Глобальні оголошення!



Вікові перевтілення

Модератор: taranjka

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення mari » 04 вересня 2011, 12:31

Shalimar написав:. Ему бы мадам помоложе..Почему 50-летний мужчина нормально смотрится с женщиной 20-30-40 лет, а женщина себе такого позволить не может? Кому интересна 50-летняя женщина?

Це я думаю що навязаний стереотип

Shalimar написав:Почему-то зависла у меня в голове информация, что мужчины зреют, а женщины стареют. И вроде бы реальность это подтверждает?.. Почему так?

А це реальність. Природа, гормони. Рекомендують рожати ще раз після 40- для оновлення клітин.

Shalimar написав:а чтобы выглядеть классно и с морщинками, должна быть идеальная кожа, не сухая и без расширенных пор

Таку шкіру бачила лише 1 раз в 50 річної жінки- вегетаріанки 60 кг. Послугами косметологів не коритсується, креми сама робить собі
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 12:47

mari написав:Таку шкіру бачила лише 1 раз в 50 річної жінки- вегетаріанки 60 кг. Послугами косметологів не коритсується, креми сама робить собі

ну а я 2 раза в жизни ))
Одна как русалка, другая как испанка. Обе брюнетки. Очень красивые черты лица. Невысокие, телосложение среднее. Длинные волосы. Возраст - 60-70 лет. Язык не повернется сказать "бабушка". Но то гены, вероятно... И какое-то особое внутреннее состояние...
Такие старушки, которые и не старушки вовсе, ассоциируются с отчеством Лазаревна, дорогими духами и особняком :?


Мне Нина Матвиенко нравится, какая она в своем возрасте,
и Рене Руссо в Афере Томаса Крауна
и вот эти 50-летние http://www.yoki.ru/photo/report/2138/ - что с ними???
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Nymydora » 04 вересня 2011, 14:16

мдя, Шалімар... задумалась я після твого поста... мене останнім часом теж ця проблема хвилює. Навіть не як я буду виглядати коло чоловіка-ровесника за 10 років (а він і зараз на 20-ого пацана виглядає, в свої майже 30), а як я взагалі буду виглядати за 10-15 років... Є жінки, які не старіють. Дехто генетично схильний до моложавості, дехто на драконських дієтах чи спортзалах... А я? :? :? :? :?
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 15:12

Nymydora написав:як я взагалі буду виглядати за 10-15 років... Є жінки, які не старіють. Дехто генетично схильний до моложавості, дехто на драконських дієтах чи спортзалах... А я? :? :dash:

А Ты - правильно питайся, ходи к правильному косметологу на домашние кремики и массажи лица-декольте, а также посещай еженедельно сауну, занимайся спортом, натирайся маслами кофе медом и прочей ....
Не кури, не пей спиртного, кофе, ложись спать до полуночи, ЛЮБИ СЕБЯ!! и будет щастя
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Nymydora » 04 вересня 2011, 15:18

Shalimar написав:
Nymydora написав:як я взагалі буду виглядати за 10-15 років... Є жінки, які не старіють. Дехто генетично схильний до моложавості, дехто на драконських дієтах чи спортзалах... А я? :? :dash:

А Ты - правильно питайся, ходи к правильному косметологу на домашние кремики и массажи лица-декольте, а также посещай еженедельно сауну, занимайся спортом, натирайся маслами кофе медом и прочей ....
Не кури, не пей спиртного, кофе, ложись спать до полуночи, ЛЮБИ СЕБЯ!! и будет щастя

:crazy: :crazy: :crazy: ой, останні три пункти якосб в мене не йдуть.. ну і натирання теж, ой, видно, не бути мені в раю...
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення ЗІрка » 04 вересня 2011, 15:47

колись постаріти однаково доведеться... і краще жити нормальним життям, аніж потратити всі сили на мізерне відтягування цього старіння
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення mari » 04 вересня 2011, 16:10

Shalimar написав:А Ты - правильно питайся, ходи к правильному косметологу на домашние кремики и массажи лица-декольте, а также посещай еженедельно сауну, занимайся спортом, натирайся маслами кофе медом и прочей ....
Не кури, не пей спиртного, кофе, ложись спать до полуночи, ЛЮБИ СЕБЯ!! и будет щастя



-Ага, і ще- не думай про дітей, не переймайся нічийими проблемами, трать гроші тільки на себе, ні в якому разі не вставай по ночах,лягай спати о 21.00, вставай рано з соловейком, зустрічай сонце, займися верховою їздою і скалолазанням-... і буде тобі вічна молодість...

-Або силікон , ліпосакція, видалені ребра, як в тих тьоть за 50

-Або просто живи і роби те,їж що можеш і ще трохи для свого задоволення


Я 3 вибираю. Виставлю фото через 17 років в свої 50, якщо Бог стільки відміряв мені
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 16:18

ЗІрка написав:краще жити нормальним життям, аніж потратити всі сили на мізерне відтягування цього старіння

хм
почему все силы?
и что такое нормальне життя??...
физкультура, здоровое питание, элементарный уход за собой - не вписываются в рамки нормальной жизни?? у меня вписывается
и я эстет - для меня внешний вид (либо-чего) очень важен
Старость никого не минет, но я предпочитаю поддерживать свой организм и тело, а не спустить рукава
а чистка ушей, полости рта и зубов, мытье волос - Тебе тяжело дается?..
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Shalimar » 04 вересня 2011, 16:24

mari написав:-Або просто живи(1) і роби те,їж що можеш(2) і ще трохи для свого задоволення

Просто живи? Мари, к Тебе тот же вопрос, что и Зирке... хм
2 - выше своей головы никто не прыгнет

Я не призываю фанатично бороться со старостью, цепляться когтями за молодость, истязать себя физ. нагрузками и систематически отдаваться пластическому хирургу..

Сбалансированное питание, здоровые сон, зарядка, уход за кожей с помощью природных средств - это, по-моему, не из ряда вон выходящее, а должно быть обычной жизненной рутиной
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення ЗІрка » 04 вересня 2011, 16:27

Shalimar написав:а чистка ушей, полости рта и зубов, мытье волос - Тебе тяжело дается?..



зараз так, не встигаю з дитиною нігті обрізати :oops: правду кажучи, я і до сімейного життя но косметичні процедури не знаходила часу
а щоб здорово харчуватися я зараз велику частину часу трачу на заготівлю власних овочів :crazy:
та і сімейний бюджет в нас думаю менший, ніж в багатьох тут на форумі, тож стараюся по вечорах підзаробляти пару копійок...

на всьо-про-всьо йде мені ціла доба, ше й бракує...

зате їм домашню курочку і продукти з городу, багато часу проводжу на свіжому повітрі, майже відмовилася від декоративної косметики і намагаюся не перейматися тим, що у мене не виходить...

п.с. і я теж люблю все красиве, людей в т.ч.
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей