Глобальні оголошення!



Зелена Карта

Модератор: taranjka

Re: Зелена Карта

Повідомлення Natalinda » 15 вересня 2011, 23:48

TanenRom написав:Дівчата телефонує сьогодні мені подруга, і каже, що шукало мене дві тьоті з туристичної фірми, бо я виграла Зелену карту.
скажіть як таке можливо, якщо анкету я заповнювала 5 років тому і на офіційному сайті ???

TanenRom ще й як можливо! Скільки людей мріють про таке. Якшо то серйозна фірма то можна взнавати про виїзд з дитиною наскільки мені відомо.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення TanenRom » 19 вересня 2011, 22:22

Natalinda ти хочеш щоб я так далеко поїхала???

п.с. я не вірю в майбутнє Америки.
Зображення

Сім'я-це маленька країна, в якій ТАТО -президент, МАМА-міністр фінансів, міністр охорони здоров'я, міністр культури та надзвичайних ситуацій в сім"ї.А ДИТИНА-це народ, який постійно щось вимагає, обурюється і влаштовує страйки!!!!! !
TanenRom Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2896
З нами з: 01 січня 2010, 12:36
Нагороди: 5
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (2)
Дякував (ла): 3113 раз.
Подякували: 3186 раз.
Діти: Дві донечки - Дана та Даяна

Re: Зелена Карта

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2011, 01:58

TanenRom ну як сказати ;-)
Я правда тоже 99,9 % шо б нікуда не поїхала :grin:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 22 вересня 2011, 02:41

Таня таке може бути, але зараз дуже багато лохотрону, а як ті тьотки тебе шукали, де?
ООО, а я б їхала, але нажаль ми цього року в прольоті :( ....
Ну нічього, чекаємо нової ресєтрації і не будемо втрачати надії :grin: ....
Я взагалі легко приживаюся на новому місці, правда в Америку не дуже хочу (трохи таки задалеко), але готова відбути тих декілька років заради громадянства і жити там де захочу,a захочу я в Англію :) ....Хоча хто зна, може і в Америці сподобається, то тоді залишуся там...
Перлинка написав:а де і за скільки допомагають їх заповювати ?ми з чоловіком англ.не володіємо

Як надумаєш грати, можу допомогти заповнити анкетку ;-) (в мене чоловік в тому добре розбирається)...
Знаю що в Гермесі можуть допомогти, але вони тоді від себе хочуть анкету послати і при виграші збити немаленьку суму....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 22 вересня 2011, 02:42

Доречі, хто колись подавав заявку на Зелену Карту через Гермес , а зараз грати не хоче, або грає сам через офіційний сайт, то позвоніть в Гермес і відмініть їхню подачу даних...Бо вони кожного року без вашого відома подають заявку, і відповідно якщо ви також подаєте--то це розглядаєтся я порушення і дискваліфікуєтся....Нам вони так декілька років партачили, а ми не знали :cry: ....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Зелена Карта

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2011, 02:52

Yummy mummy то н елиш Гермес таке робить :( Мене хтось з інституту подавав а я зараз не знаю хто, а з людиною яка була "звязковою" контак втрачений :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 22 вересня 2011, 03:22

Natalinda То він раз подавав чи ти думаєш він і надалі подає вашу анкету?
Бо реально там треба достовірну, нову інфо з новими фотками...Вот як та людина може знати яке в тебе зараз прізвище, хто твій чоловік, скільки в тебе дітей, де ти живеш....?
Вот за таких "розумних подаватілей" велика кількість виграшних карт - після перевірки стає недійсними :( ...
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Зелена Карта

Повідомлення Natalinda » 22 вересня 2011, 03:35

раніше він передзвонював і перепитував чи шось змінилося і чи подавати поточного року
останній раз я вже була одружена, він казав ладно подаю поки як було а там побачимо. Ну і вже три роки не дзвонить...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Зелена Карта

Повідомлення Yummy mummy » 22 вересня 2011, 03:55

Можливо вже не подає :? ....
Але вот як то перевірити незнаю, може якось на офіційний сайт можна дати запрос, незнаю, треба поцікавитися цим питанням....
ЗображенняЗображення
Yummy mummy Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1163
З нами з: 18 січня 2011, 01:59
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1227 раз.
Подякували: 1192 раз.
Діти: Boy and girl

Re: Зелена Карта

Повідомлення Перлинка » 22 вересня 2011, 10:03

Yummy mummy написав:Як надумаєш грати, можу допомогти заповнити анкетку ;-) (в мене чоловік в тому добре розбирається)...


надумала ,поможіть ,будь ласка :-|
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість