Глобальні оголошення!



Зелена Карта

Модератор: taranjka

Re: Зелена Карта

Повідомлення pan_kotskyy » 31 серпня 2011, 21:23

Перлинка написав:на чкому сайті ?я ,звісно можу погуглити,але хотілося б відразу потрапити за адресою

Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

треба гарно прочитати вимоги до фото і вірно заповнити анкету, бо помилка в якійсь даті чи назві у разі виграшу буде дуууже заважати. Самої анкети поки на сайті не знайшла, можливо вона стане доступна з 4 жовтня.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 14 вересня 2011, 20:44

Дівчата телефонує сьогодні мені подруга, і каже, що шукало мене дві тьоті з туристичної фірми, бо я виграла Зелену карту.
скажіть як таке можливо, якщо анкету я заповнювала 5 років тому і на офіційному сайті ???
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення krapk@ » 14 вересня 2011, 21:32

ох, можливо! В мене так друг виграв. Якісь тіпи взяли його дані в універі ще якоїсьдавності. Потім подзвонилимов виграв і хай бере фіктивний шлюб, а він вже мав жінку і дитину.То він там таку операцію провернув, що ми і не вірили, але таки поїхав з рідною жінкою а ті лишилися в прольоті.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення krapk@ » 14 вересня 2011, 21:33

...хоча можливо хтось з рідних-друзів грав, хотів тобі сюрпрайз зробити. І що тепер робитимеш?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення Vika » 15 вересня 2011, 09:00

TanenRom написав:Дівчата телефонує сьогодні мені подруга, і каже, що шукало мене дві тьоті з туристичної фірми, бо я виграла Зелену карту.
скажіть як таке можливо, якщо анкету я заповнювала 5 років тому і на офіційному сайті ???

Таке може бути , бо фірми часто заповнюють анкети без відома учасників . У мене так сусідка поїхала . Якби хтось розказав , не повірила б ніколи . Але з іншого боку це і дуже поширений спосіб шахрайства . Так що будь обрежна в будь-якому разі. У них є реєстраційний номер , по ньому можна провірити чи ти виграла чи ні . Удачки :гуд:
Vika Офлайн


 

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 15 вересня 2011, 10:06

Vika взагалі то ми з чоловіком не плануємо нікуди їхати - дитину ми не залишимо в Україні - тому прощай Америка...
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення krapk@ » 15 вересня 2011, 15:01

можна продати
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 15 вересня 2011, 16:20

krapk@ сказали що не можна.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення Vika » 15 вересня 2011, 18:12

не можна не можна . То продається якраз тоді , коли той , хто хоче поїхати , має гроші , але не має карти фіктивно одружується з тим , хто виграв і відповідно оплачує всі фінансові послуги .А переоформити карту на інше прізвище - то неможливо .
Vika Офлайн


 

Re: Зелена Карта

Повідомлення Перлинка » 15 вересня 2011, 22:09

pan_kotskyy написав:треба гарно прочитати вимоги до фото і вірно заповнити анкету, бо помилка в якійсь даті чи назві у разі виграшу буде дуууже заважати. Самої анкети поки на сайті не знайшла, можливо вона стане доступна з 4 жовтня.

а де і за скільки допомагають їх заповювати ?ми з чоловіком англ.не володіємо

знаю ,буває, люди виграють ,але не виїжджають ,вірніше катаються туди сюди
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron