Глобальні оголошення!



Пожити закордоном

Модератор: taranjka

Re: пожити закордоном

Повідомлення Перлинка » 14 грудня 2011, 11:16

irinka написав:Є такі люди, що все життя працюють відмінно, але цього ніхто не помічає :istereka:


Це ти про кого :shock:

якщо про тих хто відмінно прибирає будинки ,і більше нічого не вміє не знає ,не навчився ,то навіть якщо це й помічають цього мало щоб їх поставити директором чого небудь ,або лікарем чи програмістом в майкрософт

мама однієї моєї знайомої дуже гарно прибирає,після неї все виблискує,здається фігня,кожен вміє прибирати,але не кожен хоче викластись,я знаю про що говорю,бо тут в укр.такої домробітниці знайти не могла,так от на ту жінку черга,за неї сваряться подруги,відповідно одна наперед одної намагаються їй більше заплатити,аби вона працювала саме в них.
Якби вона була молода,то думаю мала б великий шанс там займати керівну посаду в сфері клінінгу ,чи бути управителькою хорошого готелю
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: пожити закордоном

Повідомлення irinka » 14 грудня 2011, 11:31

Це я взагальному про тих людей, які відмінно виконують свою роботу, але їхні керівники або начальники цього не помічають і навпаки кажуть "йди то-то дороби". І відповідно їм не доплачують за цю роботу! :evil: Можливо закордоном більше цінять таких працівників. :?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: пожити закордоном

Повідомлення Перлинка » 14 грудня 2011, 11:34

irinka написав:Це я взагальному про тих людей, які відмінно виконують свою роботу, але їхні керівники або начальники цього не помічають і навпаки кажуть "йди то-то дороби". І відповідно їм не доплачують за цю роботу! :evil: Можливо закордоном більше цінять таких працівників. :?

це ти певно про себе :lol:

таких за якими лишається шось доробляти чи переробляти не цінять ніде
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: пожити закордоном

Повідомлення irinka » 14 грудня 2011, 14:14

Перлинка за мною ніколи ніхто нічого не доробляв!!! :niger: Я кажу про те, що за додаткову роботу людям повинні платити додаткову оплату, бо ніхто нічого просто ТАК не робить!
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: пожити закордоном

Повідомлення krapk@ » 14 грудня 2011, 19:36

я не розумію суті скарги? Перлинка мала на увазі, що, мабуть, ти відмінно виконуєш свою роботу, а таких "за якими лишається шось доробляти чи переробляти не цінять ніде "-це ж нащо платити їм за роботу а потім щоб вони доробляли-по моєму, логічно. Хоча в реальному житті логіки не прибавляється. В нас тут є вчителька яка навчає діток англійської мови, але на уроках нічого фактично толком не поясню. лиш питає теми, які вони мають вивчити вдома. Зате всі вистроїлися до неї вчергу на репетиторство, адже гаоної оцінки хочуть всі дітки. А ви кажете не доплачують-ще й як доплачують, головне підприємливість.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Пожити закордоном

Повідомлення irinka » 15 грудня 2011, 10:10

krapk@ я прекрасно знаю що вона мала на увазі. Просто як можна судити людину, яку ти зовсім незнаєш :dash: :dash:
То чому багато відомих багатих людей, які живуть в Україні не переїжджають жити закордон, а тільки їдуть туди відпочивати?
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Пожити закордоном

Повідомлення fajno » 15 грудня 2011, 10:46

Irinka, бо вони відомі і багаті. Ти сама відповіла. А там вони будуть такі як всі.
Зображення
fajno Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 323
З нами з: 28 березня 2010, 00:19
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 117 раз.
Подякували: 173 раз.
Діти: Ева

Re: Пожити закордоном

Повідомлення krapk@ » 15 грудня 2011, 12:04

крім того чогось ті, яких так не цінять і заставляють переробляти їдуть на рік-два підзаробити а лишаються на десятки років. Я впевнена більшості нашим людям там дуже важко, а тут вони взагалі не можуть-невміють заробити на житло чи на машину, але ніхто нікого не заставляє, правда? Є люди, які живуть на 2 зарплати вчителів чи лікарів, і нічого з голоду не вмирають, а є такі що вже мають квартиру , машину, будинок, ремонти і все одно їдуть далі, ніби магнітом їх тягне.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: пожити закордоном

Повідомлення Перлинка » 15 грудня 2011, 12:56

irinka написав:Перлинка за мною ніколи ніхто нічого не доробляв!!! :niger: Я кажу про те, що за додаткову роботу людям повинні платити додаткову оплату, бо ніхто нічого просто ТАК не робить!


то в тебе претензії до закордонних роботодавців ,чи наших?

бо почалось вроді з закордонних :?

irinka написав:Перлинка а скільки часу закордоном потрібно доказувати що ти не олень? :dash: :dash:
Є такі люди, що все життя працюють відмінно, але цього ніхто не помічає :istereka:
То чи варто взагалі їхати закордон комусь щось доказувати, якщо тут є люди, які тебе добре знають, знають твої можливості і знають чого ти вартий :?:


але якщо до наших,то де ж логіка ?До чого тут закордон?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Пожити закордоном

Повідомлення Перлинка » 15 грудня 2011, 13:06

моя няня працювала до мене в європі
тому в вихідні і позаробочий час брала по двійному тарифу(там їй так платити і так у них навчилась)
я ,звісно,могла її послати і полюбому знайти дешевше ,без таких запросів ,але таку хорошу няню , людину ,працівника важко знайти ,тому й приймала такі умови.

так само й з іншими найманими працівниками ,якщо я ними задоволена,якщо я ціную їх і боюсь втратити,то до певної,можливої для мене межі і йду на поступки і преміюю та доплачую якщо треба,щоб людина працювала в мене з задоволенням і так само дорожила своїм місцем .

Тому ірінка ,гадаю,що з певних причин твої роботодавці тебе просто не цінували ,а причини можуть бути різні і самодурство роботодавця не виключення.але наскільки мені відомо навіть самі злі та тупі цінують ,професійних,працьовитих кадрів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей