Глобальні оголошення!



Пожити закордоном

Модератор: taranjka

Re: Пожити закордоном

Повідомлення Shalimar » 16 грудня 2011, 03:47

ага, русиш швайн, есть такое в Германии..
Но все равно, мне сложно представить, откуда берется это чувство второсортности, если ты, интеллигентный человек, приехал на законных основаниях, работаешь "белым воротничком"..?
а не чернорабочим в сфере услуг, неважно, из ЕС или Албании
Среди моих многочисленных знакомых, имеющих иностранное гражданство, и владеющих языком, этого чувства не было. Не говоря уже о русских из Челси.
Бывает прессинг на работе в коллективе. Но это наказуемо ))
Бывает презрительное отношение к "жонам".. (или паспортисткам)

Так а что, ощущение второсортности на столько сильное, что является причиной отказа эмигрировать?..
Как бы там ни было, каждый преследует свои определенные цели, и определяет для себя приоритеты

Адекватное общество лояльно и толерантно воспринимает культурных, воспитанных эмигрантов.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Пожити закордоном

Повідомлення Тань » 16 грудня 2011, 13:07

я мала на увазі, що второсортність це не стільки відчуття неповноцінності та другорядності, як проблемність швидкої адаптації до умов еміграції. "Злачні" місця як у них так і у нас вже давно заповнені елітою або приготовлені для "мажорів", тому нашим талановитим емігрантам, фахівцям доводиться обмежуватися "вузькими" рамками ремісничих професій :( . А коли наробишся на стройці, то культурна адаптація може лише снитися. Тому я не говорю про нас, а скоріше про наших дітей, для яких також на жаль дорога у вищий світ малоймовірна.. Як кажуть "не хлібом єдиним..." Я за кращу долю своєї донечки, навіть тоді , коли б довелося виїхати закордон. :гуд:
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Пожити закордоном

Повідомлення fajno » 16 грудня 2011, 14:26

Коротше ясно. Це особиста справа кожного хотіти- не хотіти, їхати- не їхати.
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Пожити закордоном

Повідомлення гра з вогнем » 16 грудня 2011, 16:48

з_такими_уявленнями_і_настроями
Тань написав: нашим талановитим емігрантам, фахівцям доводиться обмежуватися "вузькими" рамками ремісничих професій :( . А коли наробишся на стройці, то культурна адаптація може лише снитися. Тому я не говорю про нас, а скоріше про наших дітей, для яких також на жаль дорога у вищий світ малоймовірна.. Як кажуть "не хлібом єдиним..."

то4но_малоймовірна :гуд:

думка_матеріальна! :men:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Пожити закордоном

Повідомлення Тань » 16 грудня 2011, 21:54

настрій навпаки оптимістичний і реальний, я не хочу дивитися на життя крізь "рожеві окуляри". :tipok:
Мода - приходить і відходить, а шарм залишається завжди. Коко Шанель
Тань Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 86
З нами з: 11 лютого 2011, 12:29
Дякував (ла): 46 раз.
Подякували: 50 раз.
Діти: Донечка

Re: Пожити закордоном

Повідомлення Shalimar » 16 грудня 2011, 22:02

В идеале ехать сразу трудоустроеным )))
Или тут работать в междунар. компании, а потом перевестить закордон.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Пожити закордоном

Повідомлення eney » 17 грудня 2011, 11:07

Shalimar а хто про сектор газа каже??? там би точно не хотіла жити)))
питання родів в ізраїлі було вивчено добре, так як народити дитину хочеться всім в країні з стабільною економікою і не лише, ходила сестра по лікарях, питала, взнавала, дана анестезія їй сказали-обовязкова, тому вирішила родити в нас.
медецина хороша, в плані техніки медикаентів, але лікарі в простих лікарнях нічим не кращі наших. Юра мало на той світ не попав бо поставило кілька лікарів неправильний діагноз, коли відказали ноги, не мав сили шоб їсти ... ну фактично дух спустив то Іра(його дружина) знайшла лікаря, суті хвороби не памятаю, але то шо він більше постраждав від лікування то запямяталось.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Пожити закордоном

Повідомлення Shalimar » 17 грудня 2011, 13:59

eney написав:Shalimar а хто про сектор газа каже??? там би точно не хотіла жити)))
и я не говорю жить в Секторе Газа.
Но там неспокойно, и не факт, что военные действия ограничатся только территорией СГ в случае чего.
eney написав:питання родів в ізраїлі було вивчено добре, так як народити дитину хочеться всім в країні з стабільною економікою і не лише, ходила сестра по лікарях, питала, взнавала, дана анестезія їй сказали-обовязкова, тому вирішила родити в нас.
удивительно. какой-то исключительный случай.
Мои знакомые и знакомые знакомых рожали без ЭА, или по желанию.
Сорри, но похоже на небылицу. Обезболивание и его тип - это свободный выбор пациента, не говоря уже об АЭ, так как в этом случае подписываешь документ, что сам захотел, и врачи за последствия не отвечают
eney написав:медецина хороша, в плані техніки медикаентів, але лікарі в простих лікарнях нічим не кращі наших. Юра мало на той світ не попав бо поставило кілька лікарів неправильний діагноз, коли відказали ноги, не мав сили шоб їсти ... ну фактично дух спустив то Іра(його дружина) знайшла лікаря, суті хвороби не памятаю, але то шо він більше постраждав від лікування то запямяталось.

диагностика ставит все на свои места
если дорого здоровье, можно пойти на прием к профессору в частную клинику
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Пожити закордоном

Повідомлення mari » 20 грудня 2011, 01:17

Ну якщо про лікування то я знаю ряд халтурного лікування в Канаді і Англії, і ніхто ні за кого відповідальності не несе. Але я вже це писала десь раніше в темах, тому не буду повторятись.
Якщо б мене влаштувала робота по професії, то за кордон поїхати можна, але лише всією сім"єю. Планую можливо років через 5, але щене впевнена. Побачу як тут справи підуть, хоч звісно оплата ніколи тут не буде як там. Та я не надто меркантильна щоб ставити заробіток собі в життя під номером 1.
Я належу до людей які не люблять нове,незвичне, не своє, нові правила, нові засоби , новий стиль, люблю вирішувати сама, тому досі тут. Але в принципі я сама це питання не вирішую. І для дитини стрес. Поки чоловік тут працює= будемо тут. В 2017 буде видно.
багто чого знаю про життя закордоном не від наших виїхавших, які часто прибрехують для престижу або ж навпаки надто жаліються. Щодо навчання в школі- так, дійсно є певні насмішки з іноземців.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Пожити закордоном

Повідомлення гра з вогнем » 27 грудня 2011, 23:31

а_хто-мріє-про_життя_в_Австралії?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей