Глобальні оголошення!



А ми послабли :( 2

Модератор: taranjka

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Sam » 18 березня 2017, 16:46

Галина, мабуть чекала, щоб їй заплатили, правда не знати за що.
Sam Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 580
З нами з: 14 липня 2014, 17:08
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 717 раз.
Подякували: 562 раз.
Діти: Синочок і донечка

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення nelly » 18 березня 2017, 16:58

вони дійсно пeрeлякані щодо дітeй до року, бо бояться що будe запалeння. Ми колись зі Златою лeжали в лікарні в іі 4 міс бо дільнича боялася лікувати. А пили мікстуру і масаж був. Алe ж під наглядом..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення vikilandi » 18 березня 2017, 17:22

Моя похренниця також у 4 міс лежала в лікарні, а все із сопельків почалося, то лікарі навіть не хотіли робити назначення лікування, якби мама відмовилась від госпіталізації. Цій крихітці ще й капельниці призначали(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TYulia » 18 березня 2017, 22:24

Вже колись писала певно про похресника, як в місяць був в лікарні. Ті наші лікарі, зокрема в дитячих лікарнях, мали б світитися добротою і підтримкою для дітей і для мам, а все практично навпаки - просто добивають :ireful:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Галина » 18 березня 2017, 23:01

Я розумію, що з маленькими педіатри перестраховуються і тому в лікарню зразу відправляють. Але який зміст туди на вихідних попадати? Процедур ніяких ніхто не назначить, лікарів нема (чергового попробуй вилови часом), те саме що вдома, тільки менше нервів.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення nelly » 18 березня 2017, 23:14

То трохи не в тему але кожен лікар хоче зняти з себе відповідальність, нащо тій лікарці за тебе переживати, тому і направляє.
Моя лікарка в якої стою на обліку завтикала дати мені на якомусь там тижні напрвавлення на аналіз на РВ (сифіліс) і от я практично на порозі пологового здавала з інтервалом тиждень два аналізи, бо в неї має бути три результати за вагітність :dash: При чому що тут ніхто за мене не хвилюється просто має бути три бумажки, що потім не дрюкали, те саме перекладання відповідальності..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TYulia » 19 березня 2017, 00:14

Відповідальності перекладають, але потім всеодно мама у всьому винна. Має все лікавуння навіть в лікарні сама проводити, має за всі аналізи пам'ятати і їм нагадувати і т.п.
Хай вже в нас така система, але будь-яку інформацію можна по різному подавати і можна постаратися стати на місце батьків і дитини.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Галина » 03 травня 2017, 16:33

В нас весною який повний завал зі здоров"ям... Діана, яка хворіє раз в рік, якраз після вихідних злягла. Найменша за півтора місяця вже 3-й раз хворіє... Перший раз таки попали в лікарню. Другий - кашлі відстукали масажем. Ще й 2 тижні не пройшло, зараз т-ра і горло.... Я вже замучилася з тими болячками, ще в мене такого не було, щоб раз за разом діти хворіли... :cry:
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення nelly » 03 травня 2017, 16:55

Галя тримайся, всп так не буде :rose:
Мого масіка щось обсипало личко, певно таки щось зїла і за пару днів виросли шкірочки на головці то ходжу себе картаю
:dash: :ireful:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 03 травня 2017, 18:03

Галя,тримайся.
В нас те саме.
Прочитай про аденовірус.Хвороба може бути та сама,просто вона такими хвилями.
Я вже за місяць по третьому разу.Від дітей набралась.Сьогодні горло в гноячках-ще такого в себе не пригадую.Але розумію,що може бути,бо в дітей таке було.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron