Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з mari

Re: Інтерв'ю з mari

Повідомлення mari » 17 грудня 2013, 02:29

Ну нарешті вже відбулись святкування.
Трішки я притомилась!!!! :impossible:

Нарешті сьогодні поприбирала хату, завтра будемо вже іграшки з балкону в квартирі виставляти. Дуже люблю новорічно-різдвяний час :kiss:

Тепер сижу, віддихаю і читаю. Дуже мені до душі припали книжечки нашої тернопільської письмениці Марії Баліцької.
31сторінка, 31маленький віршик і 31 розмальованка. Ви ж і так купуєте такі книжечки своїм дітям, правда ж?

То в мене виникла ідея.
Може ми хоч в чомусь трішки допоможемо авторці видати цю справді чудову книжку-розмальованку для малят-дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку - творчий дарунок члена Національної спілки письменників України Марії Баліцької маленьким читачам, юним художникам і їхнім матусям з нагоди 10-річчя проекту Карітас “Школа Щасливого Материнства святої Анни”. Вчора на святкуванні вона подарувала Школі одну з видрукуваних нею за свої кошти 10 книжечок і віршики там, я вам кажу, просто чарівні! Як думаєте як це можна зробити?
Ось наприклад:
Пелюстки маминого щастя.
Наша мама-Квіточка, ми -її Пелюстки, Чи численні китички барвистої хустки, Осяйні промінчики Небесного Сонечка...Для Матусі щастям є кожен син і і донечка.

Мамина колискова.
Мама співає мені колискову...Голос матусі- ніжно-казковий..Мить дивовижну в душі збережу-про щастя дітям своїм розкажу.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інтерв'ю з mari

Повідомлення mari » 17 грудня 2013, 10:24

деякі фото за навчання та відпочинку в Ужгороді 4-9.12.2013

Зображення
| +
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Інтерв'ю з mari

Повідомлення flower » 17 грудня 2013, 20:00

О, Воєводино, там така краса!!!! І все це в лісі між смереками... Були там літом, зимою ще напевно гарніше.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Інтерв'ю з mari

Повідомлення mari » 17 грудня 2013, 21:51

там цілий парк Шенборна. Дуже красиво, хоч як випав сніг певно вже не так гарно як літом, але свій шарм.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Поперед.

Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість