Глобальні оголошення!



Плітки

Модератор: taranjka

Плітки

Повідомлення Iryska » 01 жовтня 2011, 12:47

Як ви відноситесь до пліток?
У мене скалалсь неприємна ситуація з плітками. Моїй досить хрошій заномій хтось-щось наговорив, що начебто я їй заздрю і постійно пліткую про неї. Мені це дуже неприємно, адже це не правда :( І виправдовуватись я не хочу, тому що не відчуваю провини, тай неприємно що людина так побумала, і так залишати все просто я нехочу...
Чи були у вас подібні випадки і що ви робили?
Iryska Офлайн


 

Re: Плітки

Повідомлення happymami » 01 жовтня 2011, 23:39

Iryskaя сумніваюся, що бодай хтось відноситься позитивно :grin: . хібашо члени шоубізу. Для них плітки, то спосіб залишатися на гребені слави. Загалом плітки це річ жахлива. Колись дізналася. шо й про мене плітки плели, ше коли в школі вчилася. І коли дізналася які саме - волосся дибки ставало, шо я собі спокійно жила поруч з тими людьми і навіть спокійно ходила по школі :grin: . Якби я раніше про ті всі слухи знала. то мабуть, натягнула би чорні окуляри, парик і замаскірувалася, шоб ніхто не впізнавав. бо це був жестяк :grin: :scare:
Плітки розпускають або ті, хто вам заздрить, або ті, кому скучно жити. Однозначно. інакше - нашо то всьо? Хоча... є мабуть така когорта людей, котрі прожити не можуть, як не збрешуть. От і вигадують казки лише тому, шо язик їм не підвладний вже. Не уявляю, шо би я відчула, якби при мені про когось плели фігню... Якшо я знаю, що людина, говорячи про іншу людину неправду - відверто бреше, то так і кажу - та шо ти чешеш, я сама бачила, шо всьо було не так. Або - не може такого бути, я знаю цю людину стільки то років і знаю, шо вона не така. тощо...

Ну шо таке плітки взагалі? На мою думку це або вигадування фактів, котрих не було. Або перекручування якогось факта на свій манір.

То як горіла в моїх сусідів квартира. Журналіст однієї газети написав. шо через балкон викидали палаюч меблі (хоча викинули лише обгорівший і вже не палаючий тєлік). Хтось прочитав, і розказує мені - та там МНСники вопше оборзіли, побили всю техніку, новісінький диван зіпсували, кинувши його через вікно, виламали дорогущі двері, та ше й не потушили вогонь, який до сусідів пішов і на останок вкрали гроші з тумбочки... Хто путив плітку перший? журналіст чи та людина, котра ще дофантазувала? ;-) :dash:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плітки

Повідомлення Alisa » 01 жовтня 2011, 23:51

Я - позитивно.
Всі жінки - лепети за натурою.
Що знає 2 жінки - знає весь світ.
Придумувати про людей погано, а ось обсудити реальні речі,новини чужого особистого життя - чому б і ні.
Я знаю, що мої подружки люблять поговорити, яка я стала клуша домашня, я з домашніми клушами люблю поговорити, які вони тусовщици-пенсіонерки :)
Це навіть не плітки, а такі собі розмови про життя-буття. Все на позитиві.
Співчуваю людям, які важко сприймають розмови про себе.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Плітки

Повідомлення happymami » 01 жовтня 2011, 23:57

Alisa написав:Придумувати про людей погано, а ось обсудити реальні речі,новини чужого особистого життя чому б і ні.

ну це вже не плітки, якшо просто кісточки перемити :grin: . Це просто жіночі теревені :lol: .
Вікіпедія каже. шо сплєтня:
слух о ком-либо, чём-либо, обычно основанный на неточных или заведомо неверных, нарочито измышленных сведениях

Тобто, якшо ти когось обговорюєш, шо в нього зад жирний, то це ще не сплєтня. А от якшо ти скажеш, шо бачила. як той, в кого жирний зад, їсть наніч пиріжки з капустою - то ти вже сплєтніца :grin:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плітки

Повідомлення Iryska » 02 жовтня 2011, 10:48

скільки людей-стільки і думок..
мене найбільше ображає, що плітки зазвичай розпускають близькі тобі друзі, від яких ти такого не чекав аж ніяк :( :( :( :(
Iryska Офлайн


 

Re: Плітки

Повідомлення Marta » 03 жовтня 2011, 00:58

Iryska я колись також була в шоці "ах як так, про мене таке придумувати, розпускати?...", потім реально зловила себе на тому, що я сама люблю часом поговорити, пошуткувати, я не зі зла, я нічого не видумую, кажу правду, так, як це бачу я, але ж інша людина, та, про кого пліткують, ніколи не думає про себе погано. Секрети, звісно, я тримаю в таємниці, як партизан, а свої взагалі нікому не розказую.
Але це дало мені розуміння того, що я така сама, і я на своїх друзів не ображаюся, якщо таке щось взнаю, що про мене говорять.
От Хеппімамі, ти кажеш, сказати, що в когось зад жирний- то не сплєтня. А та людина скаже, що то сплєтня чистої води, бо в неї зад , звичайно, не жирний! А вона навіть дуже худенька!)))
Інше діло, коли таки вигадують, та ще й таке, що дійсно волосся стає дибки. То є неприємно, але то заздрість. Тут радіти треба. Значить, в вас все ок!))) Просто ігнорувати з високо піднятою головою, хай собі заздрять, хай говорять, ви ж знаєте, що то не так. Бо "розбиратися", в принципі, нема смислу. Можна усугубити ситуацію.
Знайомій просто сказати правду, що такого не було.
Але, перед тим, згадати всі свої слова, бо часом таки пліткуєш, а сама того не помічаєш.....
Marta Офлайн


 

Re: Плітки

Повідомлення Alisa » 03 жовтня 2011, 10:07

Взагалі видумані плітки не зачіпають. А ось те, що хтось помітив кріщь модні джиси жирний зад - ображає до глибини душі.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Плітки

Повідомлення happymami » 03 жовтня 2011, 11:55

Alisa написав:Взагалі видумані плітки не зачіпають. А ось те, що хтось помітив кріщь модні джиси жирний зад - ображає до глибини душі.

аналогічно. І чо то так? :? Може тому, що правда в очі коле? Чи шо? :? Коли шось вигадує, то я спокійна, бо знаю. шо чуш. А от коли хтось шось про шось, то чось троха зачіпає :niger:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Плітки

Повідомлення Iryska » 03 жовтня 2011, 19:11

а чомусь думаю що більше неприємно коли щось вигадують і розказують направао-наліво... ну, особисто мені.... а на правду як то кажуть - не ображаються....
Iryska Офлайн


 

Re: Плітки

Повідомлення Tajga » 06 жовтня 2011, 10:49

ех, поки ще тільки теревенять, то можна жити. Часом і не зеленого поняття не маєш про те. А от коли стаєш жертвою пліток, сказати, що то неприємно - не сказати нічого... Про мене пліткували моїй хазяйці, ми навіть разом сміялися над тими плітками за чаєм і ніби зробили висновок, що то просто бабська заздрість, що нам не тільки добре разом працювати, але й спілкуватися і т.п. Але одного разу мій один необережний крок ніби відкрив якійсь шлюз, їй раптом всі плітки видалися за правду... Я навіть особливо і не виправдовувалася, бо в такій ситуації будь-яка спроба прояснити ситуацію перетворюється на мляву міль виправдовувань. "Ты виноват уж тем, что хочется мне кушать..." Я потихеньку зібрала речі, а тут вона мене і звільнила... :(
Ми тільки через півроку зустрілись. Вона мене на чай запросила, вибачалась, що так повелася на плітки, бо потім вже ті її "подруги" пліткували проти неї... Мені її навіть шкода стало, скільки вона пережила за тих півроку... Зараз іноді спілкуємося, без колишнього запалу, як хороші знайомі.
Тепер бачу, що моя позиція в тій ситуації була єдино вірна, навіть якщо знаєш про якісь плітки в свою адресу, доводити, що ти білий і пухнастий немає сенсу. Люди залишаться при своїх думках. Розсудити може тільки час, хто правий, а хто ні.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron