Глобальні оголошення!



Не хочу бути жінкою

Модератор: taranjka

Не хочу бути жінкою

Повідомлення krapk@ » 12 травня 2011, 10:40

Написала одна віртуальна знайома :scare: :
Не хочу бути жінкою. Хочу бути чоловіком. Не хочу сидіти вдома. Хочу працювати і годувати сім'ю. Хочу мати повне право не готувати їжу місяцями.
Хочу, прийшовши з роботи впасти за комп, відкрити банку пива і відпочивати, а не переодягати, годувати дитину і готувати їжу.
Не хочу більше прибирати. Ну хіба що пропилососити. Або допомогти. Так, допомогти я зможу чудово.
Хочу вночі спати, а до дитини нехай встає дружина. І взагалі з дитиною - нехай дружина, а я допомагати буду.
Я з задоволенням буду дарувати шмотки і дрібнички, квіти та іншу лабуду. Блін, поки виростуть ці зуби я вб'юся об стіну або тупо збожеволію.

Ну я теж дещо б хотіла не робити, але мабуть аж таких кардинальних змін..... А ви?
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення Sawwku » 12 травня 2011, 11:26

спадає на думку улюблена фраза: "хто чогось прагне, той шукає можливості, а хто ні - відмазки"
хоче працювати - вперед і з піснею (за зароблені гроші найме няньку, домогосподиню чи ще щось)
дитина... а якщо спробувати розставити пріоритети по іншому і для себе, і для чоловіка. нехай приходячи з роботи разом граються/перевдягаються/встають_в_ночі з дитиною. тим більше якщо вона теж буде працювати, то матиме з чоловіком абсолютно рівні права на відпочинок (з банкою пива перед компом)

чоловіком бути аж ніяк не легше. нехай спробує залізти, як так сильно хоче, в його шкуру. я переконана, що довго не витримає, і захоче знов бути коханою беззахисною дружиною
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення мешканка » 12 травня 2011, 13:44

Sawwku кльово сказано!
Щодо теми загалом: я теж, в період важких переживань та депресій, схильна до таких думок...але потім чудово розумію, що то все "відмазки" і що моєму чоловікові аж ніяк легше не живеться :dash: і тільки витримати його роботу і ті всі нерви і прийти додому та ще й зайнятись жінкою-дітьми...так що то всьо просто вияв емоцій.
Я оце сьогодні ледве лізла додому і думала собі: от чого я маю мучитись 9 місяців, мучитись народжуючи та ще й потім дитиною майже повністю займатись...але це було тимчасово, поки не прийшла додому і не відпочила..тепер вже думаю: як добре, сиджу собі в неті, п"ю кавусю з молочком, а бідний мій чоловік десь там працює в поті чола. :emphaty: так що кожному-своє місце :family: а кого воно не влаштовує-має всі шанси його змінити
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення Ludmila » 12 травня 2011, 13:45

Sawwku написав:чоловіком бути аж ніяк не легше. нехай спробує залізти, як так сильно хоче, в його шкуру. я переконана, що довго не витримає, і захоче знов бути коханою беззахисною дружиною


Щодо безсахисності сучасних жінок можна посперечатися (суджу по собі і по багатьоїх своїх знаймих). Якось останнім часом стикаюся з ситуацією, коли на таку тендітну жінку звалюють аж надто багато і це правда. Зокрема, я теж працюю, іноді справді важко, приходжу додому як вижатий лимон, АЛЕ доводиться брати себе в руки і: доглядати дитину, бабцю, готувати вечерю, прасувати, прибирати і т. д. Я вже мовчу, коли жінка стає годувальницею сім'ї. Перерозподіл обов'язків МАЄ БУТИ! І ще не варто звалювати на себе абсолютно ВСЕ! Щоправда жінкою все одно бути краще, але важче і це факт! :roses: :roses: :roses:
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення krapk@ » 12 травня 2011, 15:08

Ludmila абсолютно з тобою згідна.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення lore1ei » 12 травня 2011, 17:13

Незнаю які б в мене виникали думки, якби прийшовши з роботи, чоловік відкривав пиво, сідав за комп і був на своїй хвилі, не допомогаючи ні з дитиною, ні по хазяйству. Можливо такі б і виникали.
Відчувати себе жінкою, це не означає прати, варити, готувати, доглядати і нічого не бачити, то вже виходить не "Не хочу бути жінкою", а " Не хочу бути служанкою".
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення Mary Awa » 11 липня 2011, 13:42

krapk@ написав:Не хочу сидіти вдома. Хочу працювати і годувати сім'ю. Хочу мати повне право не готувати їжу місяцями.Хочу, прийшовши з роботи впасти за комп, відкрити банку пива і відпочивати, а не переодягати, годувати дитину і готувати їжу.Не хочу більше прибирати. Ну хіба що пропилососити. Або допомогти. Так, допомогти я зможу чудово.

Ну, це все можна робити і будучи жінкою :) Багато жінок так і роблять :) Але частіше зустрічається, що жінка у нас і за жінку і за чоловіка, все на ній - і робота, і дім, і діти з чоловіком...:(
Mary Awa Офлайн


 

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення Nymydora » 12 липня 2011, 02:34

а я от вважала, вважаю і постійно в цьому переконуюся, що жінки досконаліші істоти за чоловіків (все-таки, створюючи жінку, Бозя вже мала практику ;-) ). А тим більше, що сучасна українська жінка може і робить практично все: миє-варить-прибирає, дитину бавить, та ще й встигає разом з тим кар'єрою займатися. Та чоловік загнувся би при таких навантаженнях дуже швидко. Не кажучи вже про тоншу духовну організацію.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення TanenRom » 13 липня 2011, 01:35

Nymydora погоджуюсь з тобою 100%.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Не хочу бути жінкою

Повідомлення mala-karta » 19 серпня 2011, 07:08

і взагалі, чоловіки ж вимирають ;-)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей