Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з Олесею

Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення mari » 14 травня 2012, 23:22

Олеся, а розкажи більше про себе. Хто ти за освітою, які вподобання, як тобі вдома з 2 дітлахами? Які плани на майбутнє? Що б ти зробила насамперед як би була адміном форуму нашого? дякую. Вибач, що так різко, але правдиве знайомство.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Балачки: ні про що і про все 4

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 00:05

mari написав:Олеся, а розкажи більше про себе. Хто ти за освітою, які вподобання, як тобі вдома з 2 дітлахами? Які плани на майбутнє? Що б ти зробила насамперед як би була адміном форуму нашого? дякую. Вибач, що так різко, але правдиве знайомство.

Мене звати Леся, нік вибрала Олеся, бо читала розділ провізора Lesya і не хотілося повторюватися.
| +
Я вже в якійсь темі писала що закінчила ЛНУ ім. І.Франка економічний факультет і маю дипломи бакалавра і магістра з соціології, щодо моїх вподобань, то зараз полюбила вишивати особливо люблю вишивати ікони (може і цього хтось не схвалює :pardon: але в о.Мартина питалася то ніби в тому нічого поганого немає) тобто був такий стан душі коли мені було досить морально важко та і фізично теж (коли менший порстійно потрапляв в лікарні я могла цілі ночі не спати, бо боялася щоб не пропустити приступу :ireful: ), тоді в якийсь момент я почала більше уваги приділяти молитвам, відвідуванню церкви, а згодом вишиванню ікон...
Вдома я звикла до того що в мене діти не уявляю як то без них було, Іноді мама моя забирає їх до себе додому (живу в чоловіка) на кілька годин щоб я щось зробила то мені робота не береться, легше коли бігають під ногами :hi: А зараз коли Павлик вже підріс стало взагалі набагато легше як треба щось купити поїхати нікого не прошу посидіти з дітьми і не чекаю неділі коли чоловік дома, а двох малих на маршрутку і поїхала. Я просто не люблю коли мені хтось посидить з дітьми раз, то потім всі навкруг знають що я залишаю дітей і неодноразово це мені потім згадується . От сьогодні захотіла купити газоно-косарку полїхали з дітьми, вибрала і подзвонила щоб тато забрав, бо не влізлися б з тою штуковиною в автобус)))
Щодо планів на майбутнє, то плани наші потрошки втілюємо робимо собі в чоловіка вдома свій поверх, тобто там де був стрих зробили стіни і робимо собі кімнати-кухня-ванна. Щодо роботи так я б не проти йти, але поки ще не шукаю, бо діти в садок не ходять. З вересня на підготоку-гуртки записала обох знову ж таки треба комусь возити їх. В ідеалі я ще б не проти дочки :=):
А що б я зробила будучи адміном, то зараз важко сказати іноді щось приходить в голову, але швидко забуваю, треба записувати, бо я останнім часом якась затуркана ходжу))) Над тим питанням треба думати, але тоді коли ноутбук, чи блокнот під рукою...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення mari » 15 травня 2012, 10:43

олеся написав:От сьогодні захотіла купити газоно-косарку полїхали з дітьми, вибрала і подзвонила щоб тато забрав, бо не влізлися б з тою штуковиною в автобус)))



Класно! це ж треба!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення mari » 15 травня 2012, 10:44

Може якесь фото своє виставиш?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 11:10

Я взагалі то не гарно виходжу на фото, але подивлюся пошукаю, я себе майже не фотографую, переважно діток...
Мої фото хіба в той розділ де створили про невдалі фото закидати. :hi:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 11:30

Все що нормальне, просто я собі зараз не подобаюся, бо трохи поправилася :=):
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення Liza » 15 травня 2012, 16:19

синко на тебе схожий :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 16:30

Це молодший там де вишивані сорочки є фото двох, то кажуть що старший більше)))
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення georginochka » 16 травня 2012, 13:54

Я чогось думала, що ти русява :) Але все решта співпадає - зовні така ж мила і приємна, як і в спілкуванні :():
Олеся, чи не важко виховувати двох хлопчиків? Мені завжди здавалось, що для цього необхідна якась особлива сила характеру. І взагалі, на твою думку, виховання хлопчиків і дівчаток повинно відрізнятися?
Зображення
georginochka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 476
З нами з: 02 лютого 2011, 13:59
Дякував (ла): 484 раз.
Подякували: 351 раз.
Діти: Хлопчик і дівчинка

Re: Інтерв'ю з Олесею

Повідомлення олеся » 16 травня 2012, 14:08

Виховувати трохи важкувато, якщо мати на увазі виховання (а не дом побут), бо трохи ще різні інтереси в них. Але вже практично вирівнюються, бо менший все хоче і повторяє за старшим, вчить старший букви, то і менший намагається вчити, так само віршики, молитви, малюнки. Навіть велосипед, чи самокат хоче так само освоювати як і старший))) Щодо поведінки то також повторює Павлик за Андрійком, ну і дитячі пустощі то вже однаково чи молодший від старшого чи навіть навпаки....
Чи повинно відрізнятися виховання хлопчиків і дівчаток? Мабуть не особливо, бо як і хлопчикам і дівчаткам принаймі в дитячому віці потрібно вчити і пояснювати однаково: бути чемними, не битися, не бути скупими, не ображати інших, гарно поводити себе між людьми і так далі, але кожна дитина індивідуальна, тому думаю що кожна мама повинна шукати свій підхід до дітей і до кожної дитини він інший...
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron