Глобальні оголошення!



А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Модератор: taranjka

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення LaScala » 26 грудня 2013, 23:06

І в нас видався досить важкий рік, як і по роботі так і вдома. Тепер ще й синуля заслаб вже третій день температурить. Але я по натурі оптиміст, тому вірю що все це залишиться в старому році, а Новий Рік принесе тільки хороші та позитивні емоції для всіх нас. :dreams:
LaScala Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 58
З нами з: 28 вересня 2011, 20:45
Звідки: Файне місто
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 95 раз.
Подякували: 81 раз.
Діти: Синусик-котусик

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення westa » 26 грудня 2013, 23:58

Цей рік залишиться в моїй пам"яті особливим :dreams: Перші зуби , перші кроки синочка , перші слова і ще море всього першого. Таке ніколи не забудеться.
А проблеми з фінансами , дитячі хвороби , сварки - це все в порівнянні такі дрібниці , які через десять років , навіть і швидше ніхто навіть не згадає.
Не хочу згадувати нічого поганого з року , що минає . Хай все там і залишиться.
Зображення



Все завжди закінчується добре! Якщо все закінчилося погано, значить це ще не кінець !
westa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 370
З нами з: 08 квітня 2012, 16:15
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 520 раз.
Подякували: 418 раз.
Діти: синочок Богданчик

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення Mama3 » 27 грудня 2013, 01:13

У мене рік почався з приємного - народження синочка. Правда, переживали, як то все потягнемо,бо третя дитина, старшим було 4 і 2,5 на той час. Але, дякувати Богу і близьким, справляємося. У фінансовому плані складно, як і всім. Захмарює радість трохи алергія донечки, але намагаємось перебороти. Я з вересня сиджу вдома, то трохи відпочиваю, бо зі старшими бігала на роботу, була загнана. А тепер насолоджуюсь першими словами, кроками, усмішкою, одним словом, материнством.
Mama3 Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 615
З нами з: 08 листопада 2013, 01:09
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1389 раз.
Подякували: 522 раз.
Діти: Два хлопчики Володя та Олежик і дівчинка Марічка

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення Inna » 27 грудня 2013, 12:08

Для мене це жахливий рік.Операція сина, за гроші окрема історія,постійна напруга,друзі чоловіка стали його ворогами. Санта-Барбара відпочиває.
Але,Слава Богу, все витримали, все налагоджується.Окрема подяка нашому янголу-охоронцю Марі!!!! В Новий рік дійсно йдемо з новими планами,мріями, з налагодженими стосунками в родині,в новій хаті, в новому місці. З новими силами і вірою в майбутнє. А ще моя старша така доросла-вже 3 день ходить в садочок! Дякую Богові за це все!
Inna Офлайн


 

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення Янголятко » 27 грудня 2013, 20:32

Для мене рік був напружений. Я ходила вагітна, отримувала другу освіту і працювала на двох роботах. Навчання було дуже важким. Як згадаю той фіз-мат :scare: то мурашки по тілу.
Зате на світ з'явилася моя ДОНЕЧКА! :kiss: Це малесеньке чудо зробило рік кращим.
Зображення
Янголятко Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 74
З нами з: 12 липня 2013, 20:42
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 45 раз.
Подякували: 52 раз.
Діти: Донечка Евеліна

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення Радмила » 28 грудня 2013, 01:12

Рік змін. - Я змінила фах.
Рік здіснення мрій. - Нарешті на морі, нарешті я вчусь на того кого давно мріяла. Я гладила дельфіна.
Рік розчарувань. - В Затоку більше не поїду. Не всім людям можна довіряти.
Рік зрад. - Боляче, коли людині довіряш все, а вона за твоєю спиною користується твоєю довірою.
Рік вкрадених ідей. - Створюєш проект, вкладаєш свою душу, а в тебе потім все це крадуть, називають своїм, і кажуть - я в тебе ідеї не крала.
Рік особистого зростання. - Я стала мудріша за цей рік. З'явились нові цінності.
Рік нових вражень. - Древня фортеця, діти у морі, маленькі досягнення, які збираю по краплинці.
Рік Божого благословення - у найтяжчий час з нікуди з'являлися люди, ресурси, які дали саме те чого найбільше потребувала.
Зображення
Зображення
Щастя є
Радмила Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1144
З нами з: 29 листопада 2009, 15:06
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 1321 раз.
Подякували: 1747 раз.
Діти: Старша донечка Менша донечка

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення Nymydora » 28 грудня 2013, 09:34

Рік, який проходив під гаслом легкої та невимушеної реалізації планів. Рік, коли збулося майже все з запланованого (на самий новий рік я у блокноті написала список, чого чекаю):
- народилася донька (хоча на момент планування я не знала, що вагітна)
- стала, нарешті, доцентом
- отримала несподівану і дуже важливу для себе премію
- засвітилася в пресі і місцевому теве (неплановано, але - чого гріха таїти - приємно було)
- завершила майже всі заплановані проекти
- віддала малого в садок, який хотіла, хоча місця станом на новий рік не було і не передбачалося
звичайно, не все зреалізувалося. невиконаними лишилися плани про відпочинок, час на медитації, англійську мову і нову машину. Зате є, над чим працювати далі )))
Попри проблеми та непорозуміння з найближчими родичами, хвороби малого - вважаю рік вдалим і дякую за нього Богові.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: А яким у вашій пам'яті залишиться рік що минає???

Повідомлення nelly » 28 грудня 2013, 11:45

Як на мене 90% відсотків людей в т.ч. і я як би добре рік не пройшов все одно будемо шукати свої позитиви і недоліки. Насправді в будь-який момент будуть не реалізовані плани, надії, бо на те воно і життя.
Хвороби дитини чи це ще якісь негаразди не вважаю чимось дуже страшним, тому що знала що таке буде і від цього як би не старався нікуди не втечеш..
Вийшла на роботу, стабілізувалася фінансова сторона сім`ї, зробили деякі покупки в квартиру і почала жити не обежеючи себе і не економлячи кожну копійку. В декреті мене це пригнічувало.
Рік як рік, проходить і хай йде, в Новому надіємося що буде краще ніж вторік :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron