Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з Sawwku

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 11:50

Sawwku написав:
Перлинка написав:візьмеш колись мене в похід?

запросто! якщо є бажання, то я обома руками ЗА. ніколи не відмовляю людині, якщо можу допомогти!
якщо ти серйозно, то пиши в ПП ;-)

га га га га га))) Сашко, я б на твому місці двічі подумала, перед тим, як це писати ;-) :grin: :grin: :grin:
Ти спочатку проведи Перлинці майстер-клас по розкладанню наметів, скажи, хай з дітками троха в поля виїжджатиме раз в тиждень, аби діти на траву і комах не матюкалися :grin: . Як згадаю лице свого малого, коли він вперше попав в траву по коліна, то аж смішно робиться. Він ходити не міг, бо боявся тої трави, бо вона лоскоче :grin: . І в гумових чоботях ходити не міг - стояв на місці :grin: :grin: :grin:
А якшо серйозно - давайте колись якусь пробу походу придумаємо. Ну так як щас зимно, то пропоную в печери на деньок зганяти. В печери можна хоч зимою. Там і палаток не тре розкладати і заодно потренуватися з дітьми в польових умовах ;-) :гуд:

Сашко, а ти в часі свого дівування була сучасною кобітою? Ну про всякі звички я вже десь читала, а от як стосовно діскатєк всяких, зависань? І чи підтримуєш стосунки з людьми з тієї колишньої компанії? ті люди змінилися?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення Sawwku » 09 листопада 2011, 12:14

happymami написав:га га га га га))) Сашко, я б на твому місці двічі подумала, перед тим, як це писати
Ти спочатку проведи Перлинці майстер-клас по розкладанню наметів, скажи, хай з дітками троха в поля виїжджатиме раз в тиждень, аби діти на траву і комах не матюкалися . Як згадаю лице свого малого, коли він вперше попав в траву по коліна, то аж смішно робиться. Він ходити не міг, бо боявся тої трави, бо вона лоскоче . І в гумових чоботях ходити не міг - стояв на місці

так я ж кажу, що треба зустрітися і хоч поговорити. а може Перлинка вміє палатку розкладати?
ясєн пєнь, що без підготовки далеко в гори ніхто не піде ;-)
якщо навиків немає, то далі як недалеко від Тернополя ніхто не поїде. ну і якщо всьо гуд буде, то можна і глобальніші плани малювати.
happymami написав:А якшо серйозно - давайте колись якусь пробу походу придумаємо. Ну так як щас зимно, то пропоную в печери на деньок зганяти. В печери можна хоч зимою. Там і палаток не тре розкладати і заодно потренуватися з дітьми в польових умовах

:clapping: :clapping: :clapping: :гуд:
як я рада, що ти запропонувала!
я першою не наважувалася запитати :).
там з дітьми запросто, справді хоч серед зими. можна і домік зняти з обігрівачем або з пічкою на дровах 30 грн/сутка, але туалет надворі. або дорожче, але з удобствами ;-)
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 12:27

Судячи з фоток - там так нічьо умови - без болота і всьо акуратненько
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення Sawwku » 09 листопада 2011, 12:29

happymami написав:Сашко, а ти в часі свого дівування була сучасною кобітою?

в плані гламурно сходити до ресторану, нацепивши на себе купу дорогих цяцьок і з кавальяром в костюмі від Версачі?
ніколи. і не хотілося. поза тим я ніколи не вважала себе якоюсь відсталою через відсутність тих наворотів. я - лічность, а кому щось не нравилося, то могла і послати копнем під зад. :niger:
happymami написав:Ну про всякі звички я вже десь читала, а от як стосовно діскатєк всяких, зависань?

зависати любила, але не на діскатєках, а швидше на хаті, в колі своєї компанії (ну чи не завжди своєї). я завджи любила контроль, а дискотеки то для мене щось хаотичне і неконтрольоване.
нє, ну якщо то був день міста чи щось типу того, то ж мусово було піти і потрясти собою :grin:

happymami написав:І чи підтримуєш стосунки з людьми з тієї колишньої компанії? ті люди змінилися?

з чоловіком я познайомилася десь в ті часи, тому не все тоді було безсенсу :)
також маю найкращу подругу, з якою тоді гулянки влаштовували, відповідно з нею підтримую контакти. але то ще з глибокої школи, коли про тусовки не було й мови.
ще декілька близьких друзів, з якими десь тоді познайомилися, але не тусили разом, лише недавно зблизилися.
з рештою спілкуюся якщо стикнемся десь на вулиці. але тем для розмов вже майже нема, :(
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення Sawwku » 09 листопада 2011, 12:32

happymami написав:Судячи з фоток - там так нічьо умови - без болота і всьо акуратненько
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

то фотки з дорожчих варіантів. хоча якщо на день, то можна і не брати хатку.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 12:46

Sawwku написав: хоча якщо на день, то можна і не брати хатку.

ну якшо вже говорити про мандрівку, то я не дуже уявляю малих дітей без хатки. Ти в слінгу, тобі понятно. А Перлинка, приміром, чітко дала поняти, шо не хоче слінга. Та й цілий день не дуже коло себе витримаєш. Я про то, що хатку треба бодай для всяких кашок діткам і для грудогодуючих, шоб не задувало :grin: . Нє, ну можна й бус замовити і в бусі погодувати. Але треба спочатку питати, хто би ще їхав. і я кий варіант обираємо - екстрім, чи по культурному :? . Бо я зараз не надто екстріму хтю. Я би чисто так прогулянковий варіант. Показати дітям печеру, пообідати якоїсь походньої юшки, пофоткатися з червоним від холоду носом і в старій куртці і по домам :grin: . Ну або з ночівлею і тоді обовязково червоним вином, або шо краще - власноручним глінтвейном. ммм. І костьор :гуд: . І пєстні до утра :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 12:48

Нє, ну на крайняк, можна й в Збараж поїхати з дітками бусом, чисто ковбаску на вогні посмажити, показати замок, де принцеси жили і по домам. То тоже всьотаки мандрівка. І ближче і легше :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення flower » 09 листопада 2011, 13:01

happymami написав:Нє, ну на крайняк, можна й в Збараж поїхати з дітками бусом, чисто ковбаску на вогні посмажити, показати замок, де принцеси жили і по домам. То тоже всьотаки мандрівка. І ближче і легше :?


якщо сюди, то я приєднаюсь 99,99%. запрошую в гості!
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення flower » 09 листопада 2011, 13:06

Sawwku а скільки днів змогла б максимум прожити от так в палатці без умов всяких?
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Інтерв'ю з Sawwku

Повідомлення Sawwku » 09 листопада 2011, 13:49

flower написав:Sawwku а скільки днів змогла б максимум прожити от так в палатці без умов всяких?

ну без їжі я би скоро втікла до найдлижчого супермаркета :grin: . ну або хоч до найближчого городу, де можна бульбочки чи ще чого нарити.
найдовше я була ще з 5 людьми в глуші на березі Збруча серед лісу 10 днів.
поняла, що зе реально задовго, бо дах почав не те що їхати, а ще й шуршати черепицею :crazy:
зате коли повернулася, то мені хватило півдня цивілізації, і я знов хотіла втекти подалі від неї. тобто періодами 10 днів в лісі/пару годин в місті/10 днів ліс/і т.д. могла б довго прожити, але однотипно не міняючи обстановки 10 днів не більше
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Поперед.Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість