Глобальні оголошення!



Інтерв"ю з Дашко

Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення мешканка » 25 листопада 2011, 11:38

Привіт, Дашко
Розкажи, будь ласка, як в тебе появилась ідея створити "Кумку"? Які труднощі з"являлись в процесі? Як тобі вдається поєднувати сім"ю, бізнес і благодійну діяльність? :family:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Dashko » 04 грудня 2011, 20:50

Привіт, дякую за запитання!
Нарешті беруся до відповіді. :oops: :oops: :oops:

Все почалася з того, що я потрапила до київської "Кумки". Це було літо 2008 року. Мені дуже сподобався цей магазин. Пам'ятаю, тоді вже говорили з чоловіком, що в Кумці продаються дуже корисні товари, але в Тернополі наврядчи будуть користуватися популярністю. Тим не менш осінню того ж року мій чоловік завів мову про відкриття подібного магазину (не Кумки, а просто подібного). Для мене це було щось нереальне, але я теж загорілася цією ідеєю. В той час я якраз збиралася їхати в Київ на курси Молочних рік (на консультанта з ГВ). Один знайомий подав ідею, поспілкуватися з власниками київської Кумки, щоб вони поділитися досвідом. Так я і зробила в Києві. Ми дуже гарно поспілкувалися в Києві з власницею магазину Галиною. Вона була дуже рада нашій ідеї, розказала багато цікавого про роботу магазину, а потім, що було для мене несподіванкою, але дуже приємною, запропонувала відкриття філіалу Кумки в Тернополі, єдиною умовою було дотримання еко-лінії в нашій роботі. :!: Але на жаль відразу відкрити Кумку не вдалося - відсутність грошей, криза та інші обставини. Знову про це ми заговорили влітку 2010 року, розповіли знайомим про наш проект, їм сподобалася ця ідея і вони долучилися матеріально :) , і в листопаді нам вдалося відкрити магазин :clapping2:

Про труднощі :) Початок роботи магазину в мене співпав з останніми місяцями вагітності та народженням малюка :) Тому я могла дуже мало присвячувати часу магазину, що відповідно позначалося на прибутках. В Тернополі товари не популярні, тому необхідно багато часу присвятити рекламі. Ну і звичайно потрібно гарне приміщення і компетентний продавець. На жаль, нам раптово збільшили аренду, крім того мій продавець не міг далі працювати, і ми вирішили зробити перерву і попрацювати як інтернет-магазин.

Користуючись моментом скажу, що ми збираємося відкриватися знову, і шукаємо приміщення і продавця ;-) ;-) ;-)

Як вдається поєднувати? :) Насправді, не дуже мені це вдається :lol: Можу розказати, як я бачу своє "подальше встигання":
- слінг,
- спрощення непотрібних справ (наприклад, я нічого не прасую :oops: ),
- планування дня,
- чітка домовленість з чоловіком про його обовязки,
- не вимагати від себе забагато,
- отримувати задоволення, від всього, що робиш.
Щось з цього я застосовую, щось тільки збираюся.

А про благодійність, що ти маєш на увазі? Якщо телефонні консультації та інше, то я не вважаю це благодійністю, бо це все одно дає позитивний результат на всю мою роботу в загальному :)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Sawwku » 04 грудня 2011, 22:38

Даш, ти любиш подорожувати?
а як ти поєднала дітей з подорожами? не страшно було? чоловік що з цього приводу казав і каже?
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Dashko » 04 грудня 2011, 23:12

Sawwku, дякую за запитання!

Так, подорожувати дуже люблю. З дітьми і подорожами все вийшло дуже природно.
Ми і познайомилися з чоловіком майже в мандрівці. Я приїхала на екскурсії в печеру Млинки, де екскурсоводом був якраз мій майбутній чоловік :heart: Далі ми зустрічалися два роки, я жила в Києві, він в Тернополі, бачилися тільки в походах. Весілля теж вирішили відсвяткувати в Карпатах. Потім, коли народилася старша дочка, ми здається навіть не обговорювали (хіба що мріяли), чи будемо разом з нею подорожувати, це і так було ясно. Звісно ми беремо дітей тільки туди, де для них безпечно.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення flower » 04 грудня 2011, 23:21

Ой розкажи за весілля будь ласка! Так цікаво! Де саме? Як святкували? По Карпатських традиціях? Чи багато родичів було з вами?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Dashko » 04 грудня 2011, 23:52

flower, дякую за запитання!

Святкували в горах, піднімалися з Квасів до біо-стаціонару, а потім ще трохи до закинутої колиби.
Знову ж таки святкували так, як нам найбільше подобалося проводити час.
Я з чоловіком та ще декілька наших знайомих піднялися туди за тиждень, щоб все підготувати. Хлопці робили нари :) для гостей, прибирали, прикрашали колибу (вигляд вона мала зовсім не весільний, а зараз здається вже взагалі зруйнувалася).
Гості заїхали в пятницю. Щоб туди потрапити, необхідно підніматися майуже цілий день. Повечеряли. Зранку були екскурсії: сильна група - на Петрос, слабша - по іншим вершинам. А ми ще з кількома помічниками чекали всіх на святковій галявині. Там ми провели невеличку "офіційну церемонію". Ми не дотримувалися жодних традицій ,але, щоб додати урочистості, ми зробили певні дії: розпалили вогонь, коли всі встали в коло, мій чоловік розказав, чого ми тут зібралися, потім ми обмінялися кільцями, поцілувалися, попросили благословення в батьків, вони обвязали нам руки рушниками, пройшли крізь два ряди гостей, всі гості випили по ковтку напою з трав, пофотографувалися з усіма гостями.
Далі був святковий обід, потім забави в колибі, потім регбі і вечеря. Всі були дуже втомлені і відразу позасинали. А наступного дня вже скидалися вниз.
Всього було десь 60 гостей. З моїх родичів були мама, тато, сестра, дядько та двоюрідна сестра.
З чоловікових родичів були дві двоюрідні сестри.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення flower » 04 грудня 2011, 23:55

Ого ото ви молодці! Не традиційне святкування, цікаво досить! Я б хотіла сходити на таке весілля. Молодці!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Zaya » 04 грудня 2011, 23:58

Привіт, Дашо. Як дітки?
А ще мене цікавить питання про курси Молочних рік? Що вони тобі дали?
Zaya Офлайн


 

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Dashko » 05 грудня 2011, 00:09

Zaya, привіт!
Дітки - добре, дякую!
Курси Молочних рік дали багато нових знань + практичних навичок. Майже всі слухачки були годуючими мамами, тому ми потренувалися зціджувати, детально розібрали, як правильно прикладати до грудей, як догодовувати альтернативним способом. Коли я туди їхала, думала, що вже дуже багато знаю. Але всі мою знання базувалися на власному практичному досвіді, а на курсах я змогла глянути на всі проблеми не тільки під власним кутом зору, а глобальніше. Хоча все одно відчуваю, що знань недостатньо, тому збираюся відвідувати далі різноманітні семінари та навчання.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Інтерв"ю з Дашко

Повідомлення Перлинка » 05 грудня 2011, 00:17

Даша ,а фотки з весілля покажеш?Чоловікові батьки не змогли приїхати ?Якою була реакція твоїх родичів на таку мяко кажучи нетрадиційну церемонію?

п.с якщо ще актуально ,то я своє милко при нагоді заберу :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron