Глобальні оголошення!



А ми послабли :( 2

Модератор: taranjka

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Sms » 07 червня 2015, 09:08

Ми страшенно захворіли :dash: Хворіємо 6 день і краще не стає.
Подзвонили у вівторок з садочку - забирайте. Температура 37,5 , насморк. Прийшли до лікаря, стандартне лікування. Температура 3 дні піднімалась до 39,8 - 40. Я зберігала спокій. Обтирала, давала жарознижуєче. За три дні лікарка виписала АБ. Не через температуру, а через хрипи в легенях. Вирішили в пятницю здати кров і по результатах крові давати чи не давати АБ. Кров була в нормі. Вирішили почекати. Температура в пятницю вище 38,5 не піднімалась. Я заспокоїлась. А вчора знову скакнула до 40. :cry: Купили Сумамед, почала давати. На вечір знову 40. Сьогодні 2 день пьємо Сумамед, кашель як в туберкульозника. Температуру жене знову вгору :cry: Вона 6 день нічого не їсть. За вчора зїла 3 сухарика. Добре, що хоч пьє. Зараз знову поїдемо кров здавати. Завтра на ренген повезу. Думаю, що маєм запалення. Поїду до Довганика в дитячу міську. Цей лікар нас рятував в 9-місячному віці...
Читала я за той АБ Сумамед, кажуть хороший. Якщо взагалі можна так сказати про АБ. Але його дія не в руйнації бактерій, а в припиненні їх розмноження, тому діє не миттєво , а за добу-дві. Якщо завтра не стане легше - будемо його міняти.
Я така змучена, 6 ночей вже толком не сплю. Кожної години міряю температуру.
Пьємо Панадол дитячий вже 6 днів, думаю, чи не зашкодить він нам. Ясно, обираємо менше з зол, однак... :sad: На малу без сліз не глянути... Так її вимучила та температура...Схудла, очі сумні :cry:
Швидче б вже та температура спала.
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення denamama » 07 червня 2015, 09:23

Витримки вам! Чим довше в дитини температура, тим тяжче іі збити. Попробуйте вколоти анальгін і папаверин по 0,1 мл на кожен рік життя, різними шприцами. Нам помогло, 10 годин збивала 40 градусну температуру і нурофеном і парацетамолом, і анальдимом - падала десь на 1,5 год, потім знову гнала. Укол нам поміг. Коли в старшого було запалення, то лікарі казали, що краще колоти антибіотик - швидше видно дію.
Якщо покладуть в лікарню, то не давайте ставити капельниці - тільки вимучать дитину. Після кілька денноі температури, розчин буде йти під шкіру, а не в вену.
Видужуйте!
denamama Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 209
З нами з: 22 червня 2010, 10:07
Звідки: Тернопiль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 75 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Два хлопаки

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Sms » 07 червня 2015, 09:34

Я збиваю анальдимом і парацетомолом. Збивається добре на 8-10 годин. Стан в малої не критичний, зневоднення немає. Колоти АБ не дозволю. Вже мали досвід при обструкції , дитина пів року істерику починала, коли трусики знімали. Думала колоти будуть :scare:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Natalinda » 07 червня 2015, 11:44

Sms дуже шкода донечку! ПОшвидше виздоровлюйте! В нас теж була дуже сильна підозра на запалення( Я правда не робила рентгену, бо не мала змоги. ДОпиваємо антибіотик якраз
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення yultsya » 07 червня 2015, 12:08

Sms видужуйте швидше!
Зображення
yultsya Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 293
З нами з: 10 грудня 2009, 20:33
Звідки: тенопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 248 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Вероніка 2010 р.н.
Валерія 2014

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 09 березня 2016, 09:39

А ми хворі.Спочатку старшенька,ще з неділі.мала високу температуру і ніби більше нічого.А тепер і меншенький.Кажуть,що то грип.Ми до лікаря не звертались,бо кашлю не було та й вихідні.Сьогодні подзвоню і розкажу.
Шкода тих діток!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TattyMummy » 09 березня 2016, 12:00

Видужуйте швидесенько :dreams:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 09 березня 2016, 12:46

В нас в дівчинки дало ускладнення на ножки.Вони її сьогодні болять і важко ходити.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення erinaceus » 09 березня 2016, 13:49

Marichka Не хворійте! Тримайтеся :rose:
То мабуть такий зараз вірус. В родички теж доця мала високу температура, все її боліло, і з ліжка навіть не могла стати :sad: І в знайомої дівчинка була дуже хвора, три дні температура 40*, нічим не могли збити, аж в лікарні допомогли.
Так шкода, як та малеча хворіє...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення flower » 13 березня 2016, 10:27

В мене діти тільки но відійшли від соплів, з якими теж було не легко, особливо коли соплі в Матвія. А тепер вчепилася нова бека. В Вероніки ніби то бронхіт, хрипи двосторонні, по анаізі показало бактеріальну інфекцію. Матвій от тоже почав кашляти, лікарка слухала, дихання теж погане, потрібні інгаляції, а їх такому малому важко зробити. Я дуже вимучуюся, от вчора заснула, що Вероніці аж антибіотик не дала, досих пір "кусаю лікті"...
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей