Глобальні оголошення!



Інтервю з happymami

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення Перлинка » 12 листопада 2011, 11:23

happymami написав: Я якшо поважаю, і з людиною (навіть зі священиком) в хороших стосунках, то кажу - дай обнімлю.

хотіла б я бачити якби ти папі сказала -дай обнімлю :lol:

вони не дуже то горять обніматись з молодими жіночками ,в них же нем регулярного єтогосамого,взагалі ніякого по ідеї не має бути ,а як не як живі люди
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення taranjka » 12 листопада 2011, 23:53

пишу тут шоб точно прочитала. кароч сьоня дарця згадала славське-рок. і шось там ганяла, кричала шо хоче, а потім так підбігає, дивиться в очі і каже... Люба (прізвище) буде :omg: :omg: :omg:
отака ти запєнатєльна - один раз в якомусь кахфе побачила і вже всьо :lol: :lol: :lol:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення happymami » 13 листопада 2011, 15:50

Перлинка написав:хотіла б я бачити якби ти папі сказала -дай обнімлю

хмм. я мало знаю про теперішнього папу... але якби він був харизматом і якби десь часом ми разом на якийсь з'їзд попали і якби часом опинилися поруч - я би обнімалася))) Ну типу ми ж всі брати-сестри. Такшо ні нада ні нада. То шо я молода жіночка - знаю тіко я :grin: . всьоравно всі думають, шо я просто дєвочька :P :P :P :grin: :grin: :grin: . Такшо думаю - йому б то не було страшно
Ну але якшо він звичайний собі папа, то звичайно, шо я би не обнімалася))) Та й не обнімаюся я зі всіма під ряд. Просто коли когось сильно люблю. то мені обнятися -більшиц вияв любові ніж руи цілувати :lol:

Таранька, я в шокє... Я всьо розумію - імя можна запомнити, тіпа тьотя Люба... але вона шо, так і казала - імя і прізвище??? :omg: :omg: :omg: :shock:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення taranjka » 13 листопада 2011, 15:53

ага, імя і прізвище. ми їй тоді сказали - о, то кучерява тьотя люба вовк. от дитина запамєтала :lol:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення krapk@ » 13 листопада 2011, 17:03

який найцінніший подарунок отримала?
скільки годин за добу спиш?
чому не хочеш жити в Києві?
вмієш пекти наполеон?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:52

krapk@ написав:який найцінніший подарунок отримала?

кожен подарунок є цінним, якшо я його не з'їдаю в той же день)) Тобто, якшо він не с'єдобний і не практичний, шоб не зіпсувався))) Ну, перший цінний подарунок то був срібний хрестик від тодішнього хлопця. Цінним був тим, що він на нього гроші заробляв своєю працею, а не брав у батьків. Хоча тоді він був ще школярем
Ще один цінний - від того ж таки хлопця - аудіокасета з записом його пісень під гітару на день валентина. Досі тримаю ту касету. Шкода шо оцифрувати не можна. Запис там дуже поганий, половини його слів, шо він між піснями говорить, не чути. Але вона для мене - найромантичніший подарунок. Найцінніший, як вияв любові справжньої. Бо не кожен чоловік хоче шось своїми руками роблене дарувати, легше духи купити
Ще є один - жовтий махровий халатик. Цінний виявом уваги від людини, котра мені тої уваги по ідеї, могла б не приділяти. А так вийшло, як в кіно. Зимового сніжного дня ми пішли в магазин поміряли халатик, і купили :-|
Від батьків найцінніші (життя не рахую) в матеріальному плані, котрі збереглися й донині, мабуть, були золотий кулон на якесь восьме березня, коли я ще була мабуть 16-тирічною, чи 18-річною. І нещодавно - золотий кулон з Богородицею
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:57

krapk@ написав:скільки годин за добу спиш?

а то ще залежить яка доба :lol: . Буває, що як встану в 7.30, то так і до 5.00 наступного дня не лягаю. А буває, що в 21.00 я вже дрихлю аж до 8.00 :grin:
Загалом, мені достатньо бодай 5 год в добу, шоб не почуватися сонною і втомленою. Але в любому випадку я зранку кумарна і довго розморожуюся :oops:
krapk@ написав:чому не хочеш жити в Києві?

хочу дуже, якби не одне але... Пожила там. Відчула, хто я є без підтримки навтіь не друзів і не знайомих, а суто рідних стін. Там ми нікому не потрібні. Там все треба починати з нуля. На жаль собі зараз цього дозволити не можу. То тут я маю знайомих, клієнтів, повагу, певний статус. А там - ні. Тому при всьому моєму бажанні - хібашо в гості туди їздити на кілька тижнів і назад сюди ;) Тут я можу знайти роботу максимум за два тижні. Там я, без знайомств та зв'язків шукала ну не пів року, але місяці. І то знайшла лише тому, що щасливий випадок попався, та й я переїхала з Києва в передмістя, поближче до олігархів :lol:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення happymami » 19 листопада 2011, 04:58

krapk@ написав:вмієш пекти наполеон?

нєа. Хоча, якби по рецепту читала, то мабуть спекла б. А шо, його так важко пекти? ;-)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення mari » 20 листопада 2011, 01:07

-З ким ти себе зараз асоціюєш?
-Візьми любий предмет зі столу або в найближчому оточенні, який подобається? Що це і чому подобається?

-А тепер той який дуже не подобається? Що це, який він і чому?
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інтервю з happymami

Повідомлення happymami » 20 листопада 2011, 01:28

mari написав:-З ким ти себе зараз асоціюєш?

якшо чесно - питання мені капєєєц яке важке)))) бо я рідко себе з кимось асоціюю. Ну бо типу зтваринкою я себе не можу асоціювати, бо ж не скачу по гілках як мавпа, не гнучка як кицька, не валяюся, як пацята)))))) А з людьми тим паче. Ну чому я маю асоціювати себе з кмось? То значить - уявляти себе в ролі тієї людини? А нашо? Ми ж всі різні. Не знаю. Може я шось неправильно розумію. А може не задумувалася про то, шо себе здалося б з кимось таки асоційнути)))))))
mari написав:-Візьми любий предмет зі столу або в найближчому оточенні, який подобається? Що це і чому подобається?

ну якшо саме зараз - то це буде новенький приємного кольору рушничок. Чому подобається? Бо нині тільки куплений, та ще й подарований мені моєю кумою, якій спочатку був подарований моєю Софійкою))))) Отака заплутана історія)))
mari написав:-А тепер той який дуже не подобається? Що це, який він і чому?

ггггггг. Ноут :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Він кльовий. Але лише коли вимкнений)))) Коли його екран світиться - це значить, шо я маю коло нього сидіти))) А сидіти коло нього я не хочуууу. Тому й не подобається зараз. Хоча насправді я його дуже люблю і він мій кльовий друг - мій кормилець ;)
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Поперед.Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей