Глобальні оголошення!



Інтерв'ю з TaniaPicaSSo

Інтерв'ю з TaniaPicaSSo

Повідомлення erinaceus » 07 червня 2017, 12:21

Тепер твоя черга :wink:

1. Яку школу ти закінчувала?
2. Ким працювала до декрету?
3. Ніколи не шкодувала, що поступила в педагогічний? (бо до мене часто такі думки навідуються :hi: )
4. Як познайомилася з чоловіком?
5. У тебе багато друзів?
7. В тебе завжди був потяг до творчості чи більше розвинувся з народженням Мартусі?
8. Хочете ще хлопчика? :wink:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Інтерв'ю з TaniaPicaSSo

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 червня 2017, 13:37

erinaceus Ого, стільки питань. Школу закінчувала 15. Про все інше напишу згодом :yes:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Інтерв'ю з TaniaPicaSSo

Повідомлення TaniaPicaSSo » 18 липня 2017, 15:19

Вибач, що з таким запізненням відповідаю. Але краще пізно :hi:
erinaceus написав:3. Ніколи не шкодувала, що поступила в педагогічний? (бо до мене часто такі думки навідуються )


Почну з того, чому я пішла в педагогічний.
Я завжди знала, що це не моє. Ніколи не могла уявити себе в ролі вчителя, і не хотіла цього. Але хотіла поступити на іноземну філологію, бо це те, що мені найбільше подобалось - мови, література. І вдавалося також. Завжди ходила на олімпіади з англійської, української, брала призові місця в міських конкурсах творів і т.д. Правда, ким саме стану в майбутньому, я не дуже уявляла. Тобто мені подобалось писати і читати, вчити мови, але в якійсь конкретній професії я себе не бачила. Можливо перекладач, можливо літературний критик, журналіст?! Такі були приблизні розмиті уявлення. Але пішла в наш педагогічний, бо вибирати вуз доводилося з тих, що в Тернополі, бо батьки не хотіли відпускати в інше місто, я сама теж не дуже рвалася. А в Тернополі іноземні мови були лише в пед, ну і ще в тому експериментальному, який тим більше платний і з нижчим рівнем викладання, тому про нього і не йшлося. І так вибір звузився до факультету іноземних мов в нашому пед. Якби тоді вже було перекладацьке відділення, я би поступала на нього, але воно відкрилось вже на другий рік після того, як ми поступали. І була ще така думка тоді перепоступити і піти ще раз на перший курс, але так думка залишилась лише думкою. Тепер, думаю, що може таки варто було це зробити, адже потім я завжди працювала з перекладами, хоча офіційно я навіть не маю права їх робити, бо маю диплом лише вчителя. )))) Але що тепер жаліти... Якби мене теперішню повернути туди, то багато би зробила інакше. Але тоді виходилося з тих обставин, які були тоді.
На інші питання відповім пізніше. :rose:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці


Повернутись до Інтерв'ю з форумчанами



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron