Глобальні оголошення!



Машина часу в майбутньому - 2030 рік

Модератор: taranjka

Машина часу в майбутньому - 2030 рік

Повідомлення mari » 21 лютого 2011, 01:57

Опираючись на наукові факти, прочитане вами або свою іллюзію, подумаємо яким може бути світ у 2030 році? І добре і погане.

-Думаю буде космічний туризм, тобто на море будемо літати на близьку планету.
-електронна косметика (типу біоптрону, сідаєш під лампу, а воно тебе малює, коле уколи в лице і т.і.)
- замість грошей- обмін часом (гігабайти ччи мегавати)
- роботи вдома (нарешті хтось інший буде прасувати, мити посід і прибирати)
-синтетичне золото і одяг і їда
-кохання по визначених місяцях
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення Marta » 21 лютого 2011, 02:23

Так, думаю, роботи будуть-однозначно.
Вони вже є, але не настільки поширено. Думаю, будуть вдома робити хатню роботу, але будуть і десь на підприємствах робити монотонну роботу, а ще працювати там, де масові скупчення людей- метро, аеропорт, т.д.
Вже зараз бачила по ТВ, що роботів підлаштовують до сприйняття людиною- роботи мають можливість виражати емоції- так через емоції можна спілкуватися з різними людьми різних культур- (той самий аеропорт)- всі розуміють посмішку і засмученість на "лиці" робота.
Людина почне забудовувати місяць. (Вже ділять, а в 2030-му там будуть розважальні центри, Мун-ленди) ;-)
Будемо літати туди на екскурсії. (На моря-не думаю, то треба дальше летіти)
На Землі й далі будуть війни, катаклізми, віруси. Вони знищуватимуть людей, бо їх стане дуже багато- багато хворих, інвалідів, органи будуть замінювати штучними, людина буде потроху з"єднуватись з роботом. Багато сміття.
Люди працюватимуть в осовному в мережі інтернету (може буде щось інше),
ще чула до речі, також в передачі, що можливо буде записувати себе на чіп, (свою типу душу), через інтернет домовлятися про так званий аватар (тіло) напрокат десь в іншій країні чи континенті, чи планеті?, і в певний час передавати інформацію на ту базу в тій країні, в те тіло вставляється твоя інформаця, ти там собі в відрядженні ходиш в новому тілі, а потім здаєш його, а сам таким же чином вертаєшся назад.
Трохи важко уявити, проте після перегляду фільму "Аватар" вже не настільки.....
Ще будуть літаючі машини в три-чотири яруси, як в "5 елементі", бо машин стане стільки, що ніякі пробки не розсмокчуться...
Marta Офлайн


 

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 02:38

Ой,дівчата,ви такі фантазерки :lol: :lol: :lol:

Може десь там в Японії чи в Штатах шось і буде ,але не в нас.

З 90-их минуло вже 20 років ,я б не сказала,що прогрес шагнув семимильними кроками,що у вас в побуті змінилось окрім компа та мобілки?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення Marta » 21 лютого 2011, 02:55

Ну, я писала приблизно і те, що вводиться зараз.
Наприклад, роботи. Може й не в нас, згідна, проте на Землі.
Чоловіка брат купив вже собі пилесос, (В Штатах, правда))), такий круглий, сам заряджається, настроюєш програму, він сам в той вказаний час і дні їздить, пилесосить, потім повертається на базу і підзаряджається. :P
Про аватар я загнула, але це буде, як не в 2030-му, то далі (як буде ще Земля),
місяць, кажу, ділять, там вже мають свої городи багато укр.політиків і зірок шоу-бізнесу,
чом би й не забодовувати?...
А про багатоярусні дороги і літаючі машини....От Янукович ВЖЕ літає на роботу на вертольоті, а в 2030-му це зможуть робити і прості українці..))))

Так само, як колись мобілка-то була тільки у влади, розкіш, потім у підприємців крутих, як одна на сім"ю- то прирівнювалось до машини (це недавно було), а потім як рвонуло, то тепер і по дві мобілки у кожного, і кожен в сім"ї має свій ноут- то не рідкість, а необхідність...
Marta Офлайн


 

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 14:06

Marta написав:Чоловіка брат купив вже собі пилесос, (В Штатах, правда))), такий круглий, сам заряджається, настроюєш програму, він сам в той вказаний час і дні їздить, пилесосить, потім повертається на базу і підзаряджається. :P
От Янукович ВЖЕ літає на роботу на вертольоті, а в 2030-му це зможуть робити і прості українці..))))


Такі пилососи і в нас можна купити,я цікавилась,відгуки про них переважно погані,хоч є дехто хто в захваті(але там де пишуть відгуки всі в один голос пишуть ,що то лиш продавці тих пилососів їх хвалять).
Я б не сказала,що в цьому є щось надзвичайне,бо все таки той же пилосос,лиш вдосконалений.
От коли винайшли радіо,телебачення,потяг,авто,літак,телефон-то було дійсно чудо.
А тепер це все лиш вдосконалюється.
Батьки мого чоловіка мали авто ще в кінці 50-тих ,минулого сторіччя,але й досі не всі прості українці можуть собі це дозволити.
А так як в нашій державі економіка не розвивається,а загниває,то хіба ті всі чудеса будемо бачити по телевізору.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення happymami » 21 лютого 2011, 14:14

Тут вон вчора почула, що на одному семінарі в Львові розказували, шо через 5 років всі першокласники ходитимуть в школу з ноутами...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення Перлинка » 21 лютого 2011, 14:27

Не спорю,в третій школі вже,мабуть ,ходять.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення TanenRom » 21 лютого 2011, 15:47

ні ще не ходять :)
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення krapk@ » 21 лютого 2011, 16:56

не будуть, ви що не чули про черговий кінець світу????? Нибиру - планета Х
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
:help: :flag:
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Машина часу в майбутньому.2030.

Повідомлення Lesya » 21 лютого 2011, 18:10

Зразу видно, хто б став класним сценаристом для фентезі :D :hhh:

Я особисто більше вірю в 3-тю світову війну і атомні бомби :( , хоч сподіваюсь, що їх власникам хватить мозгів їх не зривати.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron