найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Інтерв"ю з Дашко

05 грудня 2011, 22:46

Dashko то у вас не було вінчання в церкві? а розпис у РАГСі? Чи то ви просто веж не святкували? :?

Re: Інтерв"ю з Дашко

05 грудня 2011, 23:02

На момент святкування ми не були не розписані, ні вінчалися.
Розписалися десь через місяць (це була приємна подія, але далеко не така значуща для нас особисто :) ).
Ще не вінчалися.

Re: Інтерв"ю з Дашко

05 грудня 2011, 23:27

Dashko А як ти бачиш своє майбутнє (скажімо років так за 5) в ідеальному варанті?

Re: Інтерв"ю з Дашко

05 грудня 2011, 23:53

Ого яке запитання!

Якщо чесно, ніколи не думала, що буде через 5 років :)

Останнім часом я більше "женуся" не за зовнішніми обставинами, а більше за дрібними нюансами ( :? зрозуміліше висловитися не вдається :oops: ) в свому житті.

Звичайно, хочеться, щоб всі (я, чоловік, діти) були живі-здорові :) Хоча життя вчить бути щасливим за будь-яких обставин.
А далі: хочу не лінуватися, не ображатися, не тримати в собі забагато, займатися спортом, вивчати щось нове, приділяти достатньо часу дітям, і чоловіку :) , і собі :) :) :) та таке інше.

Крім того, зараз трохи складно думати про майбутнє, бо зараз думаємо про власне житло, в чоловіка нещодавно змінилася робота, та й я не знаю, чи я вже вийду з декретної відпуски, чи нова хвиля почнеться :lol:

Дякую за запитання :roses:

Re: Інтерв"ю з Дашко

06 грудня 2011, 00:10

Dashko написав:Ще не вінчалися.

То дітей ви також не хрестили? А як батьки (читати - сусіди) реагують? Чи ви ходите святити паски/яблука/воду, ну чи шо там ше святять час од часу?

Re: Інтерв"ю з Дашко

06 грудня 2011, 00:32

Дітей хрестили. Паски святимо.
Мої батьки нормально ставляться, чоловіка мама хотіла, щоб ми взяли шлюб, а сусіди, що думають, я без поняття.

Re: Інтерв"ю з Дашко

06 грудня 2011, 01:14

Dashko написав: а сусіди, що думають, я без поняття.


:lol: :lol: :гуд:

Re: Інтерв"ю з Дашко

06 грудня 2011, 09:56

Dashko написав:Дітей хрестили. Паски святимо.
Мої батьки нормально ставляться, чоловіка мама хотіла, щоб ми взяли шлюб, а сусіди, що думають, я без поняття.

:lol: :lol: :lol: :grin:
А ти зі своїми сусідами взагалі спілкуєшся? Знаєш їх? Ти ж в приватному секторі живеш, правда?
А який у вас розпорядок дня? Тобто діти в обід ще всі сплять? Ви всі разом лягаєте, чи ти їх по черзі вкладаєш шо в обід шо наніч? бо для мене найважче з тими вкладаннями, бо діти в різні години засинають. тому мені цікаво, як то в багатодітних матерів з цим. вони самі засинають в кімнаті, чи ти казки розказуєш?

Re: Інтерв"ю з Дашко

06 грудня 2011, 10:02

Dashko а щодо освіти: ти збираєшся дітям давати основні знання (якщо обереш навчання вдома) чи будеш готувати повноцінно, щоб потім діти могли здати в школі іспити на атестат?

Re: Інтерв"ю з Дашко

06 грудня 2011, 11:27

Даша, а ви вегетерванці?
Колись бачила як ви організовували похід, то там писалось про вегетеріанське меню.
І якщо так, то чому?
Відповісти