Глобальні оголошення!



А ми послабли :( 2

Модератор: taranjka

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 06 лютого 2015, 02:14

Страшно читати!!!Одужуйте.Добре,що все добре!!!Ангела Хоронителя вам!!!
П.С.Цікаво,Таня а ти віриш в Ангела Хоронителя?Бо я в думках якось молилася за тебе,щоб ти повірила в Бога і відчула Його якось у вірі-після прочитання твого відношення до віри і Бога.І зараз помолюся за вас перед сном.Папа.Швиденько поправляйтеся!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення taranjka » 07 лютого 2015, 13:23

Таня, як ви там? ти вже з донечкою?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 лютого 2015, 17:58

Ні, ми ще окремо, кожен по своїх лікарнях. Але вчора ше всіх трьох перевели з інтенсивних терапій у звичайні відділення, а в понеділок обіцяють всіх виписати. З доцею в лікарні моя мама, то мала зараз трошки переключилася на неї, але якщо плаче, то згадує зразу за маму Таню :hi:
Ну ще якось два дні мусимо дотерпіти. Хоча нас з чоловіком ніби й нічого не турбує, а слабкість загальна ще відчувається. А Марта вже перевертає лікарню, ніби й нічого не сталося :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Marichka » 07 лютого 2015, 19:32

Таня,добре що написала.А у вас стара колонка чи вже з тих новіших?
Одужуйте по скоріше!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 лютого 2015, 19:49

Marichka колонка відносно нова і справна, бо ж служба газу вже перевіряла. Вони кажуть, що це, швидше за все, було так. Вікна в нас металопластикові супер-герметичні, останній раз перед тим були відкриті ще вночі, а серед ночі стало холодно і я закрила вікно. Вранці все було закрите. Тоді я пішла митись зранку і милась десь хвилин 40, весь цей час колонка горіла, плюс на плитці ще варилось їсти. Якби може хто був в цей на кухні, то відчув би, що там задуха і відкрив би вікно, але я в ванній, чоловік в кімнаті, а за той час кисень в кухні став вигорати, його стало мало, а він потрібен для того, щоб колонка горіла. А коли його стало мало, пішла зворотна тяга, тобто те, що мало йти у витяжку, всі ті продукти згоряння, то їх почало затягувати назад до хати. Але найстрашніше те, що запаху воно не має, диму теж. Просто відчувається сперте повітря, брак кисню. Така от може бути біда на рівному місці.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TaniaPicaSSo » 07 лютого 2015, 20:46

Але ще забула згадати, що Марта встигла простудитись, бо коли її швидка забрала, вона була щойно покупана, з мокрою головою і в халатику. Вони швиденько накинули на неї якісь штани, кофту і замотали в одіяло, бо часу на вдягання не було. І десь вона по дорозі простигла трохи. Звісно, соплі на фоні того всього це дрібниця, але все одно лишнє.
А я теж, до речі, була з мокрою головою і не розчесана, шапку натягнула на голову та й поїхала. То потім на голові було отаке :crazy: я як в дзеркало глянула, то було страшно. А щітку для волосся мені аж на другий день тато привіз. Чоловік казав, що мені дурне в голові, але все одно неприємно виглядати опудалом. Але чоловікам того не зрозуміти :hi:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Vanilochka » 07 лютого 2015, 21:34

ну капець! вже дзвонимо до вас!
Зображення
Vanilochka Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 142
З нами з: 10 вересня 2014, 21:17
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 60 раз.
Подякували: 59 раз.
Діти: Остапчик (16.10.14р.)

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення TYulia » 07 лютого 2015, 23:45

Страшна історія, аж мурашки по шкірі. Добре що все налагоджується! Здоров'я вам всім!
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Ameli » 07 лютого 2015, 23:50

Згадала як в нас на в домі на 8 сімей був пожар і тьотка з того перепугу замотала нас в килими і надвір повиносила...правда було літо...і той страх що могли згоріти довший час жив в душі.
Так що тут дійсно рятували як могли і тому сомплі то неприємність але що поробиш коли вибору не було. Міцного вам здоров‘ячка :rose:
Я мама, а мама ніколи не буває самотньою. - К. Деньов
Ameli Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 738
З нами з: 08 квітня 2013, 23:40
Нагороди: 2
багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 947 раз.
Подякували: 595 раз.

Re: А ми послабли :( 2

Повідомлення Кокетка » 08 лютого 2015, 00:15

якась фантастична історія, отако в себе в хаті ні з того ні з сього можна задихнутися :dash: я в шоці, Таня , виздоровлюйте всі! пояснення газовиків звучить теж фантастично про зворотню тягу , а що в ванній туалеті у вас нема витяжки? і двері супергерметичні? а в кухні витяжки теж нема?
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron