Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з отцем Мартином

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Liza » 07 листопада 2011, 19:13

свої аватарки для форуму ви сам обираєте, чи Марія сприяє? :)
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Перлинка » 08 листопада 2011, 00:23

Ви відразу навчились весь бруд що доводиться вислухати на спровіді не пропускати через себе

буває таке що вас грузять гріхи та проблеми прихожан,роздумуєте над ними в позаробочий час ,намагєтесь якось вплинути,допомогти,якщо людина Вам знайома?

якби Ваша воля то відмовились би від такого виду служіння як сповідати ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Перлинка » 08 листопада 2011, 00:26

часто буває що Ваша особиста думка на ті чи інші питання розходиться з офіц. позицією церкви?

Якщо так,то ви ж звісно смиренно тримаєте її при собі ,це не пригнічує?мається на увазі така несвобода?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Yummy mummy » 09 листопада 2011, 03:42

А в якому місті ви народилися і де пройшло ваше дитинство, юність?
Коли саме відчули що хочете бути священиком?
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення о.Мартин » 09 листопада 2011, 10:08

Аватари для форуму сам обираю. Хоча зараз не маю великого вибору... підкажіть де можна побачити більше аватарів!!

Сповідник користується інформацією, яку чув тільки під час самої Сповіді. Тому що існує строга таємниця Сповіді для священика, він як сповідник, навіть не сміє думати про те що чув під час Сповіді, тим більше якщо це знайомі. Все що сказано під час Сповіді - там і лишається. Якщо знайома моя сповідається з того, що зрадила чоловіка і ніхто про це не знає, я (після Сповіді) повинен поводитись з нею так ніби я нічого про це не знаю, або ніби нічого не сталось...
Також священик не фільтер під час Сповіді. Гріхи, бруд, тощо не йдуть "через" нього... Він тільки свідок, адвокат, суддя який вислухавши гріхи (злочини) видає покуту (вирок).

Дуже дуже дуже рідко буває що моя особиста думка на якесь питання розходиться з офіційною позицією церкви, хіба що у питаннях, про яких можна спорити. Я не з таких щоб промовчати... краще про сумніви говорити.

Народився в м. Свіндон, округ Вільтшер, Велика Британія, там і пройшло дитинство. Від 13 років (1983) моя юність пройшла в Римі, Італія. Там навчався в Папській Українській Малій Семінарії до 1988р. Так що з вересня по червня я перебував в Італії, а літом приїжджав додому на канікули.

Коли саме відчув що хочу бути священиком? Напевно десь у років 15... У мене було ясне бажання, я знав чого я хотів. Бажання приїхати в Україну прийшло десь у 1995 році в кінці студії.
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Milichka » 09 листопада 2011, 10:16

о.Мартин написав: Бажання приїхати в Україну прийшло десь у 1995 році в кінці студії.


А з відки взялось таке баження? Ви до цього були на Україні? Бачили якісь проблеми, які хоті вирішити?
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Milichka » 09 листопада 2011, 10:17

Розкажіть, будь ласка, історію знайомства і кохання з Марі. :)
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення о.Мартин » 09 листопада 2011, 10:51

Перший раз приїхав в Україну ще за СССР. Це було у серпні 1990 році. З того часу часто приїжджав до родини у Львівській та Тернопільській обл.

Була цікавість, хотілося набути певний досвід.

Познайомився з Марі на весіллі в Андрія Підлужного. Я був запрошений з боку молодої, Вона (троюрідна сестра молодого) прийшла подивитись на тодішні зірки української естради (Ларі Він, ОЛександр Пономарьов які тоді співали на весіллі свої пісні), а побачила мене... так і все почалось....
о.Мартин Офлайн


Наш татко
 
Повідомлень: 330
З нами з: 13 листопада 2009, 21:14
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 94 раз.
Подякували: 1058 раз.

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення happymami » 09 листопада 2011, 11:58

Отче, як ставитеся до харизматів?
Я бачу, як на деякиї парафіях священики приходять додому аж коли темно і йдуть, коли ще всі вдома сплять. У вас така ж робота? Чи в Катедрі трохи більше священиків і у вас робочий графік менш насичений? Чи є у вас свій напрямок діяльності в церкві (ну так як один священик, приміром, займається молоддю на парафії, інший - дітками, ще інший - Марійською дружиною, а хтось господаркою)? Чомусь існує стереотип, що в квартирі священика все має бути оьставлено образами, хрестами, релігійною літературою, тощо. Як у вас? Ваша квартира суттєво відрізняється від квартири звичайних собі прихожан, скажімо, навіть не надто віруючих?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Інтерв'ю з отцем Мартином

Повідомлення Melisa » 09 листопада 2011, 15:45

happymami написав:Чомусь існує стереотип, що в квартирі священика все має бути обставлено образами, хрестами, релігійною літературою, тощо. Як у вас?

Думаю, о. Мартин мені пробачить. Люба, Марія там вже все котами обставила: картинками, статуетками... ;-)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей