть знайомство з новою їжею потрібно починати поступово. По трішки не перевантажуючи малечу букетом смаків, жирів (в хорошому розумінні), і т.п.

Тому я розумію педагогічний прикорм як - мама їсть рис з м'ясом, малечі дали спробувати пару рисинок, але не м'ясо, мама на сніданок замість омлету почала їсти вівсяну кашу, щоб малеча могла дзьобати коло неї.

Огірок і борщ - традиціно вважаються важкою їжею.
Огірок в плані нітратів. Тому, що через свій склад (90% вода) він втягує всю гидоту, яка є в землі. Навіть якщо це ваш огірок з городу і ви нічим не кропите, то дощ та підземні води ви точно не замовляєте. Тому я б остеріглась давати саме огірок для чухання зубів.
Окріпне дитинка. окріпне її шлуночок. стане готовим до сприймання їжі - то можна вже почината давати "важчі" продукти. Оскільки я вважаю, що від всього дитину не вбережеш.

Супчик. Я не можу точно сказати, що поганого в супчиках. Оскільки моє розуміння супчику з тим, що варять більшість чомусь не співвідноситься. Але навіть якщо це овочевий компот (вода і овочі) - то все рівно для 6 місячного малюка - забагато нараз з'їдати й моркинку, й картопельку, й горошок, чи з чого там супчик чи борщик. Не говорячи вже про буряк, який вважається важким і алергеном.
Якщо це був суп на м'ясному відварі -думаю. пояснення взагалі зайві.
Окрім того, вводячи супчик і без розбору інші продукти - в разі чого важко визначити на що сипе дитину, чи на щось з супчика чи на полуничку, яку вона злопала за 12 годин до супчика.

Це так в загальному.
Будь-який прикорм не є основною їжею, але навіть до знайомства варто ставитися помірковано.
Власне серед ваших харчових здобутків мене ще банан здивував. Бо якось банан, який 100% гмо - суперечить твому харчовому вибору (наскільки я пригадую, з попередніх дописів),2 а може я помиляюся. Я особисто проти гмо нічого проти не маю. Просто цікаво стало :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: прикорм під час "несезону".

Повідомлення Naya » 16 червня 2010, 17:34

Пригадуєш ти правильно.
Банани відносила до продуктів, які можливо можуть бути ГМО.
Я їх і не їла. До пологів. А після пологів - ломка якась за ними. Хочу і все. І чимпобільше.
Тому почала потрохи балувати себе. А малий тягнеться - то і він скуштував.
Я ж не маю 100% гарантії - ГМО він чи ні. Зараз в нас усюди пише "Без ГМО". Навіть на водичці мінеральній :D
Отакево. Розумію, що навіть попри мої принципи я від усього не вбережуся і дитину не вбережу, бо просто всього не знаю.

Щодо борщику - то спеціально такий, щоб і для малого був готувала. Якщо то борщем назвати можна :D . Бо то були закинуті в кастрюлю картопля, буряк, морква, капуста і селера і запхані в духовку.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Поперед.Далі

Повернутись до Архів тем і повідомлень



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron