Глобальні оголошення!



А ми послабли :( 2

Модератор: taranjka

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення vikilandi » 03 травня 2017, 18:19

мене з найменшою після 9-го кладуть в обласну( дома приписали тільки ізюм, лікування сказали тільки в стаціонарі(
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення nadusha » 04 травня 2017, 08:06

Ого... Одужуйте! А що сталось?
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення vikilandi » 12 травня 2017, 09:31

Дякувати Богові, ми дома і ніяка лікарня нам не потрібна.
Моя найменша донечка дивно стоїть, носочок тягне догори, а при ходьбі за ручки, навпаки, йде на носочках. нам дали направлення до ортопеда,а він перенаправив до невролога. і тут почалося... лікар задав перше ж запитання, чи дитина доношена? Відповіла, що навпаки, народила пізніше назначених термінів. але в межах норми, води були нормальні. від його подальших слів я впала в ступор. Каже, виглядає недоношеною, це затримка розвитку :scare: , вона у мене дрібненька, у рочок важить 8,3 кг. Але, перевертається з животика на спинку десь із 4-х міс, сидить з 7-ти, зі спинки на животик також давно перевертається, повзає , стоїть біля опори, каже мама, тато, баба, дай, має 6 зубчиків, ложку відбирає, прагнучи самостійно їсти, спить з 20-ї до 7-ї ранку, денний сон раз на день, але 3-4 години, вночі рідко коли просинається,щоб цицею підкріпитися, жвава, не плаксива, гарно бавиться зі старшими, навіть за моєї відсутності... ну яка затримка розвитку? Направив на узі. Результат, збільшені шлуночки головного мозку до 7.4 мм. Вердикт лікаря - тільки госпіталізація. Нічого не пояснив, ніякого назначення не дав, відповів, що все назначать у стаціонарі. Я була просто в трансі. Дома майстрів повний двір, чоловік і двоє дошкільнят... Розревілась в трубку кумі, вона медик. Трішки попустило після її слів, порадила звернутися ще до одного лікаря, бо вона не бачить нічого страшного по дитині, потім ще сусідка мені додала впевненності щодо не правильного діагнозу, бо її 3трирічного сина після втрати свідомості взагалі майже інвалідом вважали, таке сильне лікування назначили,яке потім відмінили і діагноз зняли. Потім ще на тут форумі почитала, поспілкувалася з Марічкою і Аллою Сам. Чоловік зізвонився з Костиком Миколою Миколаєвичем, і ми поїхали до нього на прийом. Назначив нам загальнозміцнююючий масаж і натирання живокостом, показав вправи на голіностоп, наказав відмовитися від годунців (якими я дійсно останнім часом користувалась часто,бо від тоді як маля повззає , то до рота тягне усе і усе перевертає, а так обмежена в радіусі досягань), і не водити за ручки. Більше стимулювати повзання, а якщо хоче ходити, тотільки біля ліжка чи подібного. Втішила підтримка лікаря і детальні відповіді на всі поставленні питання. За місяць контрольне відвідування.
Дякую, дівчата, що тут пишете про свій досвід. Бо ваші слова то велика сила у часі розпачу.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 12 травня 2017, 09:37

Ну і слава Богу,що все не так страшно!!!Хоч,я так і думала.
Скоро буде бігати і,взагалі,все забудеться.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Olyana » 15 вересня 2017, 11:28

в нас після садку напевне щось вірусне взялось... :dash: вже два дні дитина скаржиться, що болить голівка, очки, і животик крутить. темп 38. і більш ніяких симптомів... апетит нормальний. чекаємо лікаря... що це може бути????
Зображення

Зображення
Olyana Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 257
З нами з: 30 червня 2012, 12:46
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 99 раз.
Діти: Даринка і Боженка

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення кcuxa » 15 вересня 2017, 23:47

Інфекція зараз така.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення olgakr » 22 вересня 2017, 11:58

Ой дівчата
. ще вам пожаліюсь! Моя малеча вже біля 3 міс кашляє. Зараз їй майже 6 міс.Зразу скажу - це не коклюш- знаю як він виглядає. Кашель не частий, вологий. вночі не кашляє.Ми вже змінили 3 лікарів, вже і не знаю куди ще звернутися! Спочатку приписували сиропи, потім антибіотики,потім зробили рентген- сказали запалення, поклали в обласну-- там вже інші антибіотики - це при тому, що темп не було аналізи добрі, хрипи один ліка чув, інший -ні .Останній тиждень ще підхопили нежить.Остання лікарка сказала дати дитині спокій--робили лиш інгаляції.Що далі не знаю...
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TYulia » 22 вересня 2017, 12:46

Може масажик би спеціальний поміг, як кашель вологий.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Галина » 22 вересня 2017, 13:25

Оля, моїй найкраще масаж допомагав. Мали теж таке від травня до кінця липня. Перепили купу різних сиропів, почали робити масажі, але потім масажистка поїхала на море. Дала собі на спокій, бо кашель був не частий. І пройшло.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення erinaceus » 22 вересня 2017, 14:32

olgakr В нас колись довгий безпричинний кашель був пов'язаний з глистами. Але у вашому віці то навряд-чи актуально...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість