найбільший родинний форум Тернопільщини

Відповісти

Re: Вікові перевтілення

17 квітня 2013, 23:57

Чуєте, дівчата, а той силікон викачується при потребі/зміні моди?
Чи то на всю жизнь?

Re: Вікові перевтілення

18 квітня 2013, 03:08

mavpusya написав:А в цих дєвчонок любов до пластики, причом невдалої.


Це також хвороба,так само можна стібатись зі всіх інших ,бо можуть взяти себе в руки,їсти меньше,більше ,зайнятись спортом ,зробити операцію і стати нормальними людьми .

І попередні фото людей з яких ви сміялиь що ніби то з несмаком одягнуті теж незрозумілий прикол.
Та тут на форумі варто зайти в розділ обновки не менше подібного можна відкопати.

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 00:15

Іра, я ще ніколи і ні з кого серйозно не стібалась, так похіхікала.
Прошу пробачення, якщо зачепила твої почуття! :rose:
Я не знала, що в тебе накачані губи і ти носиш каблук до спортивного костюму
Але я всьо равно тебе люблю і поважаю! :love:
Кожна людина має право на свій вибір....

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 01:17

Перлинка написав:з несмаком одягнуті теж незрозумілий прикол

да просто в своем глазу бревна-то не видно, а если и видно, да еще и окружающие замечают, то срабатывает реакция перевести стрелки "а вон еще уродливее!" ))))))))))

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 01:30

mavpusya написав:Іра, я ще ніколи і ні з кого серйозно не стібалась, так похіхікала.
Прошу пробачення, якщо зачепила твої почуття! :rose:

До чого тут мої почуття?Я тебе теж люблю і поважю,але ви мене просто здивували ,бо я востаннє ось так хіхікала з якихось тьотьок років в 15 .

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 01:45

Ну тут два варіанти, або ми ще молоді душею і в душі нам по 16, або ми плавно входимо в старечий вік і осуджуємо молодих за нову моду :ha:
Можливо, через сто років шедевром стане картина "губи Каріни" замість посмішки Джоконди, писана із теперішніх модних дівчат :ha: Вибач, ну не можу не жартувати із цієї теми :crazy:

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 01:47

Та то Перлинка дуже серйозна останним часом, даже не оценивает мои шутки.. )))))

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 12:29

та де ті твої шутки ?

Re: Вікові перевтілення

19 квітня 2013, 22:59

Перлинка написав:та де ті твої шутки ?

про висаджування и анекдот в скайпе :nea:

Re: Вікові перевтілення

20 квітня 2013, 07:36

в моєї сусідки жіночки під 60 був схожий ефект коли її оса вкусила в губу, але то вона навіть говорити толком не могла...От в мене губки дуже тонесенькі, навіть моєму личку надають ефект ніби я якась зла, але мабуть накачувати силікон я б не наважилася (хоч він потім сам за рік-два кудась улітучується). максимум татуаж губ зробити і то....Та багато би де я дещо накачала :hi: але то мабуть лишиться в площині-хотілося б мати більші
Відповісти