Глобальні оголошення!



Cекта ми чи не секта

Модератор: taranjka

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Shalimar » 28 серпня 2012, 16:57

та того, что бесит этот идиотизм и тупизм. Ладно, по отношению к себе. Но когда это распространяется на беззащитных детей, которых "добрые" родители начинают с первых месяцев жизни поить "по капелюшечке" соком, лечить несуществующие болезни и т.д. - моему возмущению нет предела

Мари (Наша) все отлично расписала!! лучше и не объяснишь.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Перлинка » 29 серпня 2012, 00:56

Shalimar написав:
Перлинка написав:я тоже вже сумніваюсь в чудодійній силі сумішей,інтуіція підказує що це гірше ніж коровяче молоко ,моя подруга козяче давала,я спочатку була в шоці,думала жаднічають,але з часом перестала довіряти тим рекламам

Ок. Пусть козье молоко. Но молоко И ТОЛЬКО!!!!!!!!!!! А не соки-фреши!!!! которые раздражают все внутри, и не борщи!!!! которые младенческий организм переварить не в состоянии!! Ну это то же самое что запустить неподготовленного человека в космос! Телята родились - и могут сразу ходить, а человеческий детеныш не может! ему нужно время! на все. В том числе и на становление, окрепление, доразвитие пищеварительного тракта.


а де ти тут бачиш борщі чи повний раціон від народження?

А ми з 2.5 місяців на коровячому молоці, бо від грудей відмовилася, поки було молоко то сціджувала, але потім пропало. З 3 місяців пємо по ложечці яблучного соку. З 5 місяців їмо молочні кашки з бутилочки (перемелену гречану, рисову, вівсяну і манну). Десь у понеділок плануємо помаленьку вводити картопельку. Порадьте, з чим її давати. З молочком, водою, маслом, чи саму?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Shalimar » 29 серпня 2012, 01:07

Перлинка написав:а де ти тут бачиш борщі чи повний раціон від народження?

А ми з 2.5 місяців на коровячому молоці, бо від грудей відмовилася, поки було молоко то сціджувала, але потім пропало. З 3 місяців пємо по ложечці яблучного соку. З 5 місяців їмо молочні кашки з бутилочки (перемелену гречану, рисову, вівсяну і манну). Десь у понеділок плануємо помаленьку вводити картопельку. Порадьте, з чим її давати. З молочком, водою, маслом, чи саму?

полный рацион с рождения - я утрировала, неужели непонятно??

хватит и ЧАЙНОЙ ЛОЖКИ ЯБЛОЧНОГО СОКА с 3-х мес!!!! это в 3 - чайная. А по капле она когда начала давать?
что за манная каша в 5 мес?!!

Тенденция ясна, до борща или "солененького огурчика для аппетита" недалеко.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Перлинка » 29 серпня 2012, 01:19

про тенеденцію можна сказати і стосовно тебе ,коли ти алкоголь даєш попробувати .Коли ти по краплі почала давати ,з одного чи двох тижнів ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Shalimar » 29 серпня 2012, 01:36

Перлинка написав:про тенеденцію можна сказати і стосовно тебе ,коли ти алкоголь даєш попробувати .Коли ти по краплі почала давати ,з одного чи двох тижнів ?

Нет. Не можна.
Каплю попробовал в год, может быть, или позже. Не я давала пробовать. Это было домашнее вино, которое не содержит спирта. Это было ЭДИНОЖДЫ. А не с какого-то момента - каждый день - с увеличением дозы. Че, савсэм не видишь разницы?????
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Перлинка » 29 серпня 2012, 01:44

Shalimar написав:Че, савсэм не видишь разницы?????

нє,нє віжу,ти ж собі тоже в тій ситуації багато додумала,от і я додумала .
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Shalimar » 29 серпня 2012, 02:03

Перлинка написав:нє,нє віжу,ти ж собі тоже в тій ситуації багато додумала,от і я додумала .

то сравни недодуманное,
а написанное, как есть

Ты хочешь оспорить вред раннего прикорма, в частности, соками?
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Перлинка » 29 серпня 2012, 02:14

Нє не хочу,але й одночасно не вважаю від трьох місяців ложку свіжовижатого яблучного соку в день смертельною чи такою що може скалічити або завдати невиправної щкоди дитині.Хоч я сама не давала,бо також читала що не рекомендують .Але якби ви знали як чим і з якого віку годували мого двоюрідного брата в селі,то напевно б кілька приступів інфаркту було б на моїй совісті.А брат нічьо,живий ,на здоровя не скаржиться.І таких людей безліч,особливо серед тих що за союзу виросли.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Перлинка » 29 серпня 2012, 02:16

а серед тих кому на пару все життя готують в рази більше хворих хлюпіків
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Cекта ми чи не секта

Повідомлення Shalimar » 29 серпня 2012, 02:28

Перлинка написав:Нє не хочу,але й одночасно не вважаю від трьох місяців ложку свіжовижатого яблучного соку в день смертельною чи такою що може скалічити або завдати невиправної щкоди дитині.Хоч я сама не давала,бо також читала що не рекомендують .Але якби ви знали як чим і з якого віку годували мого двоюрідного брата в селі,то напевно б кілька приступів інфаркту було б на моїй совісті.А брат нічьо,живий ,на здоровя не скаржиться.І таких людей безліч,особливо серед тих що за союзу виросли.

оооооо вот эти аргументы конечно"сильные" - "а вот ребенок пьет - и все с ним в порядке", или "а вот наши мамки нас так выкормили - и ничего, мы живы-здоровы"

ну, почитай про аллергенность соков, про сахар, который они содержат, про агрессивные фруктовые кислоты, про то, как это все влияет на еще несовершенный младенческий ЖКТ, и про то, какие это может иметь последствия.
вопрос - ЗАЧЕМ???
зачем подвергать свое дитя риску?????
сок в 3 месяца никакой пользы не дает!!

крч. Разговор глухо-немого со слепым
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість