Глобальні оголошення!



Зелена Карта

Модератор: taranjka

Re: Зелена Карта

Повідомлення Ulkanet » 26 вересня 2014, 16:11

Міліція "накрила" відому у Тернополі турфірму, яка виманювала гроші за безкоштовні Green Card

Це Сполучені Штати безкоштовно надають можливість легально працювати та проживати на їхній території, а «наш брат» примудрився навіть на цій ініціативі шахрайськими способами заробляти.

«Гермес», мабуть тільки лінивий не чув назви цієї приватної структури, що розташувалася в одному з офісів у центрі Тернополя. За родом діяльності - це підприємство мало б надавати туристичні послуги, та усю свою рекламну політику будувало на сприянні в еміграції до США, зокрема за програмою Green Card. «Сприяння» зводилося до шахрайського видурювання грошей.

Фіктивні договори, втягнення у фінансову кабалу, обман, шахрайство – це лише верхівка айсберга, що його вибудували співробітники «Гермеса». Як повідомив начальник управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області Василь Джиджора, оперативникам відомі ще багато цікавих та резонансних деталей злочинної діяльності приватного підприємства, але оперативна робота триває. Правоохоронці також вживають заходів щодо повернення грошей потерпілим.

Міліціонери звертаються до всіх, хто мав нещастя потрапити в тенета «Гермеса», у кого пройдисвіти видурили гроші за легальну еміграцію в Сполучені Штати Америки за Green Card Lottery, не зволікаючи, звертатися до правоохоронних органів. Телефони чергової частини управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Тернопільській області: (0352) 27-12-15, 0964304044.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Зелена Карта

Повідомлення nelly » 08 жовтня 2016, 23:32

то типу вчора закінчилася реєстрація? я хотіла цього року спробувати :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Зелена Карта

Повідомлення vikilandi » 08 жовтня 2016, 23:51

ні, не закінчились, до листопада
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Поперед.

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron