Глобальні оголошення!



Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Модератор: taranjka

Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення mari » 23 липня 2013, 13:09

Ну от, нарешті дочекались.
Кейт Мідлтон народила вчора хлопчика, 3 .800. Усе пройцшло добре. Партнерські пологи.
От тільки погляньте на цих журналістів, з драбинами поприходили.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

Діані жити не дали,всюди за нею їздили по пятках, ще й чим людям заважають. Ну не дадуть Кейтвіддихнути.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення lenor » 23 липня 2013, 13:48

Зголошуючись на сімейне життя з такою відомою людиною, потрібно бути готовим, що кожен твій крок будуть відслідковувати, все життя розписане по протоколу, це велика честь, але і величезна відповідальність (Діані в цьому випадку не пощастило, бо вона покохала іншу людину, але не могла бути з ним). Тим більше народження дитини - ціле свято для них. В Англії Кейт люблять, вона ікона стилю, як і Діана була в свій час. Звісно, що до них посилена увага. Дай бог, щоб подружнє життя в них склалося щасливіше, ніж в Діани з принцем і дитятко виросло в щасливій і повній сімї.
Найдивніше було прочитати, що на родах повинен був бути премєр міністр ))) щоб дитинку бува не підмінили, але від цього вирішили відмовитись. Ось де брєд на всю голову..... Взяли б якусь вже жінку відповідальну за це.... а то премєр міністр.... :crazy:
Тут не кожен тато на пологи погоджується, а ще й мамі як воно? На пологах чужий зовсім тобі чоловік спострігає?
Там вже розписано чуть лі не похвилинно відвідини молодої мами, гості, протоколи... т.д. і т.п. Мені в перші місяці нікого бачити не хотілося.... не те що церемонії проводити. А журналісти на драбинах це ще на самий ужас....
lenor Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 28
З нами з: 13 липня 2011, 22:27
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 8 раз.
Подякували: 28 раз.

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення Liza » 23 липня 2013, 14:55

журналісти з драбинами, йооой... і сміх, і гріх...
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Повідомлення stella123 » 26 липня 2013, 10:47

Мены дуже сподобалася атмосфера, чи як правильно сказати... як Англія чекала появи на світ дитини принца Вільяма і Кейт. Піднесений настрій моло не народні гуляння. Тоталізатор, приймалися ставки хто народиться. На це все було цікаво дивитися.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

1

Повідомлення Сяна » 07 жовтня 2013, 20:31

В минувшие выходные в загородном доме Максима Галкина и Аллы Пугачевой отмечали радостное событие.
У супружеской пары родились двойняшки - сын и дочь! Об этом "КП" рассказали рабочие, которые перестраивали в загородном доме артистов детскую комнату.
Как стало известно "Комсомолке", родила малышей суррогатная мать, но это биологические дети Аллы и Максима.
Как сообщил сам артист в своем Твиттер, малышей назвали Гарри и Елизавета.
Кроме того, Максим поблагодарил всех интернет-пользователей за поздравления.

уся стаття тут
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.
Толстой Л. М.
Сяна Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1479
З нами з: 12 березня 2012, 21:04
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1072 раз.
Подякували: 1277 раз.
Діти: донечка

Коментуємо..с.

Повідомлення Liza » 14 жовтня 2013, 17:09

ставати батьками в дуже зрілому віці, як от А.Б.Пугачова, тим більше з використанням чужого тіла - це, по-моєму, егоїзм,
бо
"ооооо, дитина! а те, що все менше здоров"я залишається на ту дитину, все менше можливості опікуватися не особисто - віддамо на няню! пофіг! дитина мало знатиме своїх батьків/свою маму, бо життя того лишилося мінімум - теж пофіг... головне - забацати дитину. хай всі знають і всі обговорюють".
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Коментуємо...

Повідомлення Кокетка » 14 жовтня 2013, 22:33

тобто краще б не родили?
я особисто за те що добре , що народили діток, бо дітям буде з ними добре, то не та ситуація коли 12 дітей нема чим годувати, і тато пияк( там ні маминої турботи. ні няні, нічого, а тут молодці! народили бо хотіли, знали що буде резонанс та не побоялися, це не піар хід, бо про них і так у кожній передачі показують . ( на рахунок, що мало лишилося, ми всі під богом ходимо, тож всі надіються на краще, може до 100 доживе і ще й одружить їх :wink: )
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Коментуємо...

Повідомлення Кокетка » 14 жовтня 2013, 23:03

я пізня дитина у батьків ( з братом велика різниця ( мені було 7 як у брата народився син :wink: як я лежала у лікарні то приходив брат до мене і мені все казали то тато прийшов)я бігла тішилася, а то брат :dash: , я була татовою донечкою) :(): ), в родині дружила з племінниками і племінницями, які були мої однолітки) але ж добре що народили, я їм вдячна, а могли ж теж подумати, а що люди скажуть , а може не додамо там чогось.... :***: маленькі діти то друга молодість) :wink: :yes:
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Коментуємо...

Повідомлення Natalinda » 14 жовтня 2013, 23:17

Кокетка написав:тобто краще б не родили?

так то ж і не вони по великому рахунку народили
Я переконана що то піар :sad:
Кокетка ну і твоє порівняння це дві великі різниці, як на мене :wink:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Коментуємо...

Повідомлення KriStar » 15 жовтня 2013, 15:07

як на мене, то тут йдеться про крайній та трохи з іншого боку. Чому не стати батьками дитини, яка сирота, потребує батьків негайно. А вони зробили все, щоб отримати генетично свою дитину!
Востаннє редагувалось KriStar в 15 жовтня 2013, 15:17, всього редагувалось 1 раз.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron