Глобальні оголошення!



А ми послабли :( 2

Модератор: taranjka

А ми послабли :( 2

Повідомлення Olyana » 02 січня 2015, 20:24

TaniaPicaSSo написав:Ми з Мартою від листопада по черзі або обоє нараз хворіємо. Ніби й нічого серйозного, але постійно нежить, який тягнеться днів десять, а за тиждень знову все спочатку. Може який вірус в мене був, бо кілька днів такий стан був сонний і все боліло. Марта не розкаже ще, може в неї теж такий стан був. А зараз ми вже з нею знову другий тиждень маємо нежить. Так хочеться вже того позбутись. І всім, хто хворіє, бажаю пошвидше одужувати.

в нас таке саме(
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Olyana » 02 січня 2015, 20:25

Marichka написав:Нам в пульмонології виписали іов Малюк вроді.Навіть не знаю чи є таке,бо не купувала.Інша,сімейний лікар,наша форумчанка порадила попити місяць Мумійо
А з тими кашлями і ларингітами обережно,бо цього року такий вірус,що переходить в запалення,яке не прослуховувалось.Ми обом ренген робили в обл.лікарні і в обох запалення виявили,то кололи антибіотик і весь комплекс лікування пройшли.
Дай Боже,щоб у вас такого не було і всі швидко одужували!!!Щоб на святвечір було і здоров"ячко гарне,і настрій!!!

а з якого віку Мумійо? бо нам порадили пити натщесерце настойку лимон з часником) для профілактики
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TattyMummy » 02 січня 2015, 22:19

okcana написав:Дякую! Прищиків ніби багато немає, але температура мучить, тільки зіб'ю і знову піднімається(((

В нас також так було, то не довго (якщо то вас трохи заспокоїть :wink: ). Поки все не висипе , то буде температура (кожна черга висипання дає температуру).
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 лютого 2015, 22:16

А ми сьогодні були на волосину від смерті :scare: Зараз лежимо всі троє, я, чоловік і мала, в реанімації, але вже всім краще. За попередніми даними отруєння чадним газом, але вже були газовщики після того, перевірили ніби все добре, колонка, витяжка справні.
Я зранку милася в ванній, потім до мене прийшла Марта і захотіла зі мною. Ну ми трохи разом похлюпались, а тоді я вирішила помити їй голову, а вона того страшно не любить. Ну вона розплакалась, образилась і вилізла з ванни і пішла в кімнату. Через пару хвилин чоловік заходить до мене в ванну з малою, яка все ще плаче і ніяк не може заспокоїтись. Я почала вилазити, мені закрутилась в той момент голова, але я тоді не надала тому значення. Я вилізла, накинула халат і взяла Мартусю на руки, щоб заспокоїти. А в неї вже страшна істерика була, вона кричала і вся звивалася і сьогнала. Я аж налякалась того її стогону. Але тоді вона закрила очі і ніби заснула. Я поклала її в ліжко, вийшла з кімнати, але через хвилину вона знов почала стогнати і вся трястись, і зціпила зуби. Я почала кликати чоловіка, ми подумали, що то епілепсія. Він взяв Марту на руки а мені сказав викликати швидку. Я набрала номер лише, як мною почало трусити і темніти в очах, чоловік і я теж подумали, що то від стресу, але я вже чула, що відключаюсь. Але ще останнє, що зробила, то пішла вділа труси :hi: бо чоловік вже викликав швидку. Поки я була у відключці чоловік ще натягнув на мене футболку. Так я і проснклась в трусах і в футболці, на підлозі, а медики давали мені нашатир. І то, їх я вже чула, а сама ще не могла порухатись і говорити з 5 хвилин. На той час перша швидка вже забрала Марту, а по нас викликали другу швидку. Чоловік хоч не втрачав свідомість, але теж було зле. І нас двох теж забрали, але найгірше, що дитина від нас зовсім в іншій лікарні. І поки вона в реанімації, нікому до неї не можна. Але вже завтра обіцяють перевести її в звичайну палату, то моя мама вже буде весь час коло неї. А привезли її, кажуть, в комі і синю :impossible:
Важко уявити, що би було, якби ще й чоловік зомлів разом з нами, або якби його взагалі не було вдома :scare:
Але добре, що живі і йдем на поправку.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення taranjka » 05 лютого 2015, 22:28

TaniaPicaSSo жесть! видужуйте, і нехай все буде добре :rose:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Галина » 05 лютого 2015, 22:42

TaniaPicaSSo, жах який!!! :scare:
А що кажуть, звідки той газ міг взятися, якщо все справне???
Як зараз Мартуся?
Видужуйте швидше!!!
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Ameli » 05 лютого 2015, 22:43

Таня, оце ужас ви пережили. хай вас Бог захистить і вам здоров’я посилає. Сильного має Ангела охоронця, що вберіг від такої страшної біди.Виздоровлюйте і набирайтеся сил.
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення okcana » 05 лютого 2015, 22:59

Жах!Але все вже позаду, головне що всі живі!!! Видужуйте!!!!
okcana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 701
З нами з: 18 вересня 2011, 14:21
Нагороди: 1
Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 935 раз.
Подякували: 607 раз.
Діти: дівчинка Настуся, 5 рочків

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TaniaPicaSSo » 05 лютого 2015, 23:10

Дякую, дівчата, за підтримку. Вже десь шосту годину лежу під капельницею і, думаю, кому б пожалітися, як не вам :hi:
Але добре, що ми з чоловіком в одній палаті. Він каже, що відчув себе героєм американських фільмів про лікарні - бо все, як там, каталки, інвалідні візки, капельниці, кисневі маски, по пару штук медиків на кожного з нас :hi: то ми так стараємось трохи жартувати, щоб не зійти з розуму.
А Мартуся кажуть добре, завтра зранку вже переведуть з реанімації. Психологічно кажуть теж ніби нічо. Моя мама могла зайти до неї на пару хвилин, але вирішили того не робити, бо вона би потім дуже розстроїлась. То вже завтра зможуть бути разом з бабусею, а якщо аналізи будуть добрі, то нас може завтра випишуть.
Але страшно повертатися в квартиру, поки не з'ясовано причини того всього. Завтра з служби газу знову мають бути. Може що скажуть.
Щойно результати аналізів прийшли, підтвердили отруєння чадним газом.
І хочу відмітити, що швидка приїхала дуже швидко, може до 10 хвилин, а це було дуже вирішальним!
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Anjuta » 05 лютого 2015, 23:29

TaniaPicaSSo добре , що всі живі! Пошвидше одужуйте!
П.С. мені поки що в голові то все не вкладається (
Anjuta Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 693
З нами з: 16 січня 2012, 12:44
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 739 раз.
Подякували: 540 раз.
Діти: Хлопчик Арсенчик !

Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron