Глобальні оголошення!



Зелена Карта

Модератор: taranjka

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 22 вересня 2011, 13:38

Yummy mummy ті тьоті мене шукали в Тернополі, батьків не було дома, то вони під підїздом сиділи чекали, от вийшла знайома вони її і запитали чи знає таку.
до речі коли я наїхала на них і почала запитувати де взяли мої дані, вони почали казати, що може колись ПОДРУГА подала замість мене з моїм фото!!! але коли я реально на них насіла, вони злякались, почали казати, що якщо вас це не цікавить, то все ми до вас не дзвонитимемо більше. так що думаю і інститути тут наші замішані.

а їхати я не хочу по одній причині - дитину я не хочу ні на кого залишати ось і все.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 28 вересня 2011, 02:16

Перлинка написав:надумала ,поможіть ,будь ласка :-|

Перлинка
ОК ;-) ,як тільки розпочнеться етап заповнення анкет, я тобі свисну....думаю це десь середина-кінець жовтня....

TanenRom написав:а їхати я не хочу по одній причині - дитину я не хочу ні на кого залишати ось і все.

TanenRom
Я тоже без малого нікуди не збираюся і ніколи його ні на кого б не залишила...
Таня ,але якщо ти реально виграла- то можна повзнавати що і до чього, адже в такому випадку повинна виїжати вся сім"я....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Зелена Карта

Повідомлення Перлинка » 28 вересня 2011, 09:43

да я тоже здивувалась нашо дитину лишати :?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зелена Карта

Повідомлення Vika » 28 вересня 2011, 10:35

Гермес - це той , що навпроти ринку , на Живова ? Якщо так , то я там колись подавала , то вони постійно наголошували , що повтороно не подають . Тільки , якщо перетелефонувати , і сказати , що повтороно хочете , і може які дані помінялися . Але то таке , може я чогось не знаю в тій кухні . А реєстрація цього року після 4 жовтня відкривається і здається буде тільки місяць тривати .
Vika Офлайн


 

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 03 жовтня 2011, 00:18

Yummy mummy написав:Таня ,але якщо ти реально виграла- то можна повзнавати що і до чього, адже в такому випадку повинна виїжати вся сім"я....


одна проблема - ми навіть не хочемо нічого взнавати.
їхати в іншу країну - починати там все з 0, я не готова - напевне це старість :oops:
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення krapk@ » 03 жовтня 2011, 09:30

та чого старість? Просто тебе все влаштовує на тепершньому етапі життя. Все-таки більш-менш влаштовано. А там хто зна як і що буде. Взагалі тепер там не легко. Маю друзів, що вже давно виїхали, то кажуть що їм ще повезло, а зараз важче. То ще треба характер мати, вміти виривати своє.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 03 жовтня 2011, 09:34

krapk@ дякую за розуміння!!!
не скажу що і тут нам легко, але там чужа країна, люди, а ще щоб виробити ті документи треба грошей позичити немало, відповідно там потрібно буде їх відробляти.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 20 жовтня 2011, 07:41

Перлинка написав:надумала ,поможіть ,будь ласка :-|

Непередумала? ;-)
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Зелена Карта

Повідомлення Перлинка » 20 жовтня 2011, 09:12

Yummy mummy

нє,не передумала :)
поможіть,будьласочка :cry:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 21 жовтня 2011, 01:03

Перлинка написав:нє,не передумала :)
поможіть,будьласочка :cry:

не плакай :emphaty: , зробимо ;-) .
Пишу в ПП які потрібні дані і фотки всіх членів сім"ї...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей