Глобальні оголошення!



Допоможіть у виборі собаки

Модератор: taranjka

Допоможіть у виборі собаки

Повідомлення flower » 19 травня 2014, 15:10

Хто розбирається в собаках? Хочемо завести маленьку собачку, яка би бігала по подвір ї. В основному, щоб ганяла котів. Бо ми їх не любимо і не маємо, але приходять чужі, гадять по дверях і стінах при вході, в пісочниці тоже бувають як не накрита, в альтанці по столі ходять (сліди завжди витираю). Тай хочеться маленького "дзвіночка" так сказати, бо наша вівчарка в вольєрі дуже добра і на людей не гавкає, винна напевно я, бо не навчила її злитись. Так от дворняжки не дуже хочу. Яка порода гарно зиму переносить надворі? Нам такса подобається ну дуже і от нам власне і пропонують зараз таксуна. Хлопчик риженький) Але зимувати вона надворі не може, а в будинку я тримати нічого не хочу катигорично! Є ще в нас типу літня кухня, ну але там склад всякого барахла, воно не отоплюється зимою. Можна там тримати такс зимою? Або гараж, ще є, він в будинку вбудований, то тепліше мало б в ньому бути.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Inna » 19 травня 2014, 16:12

В мого чоловіка колись в батьків була такса в квартирі, то гавкала вночі щоб її накрили. І спала на кріслі. А коли віддали її в село вмирати, то вона там так скулила і гавкала...Раджу дуже відповідально до цього віднестися. Ми в ответе за тех, кого приручили...
А ще в селі є дворняжки на привязі, то ніби на чужіх котів гавкають, а от свої коти їдять з їхньої миски...
Ми поки що не заводимо нікого, бо діти маленькі. Моя старша(3.9) ходила до сусідської собакі і обнімала її, майже цілувала... Особисто я не можу на таке дивитися зараз, хоча в дитинстві виціловувала всіх котів...
Дуже хочу теж послухати, бо так хочеться когось завести, але знаю, що кіт чи собака будуть їсти разом з дитиною...А кіт, то взагалі спати...
Inna Офлайн


 

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення dr.tagabat » 20 травня 2014, 09:07

Такса в першу чергу це мисливська порода, тому я б не рекомендувала її брати.
Тут не поганий сайт де рекомендації, які пси підходять які ні, для охорони, сподіавюся ви для себе щось виберете
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
люблячи - перемагай!
Зображення
dr.tagabat Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 152
З нами з: 07 травня 2011, 21:19
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 64 раз.
Подякували: 120 раз.
Діти: Дівчинка Мартуся, хлопчик Мартин

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Sms » 20 травня 2014, 12:10

Для мене на вулиці можуть жити лиш мохнаті великі породи, типу Алабая, Кавказця... В нашій сім'ї розводили боксерів. Моя собака померла у 12 років від двостороннього запалення легень. Просто змерзла одного дня на прогулянці. А про життя на вулиці навіть мови не може бути. Зараз в мами пекінес. Вона хоч і мохната і вдома тепло, але зимою лізе під ковдру. Тому не можу порадити , яка маленька собака може жити на вулиці. Тим більше з нашими зимами... В мене б рука не піднялася лишити маленького песика на вулиці зимою ночувати :sad:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Ulkanet » 20 травня 2014, 12:32

по селах всі пси живуть на вулиці в будці і нічо! :В):
своїм собакам в селі ми буду на зиму утепляємо: робимо "двері"зі товстого старого войлочного ковра і кидаємо на підлогу солому і стару куртку чи пальто. І нічо, живуть роками.
а от собака мого чоловіка була на квартирі - а тоді її виселили на двір, так в ті 30 градусні морози змерз, дістав запалення нирок і мочового і бідака здох :cray: :cray: :cray:

якщо собачка з народження на дворі вона привикає і там живе і всьо нормально. але їсти їй треба давати трошки тепленьке і будку утерляти.
Оля, зроби зхакажи псу добротну буду такі шоб можна блуло утеплити на зиму і він там буде жити.
а щоб був "дзвіночок" - то краще дворняшки "дзвіночків" я ще не бачила :hi: :ha: ::Р: правда є один мінус - не вгадаєш яке завелике воно виросте ::Р: :hi: :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення flower » 20 травня 2014, 15:22

dr.tagabat написав:Такса в першу чергу це мисливська порода, тому я б не рекомендувала її брати.
Тут не поганий сайт де рекомендації, які пси підходять які ні, для охорони, сподіавюся ви для себе щось виберете
Прихований текст

Я знаю, що такса мисливська порода. В мене чоловік мисливець :wink: Але вони дуже розумні і добрі собаки, входять у 5ку найрозумніших. Вони прекрасно і без полювання можуть жити. Мені навпаки шкода би було запускати таксу до лисиці в нору. Ну що мені з тої лисиці, а собаку то шкода.
Про будку, то звичайно утепляти. В мене тато навіть дворняжці своїй пінопластом утеплив. І в вічарки нашої умови відповідні, вольєр величезний, а не метр на метр.
Я сказала чоловікові, якщо він не проти в гаражі тримати, то нехай бере і так там його ніодна машина не поміщалася і не стояла.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Перлинка » 20 травня 2014, 15:26

Шо за машини такі?)
Ми зараз маємо щеня спаніеля , та сама ситуація, в заті не хочу, на вілиці гкода, буде зимувати в гаражі , ну якшо геть зимно , то в хаті.
Зараз в хаті ночує, але пісяє зараза, якшо з кухні , де плитка втече, то може й на білих килимах
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Перлинка » 20 травня 2014, 15:30

А хто ше входить в ту пятірку, моє входить? :hi:
Я хотіла золотистого ретривера, або джек рассел терєра ,але на базарі не було того дня, то доця собі вибрала з того шо було.
Лайки дуже добре зимують, в мене знайома два тижні тому продавала за 600 грн щеня, але якраз перед цим взяли.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Перлинка » 20 травня 2014, 15:35

З того шо мені в нашому песику не подобається це то шо вжалений і кусається вічно, не сильно,граючись, але мені не подобається і за руки і за ноги, а ше скавлить і шкрябається, якшо його самого на кухні закрити, і в 6 ранку починає вити, чоловік виводить гуляти.Перших дві ночі присипляла його на дивані ввчечері і під ранок, бо плакав, спати не давав.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Допоможіть у виборі собаки.

Повідомлення Ulkanet » 20 травня 2014, 16:02

всі малі пси такі прибацані :ha: :ha: :ha: :ha:
літають як скажені і всіх кусають на ноги руки :crazy: то достає - бо вчіпиться за штанку і волочиться :ha:
але то десь до року тільки :wink: дальше буде спокійніше.
а присипати не тре було, треба перетерпіти (як би то "жорстоко" не було), і собака привикне. його ж забрали від мами і братиків - воно скулить - бо незнає де воно. а з часом привикає до нового дому і не скулить.
Просто твій пес так може навчитися і постіно скуліти - щоб ти до нього приходила :ha: :ha: :ha:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron