найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 15:23

можеш себе охарактеризувати одним словом?

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 16:42

Чим любиш займатися для душі?

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 18:24

Як ви з чоловіком почали зустрічатись? Ви живете разом з батьками чи окремо?

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 20:22

Любов написав:можеш себе охарактеризувати одним словом?

готова

(далі кожен сам додумує до чого ;-) )

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 20:26

Lesya написав:Чим любиш займатися для душі?

люблю природу. ніч, тишу, вогонь...
якщо маю можливість, то першим ділом виберу такий вид відпочинку.
а якогось "домашнього" хоббі не маю. деколи хочеться поприбирати чи помити посуд, а деколи тупо валятися перед ящиком і запльовувати стелю. намагаюся не змушувати себе зайвий раз (за принципом якщо не горить, то може піждати). займаюся тим, чого хочеться в даний момент

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 20:32

Саш, а ти уявляєш себе окремо від твого чоловіка, як самостійну, незалежну одиницю? Ти все-таки Сашка чи Сашки?

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 20:44

тобі було б скучно без бабусь ?

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 20:49

Ira написав:Як ви з чоловіком почали зустрічатись?

ну знайомі ми вже були давно. десь +-6 років.
а одного разу зустрілися компаніями в кафешці, добре вдули пива і рішили "замутити" на один вечір.
але він розтягнувся аж на 4 роки. а потім ми поженилися, і от вже в шлюбі майже 5 років.
оце порахували і самі в шоці :lol:

Ira написав:Ви живете разом з батьками чи окремо?

окремо, чому несказанно раді! :clapping: якби жили з батьками, хтось з нас або з них би точно в дурку загримів :crazy:

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 20:51

Nymydora написав:Саш, а ти уявляєш себе окремо від твого чоловіка, як самостійну, незалежну одиницю? Ти все-таки Сашка чи Сашки?

окремо - НІ!!!
я в магазині цукерку не можу самостійно вибрати, не порадившись ;-) . завжди тільки РАЗОМ :beer:

Re: Інтерв'ю з Sawwku

07 листопада 2011, 21:01

Перлинка написав:тобі було б скучно без бабусь ?

:lol: :lol: :lol: блін, я й не догнала зразу що то за бабусі :)
в принципі без бабусь? чи так, щоб вони не тикали в лице, а потім ще зо дві години мені гикалося?
думаю, що таке явище як бабусі в нашій країні є обов"язковим атрибутом.
так, дуже часто вони дістають до *** своїми порадами. але коли просто підходять і не повчають, а питають чи не краще зробити за їх порадою, то я нормально до цього ставлюся і досить часто прислухаюся. головне щоб то було не нав"язливо, типу я он яка умна, а ти малолєтнє г***о не слухаєшся ще й огризатися смієш. отоді зняла б штани і надавала по морді :x .
хоча тепер я легше до того ставлюся. здебільшого роблю морду кірпічом і йду далі. не зупиняюся, щоб подискутувати хто тут хто.
підозрюю, що тепер в мене просто більше впевненості в своїх діях, а тому їх поради летять куди подалі.
Відповісти