Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з Mary Awa

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:24

Перлинка написав:Ти була готова до того що буде важко в Україні бути дружиною африканця?


Мені не важко нею бути :) Мені було дуже важко нею стати :x Більше 2-х років збирання документів, бігання по різних інстанціях, благання, вмовляння...Навіть,коли вже була вагітна, відмовили. Сказали:"Ну, нічого, напишеш заяву на відновлення батьківства.Що тут такого?" :x Аж не хочеться згадувати...Ми могли взагалі не розписуватися, бо у шлюбі, але коли захочем після закінчення університету кудись виїхати, то буде важче доказати, що ми сімя.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:26

Перлинка написав:чоловік комплексує через те що кожне чмо дозволяє собі вивищуватись лиш тому що воно має білий колір шкіри?


Та, ні, він не з тих, що буде комплексувати :tipok: Та й ніби з такими "вивищуваннями" ми не зустрічалися. Людям більше цікаво: підходять, знайомляться, англійську практикують :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення pan_kotskyy » 22 листопада 2011, 23:27

Ого, чому такі перешкоди? Це стосується шлюбів з будь-яким іноземцем?
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:34

happymami написав:Чим тебе так підкупив твій чоловік? Якимись рисами характеру, чи манерами? Чи іншим менталітетом?


Я навіть не знаю :? Напевно, всім відразу :grin: Ми з ним дуже схожі по характеру :) В нас навіть день народження в один день :) Що особливо мені подобається, що він не пє, не курить, до церкви ходить, цінує сімю...

happymami написав:А він готує якісь страви своєї національної кухні?

готує і не лише своєї національної, але й нашої :) Борщ для мене варить :dance: Мені повезло, бо я не дуже люблю готувати :beauty: Так, деколи, щось особливе, по святах. А кожен день готувати мені не цікаво :) Ну, коли синочок виросте, то прийдеться :grin:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:37

Перлинка написав:а де нема расистів?там будуть дійсні ваші дипломи?


В будь-якій країні треба буде здавати екзамени на підтвердження диплому. Ми до цього вже давно готові, по-трошки готуємось.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 22 листопада 2011, 23:40

pan_kotskyy написав:Ого, чому такі перешкоди? Це стосується шлюбів з будь-яким іноземцем?


Знаю сімї, які легко зареєстрували свій шлюб. Можливо, це ми такі "везучі". Багато що залежить від самих людей, що в ЗАГСах працюють.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення pan_kotskyy » 22 листопада 2011, 23:54

Чим аргументували відмову зареєструвати шлюб?
Чи знаєш змішані сім'ї, де б, припустим, українець одружився з темношкірою дівчиною? або хоча б зустрічався? Ну крім Наомі Кембел :)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Перлинка » 22 листопада 2011, 23:59

чому африканські дівчата,принамні ,ті яких мені доводилось бачити ,здебільшого неохайні?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення мешканка » 23 листопада 2011, 00:04

А твій чоловік одягає нацональний одяг вдома? Як ви справляєтьсь з різного роду традиціями, святкуванням свят і т.д.? Чи відчувається тягар мовного бар"єру у спілкуванні, чи чоловік вже бездоганно вивчив мову?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Інтерв'ю з Mary Awa

Повідомлення Mary Awa » 23 листопада 2011, 14:02

pan_kotskyy написав:Чим аргументували відмову зареєструвати шлюб?


Це дуже довга історія...Вічно знаходилась якась причина. Не хочу зараз це згадувати. Було дуже неприємно.

pan_kotskyy написав:Чи знаєш змішані сім'ї, де б, припустим, українець одружився з темношкірою дівчиною? або хоча б зустрічався? Ну крім Наомі Кембел


знаю лише одну :)

| +
Зображення

Зображення

Зображення

Живуть в Росії, познайомились Вконтакті :)
Mary Awa Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron