Глобальні оголошення!



А ми послабли :( 2

Модератор: taranjka

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 10 березня 2017, 09:50

Мій чоловік ходив на прийом на Острозького,не знаю,чи 6ули в нього там про6леми з припискою,може просто назвав адресу,де жив реально.Але лікували 6ронхіт там повністю.
Але це 6уло не цього року.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TYulia » 10 березня 2017, 09:51

Ось ще одна причина чого люблю до приватних звертатись. Не вмію я добиватися.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення taranjka » 10 березня 2017, 10:01

якщо мав там картку і не казав, що змінив адресу, то без проблем. я вперше там завела картку з проблемами, потім багато раз міняла адресу, але там залишалася по старій, хоч на тій квартирі давно інші люди жили
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення flower » 10 березня 2017, 12:43

Мені сьогодні поставили діагноз початок остеоходрозу і плоскостопість. Це в мої неповні 30. Їду з понеділка ще в Тернопль однозначно.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення nadusha » 10 березня 2017, 12:46

flower написав:Сьогодні їздила до лікарки слухати дітей, бо засопляні і закашляні вже 2й тиждень, а в Матвія все почалося приступами Ларингоспазму. Тішусь, бо все ок. А от сама іду завтра в лікарню. Не знаю, що сталося і що я втворила свому коліну, але вже тиждень майже воно мене болить, або повністю крутить всю ногу. Я здається якось в нього вдарилася, але не впевнена. Памятаю, як швидко бігла в вітальню, бо Вероніка сильно верещала, що Матвій на комод виліз і телевізор зараз скине. Я тоді так бігла, що аж зашпорталась, але не памятаю на яке коліно я тоді сіла, напевно таки те. Не було в мене ні синяка ні нічого і не боліло воно мене, але почало боліти після фітнесу разок, поболіло трошки і перестало, потім десь 2 заняття не боліло, а оце після останнього болить і не перестає. І не болить різко, а так чуть ниє, або останні 2 дні віддає повістю в всю ногу і її так крутить, як буває на зміну погоди. І я чекала, чекала, а бчу чекати нема куди, воно не перестає. Завтра іду в Збаражі в лікарню до травматолога, а там буде видно, може ще в Тернопіль поїду, лиш треба порадитись до кого саме з знайомим хірургом.

Оля, то може бути справа у хрящі. в Артема був колись такий забій руки (притиснуло гойдалкою), то лікар казав, що то проблемніше, ніж перелом. Водила тоді його на курс фізпроцедур : гріття магнітом і ще гріття з якимись розчинами, пив Інцену. Пройшло десь до місяця. в мне був забій ноги при вагітності - невдало приземлилась з табуретки, почало дуже боліти аж на наступний день. В травмпункті лікар порухав якось ногою, ступнею, пальцями, то відразу перестало боліти. Ще пару днів прикладала холод і фіксувала еластичним бинтом. Пройшло без ускладнень.
Одужуйте всі захворівші! :rose:
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення vikilandi » 10 березня 2017, 13:31

Я також ще в школі приземлилась на одне коліно, то боліло страшно. виявилося, що порвала мініск. Він на рентгені не проглядається, і не зростається сам. Треба тільки орераційно шити. Я відмовилась, оскільки завдяки фізпроцедурам біль минула, а спортивних досягнень я не прагнула. Декілька разів цей хрястик виходив і блокував коліно, але останній раз це було 5 років назад. То також не дуже переймаюсь з тим.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення flower » 10 березня 2017, 13:47

Мініск це серйозна штука і хто зна як воно аукнеться потім на старості. Спортивних досягнень і не треба, але я би хотіла могти займатися спортом навіть елементариним, кататись на лижах зимою. Часом пробігтися чи присідати треба, а це ж протипоказано, якщо є така проблема.
В мене чуть болтається та ліва нога в суглобі, має більший шат ніж права. Це сьогодні мені лікар показав. Назначили гріття, масаж, уколи і вітаміни з понеділка. Але сьогодні повернеться з закордону наш родич хірург, попитаю його з ким мені ще порадитись і проконсультуватись.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення vikilandi » 10 березня 2017, 14:26

Оля, спортом елементарним не знаю як займатися, але на спортивні танці до заміжжя я ходила 3 роки. І вони допомогли мені ще й позбутися хрусту в тазобедрених суставах. Поки що я не маю ніяких обмежень. Навіть попри теперішню свою вагу, стрибаю з дітьми на батуті, по сходах бігаю по повній (сама знаєш скільки разів треба піднятися-спуститися у будинку). Присідаю біля грядок, не відчуваючи болю. Влітку в гори піднімалася пішим кроком. Ось тільки на лижі взимку не ставала( На старості допускаю, що можуть бути проблеми. Але ще більшою буде для мене проблема, якщо погодитись на такі радикальні методи лікування.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення erinaceus » 10 березня 2017, 15:47

TYulia Якщо не прописаний, але проживає в тому районі, то можна обслуговуватися по місцю проживання. Треба писати заяву головному лікарю з проханням і тоді відкривають картку. Колись так робила. Так пройшло декілька років, а потім в реєстратурі почали вимахуватися, що той дозвіл треба поновлювати кожного року. Ну але я морознулася, то так нічого і не переробляла :ha:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Галина » 18 березня 2017, 15:34

І ми до компанії. Хворіла майже 2 тижні Вероніка, кашлі, соплі.
Тиждень Мар"янка з соплями, в четвер почала покашлювати, пішли слухатися до дільничої. Сказала все чисто, то соплі течуть і кашляє.
Вчора наніч почало в горлі і грудях хрипіти. Сьогодні пішли до чергового лікаря слухатися і якась я така розчарована прийшла. Сказала, що в малої вірусний бронхіт. Але розчарована не діагнозом, а ставленням лікарки. Дитині пів року. Слухала неохоче. Зразу до мене будете писати відмову від стаціонару? Кажу що попробую вдома лікувати. Вона до мене я вам не ваш дільничий, робите інгаляції гіалізо, гербіон плющ, а решта вам в стаціонарі мали б робити, а бо до своєї підете в понеділок. Кажу може масажі (сусідка в дитлікарні масажист), то все в стаціонар, я вам сказала, що не буду на себе брати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей