Глобальні оголошення!



Зелена Карта

Модератор: taranjka

Re: Зелена Карта

Повідомлення pan_kotskyy » 11 липня 2011, 13:52

Ludmila написав:Ми не подавали ніколи і не збираємось! Любимо свій дім і свою країну. Доля емігранта важка, на мою думку, навіть якщо згодом отримати громадянство, хорошу роботу і інші матеріальні блага (шо досягається нелегко в вдається далеко не всім), все одно залишишся емігрантом.

Що означає залишишся емігрантом? Моя кума поїхала в Канаду, вони там купили машину, орендують великий дім, хоча вона не працює, а тільки чоловік і то на важкій роботі. Але суть в тому, що при такому ж розкладі в нас - "вона не працює, а він чорноробочий" їм би до машини як до неба рачки, і жили вони тут накупу в двохкімнатній.
Звичайно, і в нас можна добитись маючи голову на плечах, але... (вдається далеко не всім)
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Зелена Карта

Повідомлення Mary Awa » 11 липня 2011, 14:04

pan_kotskyy написав:Звичайно, і в нас можна добитись маючи голову на плечах, але..

але голови на плечах у нас недостатньо :( Без знайомих/звязків та грошей в кишені не обійдешся :(
Mary Awa Офлайн


 

Re: Зелена Карта

Повідомлення musya » 04 серпня 2011, 10:51

Мене колись "зловили" в центрі ті дівчата, що оформляють заявку на зелену карту. Було це вже десь три роки тому, але ніякого результату. Хоча в глибині душі я надіюсь, що все таки виграю її :oops:
musya Офлайн


 

Re: Зелена Карта

Повідомлення pan_kotskyy » 04 серпня 2011, 11:36

musya написав:Мене колись "зловили" в центрі ті дівчата, що оформляють заявку на зелену карту. Було це вже десь три роки тому, але ніякого результату. Хоча в глибині душі я надіюсь, що все таки виграю її :oops:

Так ці заявки потрібно щороку заповняти. Якщо заповняли три роки тому, то це вже нічого не значить. Треба по новій. І до речі, з успіхом можна заповнити анкету самій на сайті, без допомоги фірм, які в разі виграшу беруть чималеньку оплату за послугу заповнення анкетки...
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Зелена Карта

Повідомлення musya » 04 серпня 2011, 11:43

pan_kotskyy написав:Так ці заявки потрібно щороку заповняти. Якщо заповняли три роки тому, то це вже нічого не значить. Треба по новій. І до речі, з успіхом можна заповнити анкету самій на сайті, без допомоги фірм, які в разі виграшу беруть чималеньку оплату за послугу заповнення анкетки...

А мені казали, що заявка подається один раз і бере участь в розіграші кожного року, і наново подавати її не можна, бо виходить, що людина зареєстрована в базі декілька раз і в разі виграшу це буде підставою для його анулювання.
musya Офлайн


 

Re: Зелена Карта

Повідомлення mariana » 04 серпня 2011, 12:47

То таки вам щось недобре розказали, реєструватися потрібно кожного року.
mariana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 841
З нами з: 12 листопада 2010, 01:31
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 335 раз.
Подякували: 637 раз.
Діти: Хлопчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення brooksy » 04 серпня 2011, 13:35

musya написав:
pan_kotskyy написав:Так ці заявки потрібно щороку заповняти. Якщо заповняли три роки тому, то це вже нічого не значить. Треба по новій. І до речі, з успіхом можна заповнити анкету самій на сайті, без допомоги фірм, які в разі виграшу беруть чималеньку оплату за послугу заповнення анкетки...

А мені казали, що заявка подається один раз і бере участь в розіграші кожного року, і наново подавати її не можна, бо виходить, що людина зареєстрована в базі декілька раз і в разі виграшу це буде підставою для його анулювання.

і нам так казали... я колись в студентські роки заповнювала анкету під впливом масового гуртожитського заповнення, і пару років вже з чоловіком. то в нас питали в останній раз, чи часом колись ми не подавали свої данні, бо у випадку перемоги, результати будуть анульовані...
З нарожденнням дитини в родині зникають спокій, порядок та гроші. Але з"являється ЩАСТЯ!!!
brooksy Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 62
З нами з: 20 квітня 2010, 15:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 31 раз.
Подякували: 42 раз.
Діти: Синочок-моє щастя, моє життя!

Re: Зелена Карта

Повідомлення Перлинка » 05 серпня 2011, 00:15

pan_kotskyy написав:І до речі, з успіхом можна заповнити анкету самій на сайті, без допомоги фірм, які в разі виграшу беруть чималеньку оплату за послугу заповнення анкетки...


на чкому сайті ?я ,звісно можу погуглити,але хотілося б відразу потрапити за адресою

в штати також не дуже хочеться ,але будучи громадянином сша дорога відкрита куди завгодно

мене ще відлякує те що америці всі навколо пророчать найближчим часом погану долю ,геть до знищення з лиця землі,чогось я схиляюсь в це вірити
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зелена Карта

Повідомлення Natalinda » 05 серпня 2011, 03:11

brooksy написав:
musya написав:
pan_kotskyy написав:Так ці заявки потрібно щороку заповняти. Якщо заповняли три роки тому, то це вже нічого не значить. Треба по новій. І до речі, з успіхом можна заповнити анкету самій на сайті, без допомоги фірм, які в разі виграшу беруть чималеньку оплату за послугу заповнення анкетки...

А мені казали, що заявка подається один раз і бере участь в розіграші кожного року, і наново подавати її не можна, бо виходить, що людина зареєстрована в базі декілька раз і в разі виграшу це буде підставою для його анулювання.

і нам так казали... я колись в студентські роки заповнювала анкету під впливом масового гуртожитського заповнення, і пару років вже з чоловіком. то в нас питали в останній раз, чи часом колись ми не подавали свої данні, бо у випадку перемоги, результати будуть анульовані...


І мене неодноразово перепитували чи не подавали і де саме
А знайомі недавно зібрали купу документів, лишилося в Польщу поїхати і виплило шо жінка колись в інституті подала і забула(((Не виїхали(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення mala-karta » 05 серпня 2011, 07:22

якщо подавали через фірму - то фірму щороку наново подає ваші документи, та й усе.
Але треба щороку подавати.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron