Глобальні оголошення!



Вікові перевтілення

Модератор: taranjka

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення ЗІрка » 04 вересня 2011, 16:30

Shalimar написав:Сбалансированное питание, здоровые сон, зарядка, уход за кожей с помощью природных средств - это, по-моему, не из ряда вон выходящее, а должно быть обычной жизненной рутиной


згідна, що це неважко... але сама забуваю зранку вітамінку випити... куплю пластинку і пю пів року :) систематичність - не мій каньок :dance:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Перлинка » 04 вересня 2011, 16:52

хочу шось тут написати і не знаю шо :?

хочу бути гарною і молодою ,але не хочу робити те все що ти Ш(алімар перерахувала
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення taranjka » 04 вересня 2011, 18:14

на моїй останній роботі була в мене шефиня - ну років 35 на вигляд, в спілкуванні і того не дасиш. так як її син мій ровесник, то думала шо трохи більше.... от пройшло півроку і ми святкували її дн. там я дізналася, що їй якраз 50 :shock: :shock:
з того, що про неї знаю, це точно шо по салонах вона не часто ходить (дорого все таки), працювала трохи, траблів шодня купа, та ще й цигарки постійно курить.... тим не менш, на фоні свого ровесника-чоловіа - дєвочка :crazy:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Nymydora » 04 вересня 2011, 18:15

думаю, то ще генетично передаєтсья.
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Alisa » 04 вересня 2011, 18:26

Коли я була вагітною, то сильно переживала за свою фігуру. Боялась ростяжок. Зайвих кіло. Переживала, що стану тіткою коло свого чоловіка (він досить по пацанячому виглядає в свої 30)
Бо, як не крути, зовнішність для жінки має велике значення.

Тому має бути самодисципліна. Має бути здорове харчування, фізичні навантаження...
Я часом думаю про таку несправедливість природи, і мені капєц не хочеться старіти....
Ще хочу, щоб в мого чоловіка на мене око горіло, а не жив зі мною, бо я затишок роблю.

Наш друг одружився розлучився з жінкою, бо вона постійно робила йому затишок, а як діло доходило до ліжка, то в неї вже не було сил.

А сьогодні, гуляємо з чоловіком, стоїть молода дівчина, живіт вивалився з штанів, а вона стоїть коло кіоску з ковбасою...

Взагалі в зовнішності жінки стільки підводного каміння, що страшно. Наприклад, після 30 гормональний фон вже не той, зайве починає неправильно відкладатись, і ростуть вуха на ляшках.
А той м*яз що за біцепцем на руці - то від ледь не в 25 обвисає. А груди... В мене є подруга з шикарним бюстом. Боїться за нього, носить еспандер метелик в сумочці. Є чим зайняти вільну хвилинку на роботі.

Чоловіки мало того, що полігамні, то ще й досконаліше влаштовані. Ми з жирової тканини - вони з м*язової - чому??? :dash: :dash: Їм трохи підтримувати форму достатньо, щоб виглядати супер...

Мда... темка.... :istereka:
Піду краще обруч покручу...
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Перлинка » 04 вересня 2011, 18:33

Alisa написав:А сьогодні, гуляємо з чоловіком, стоїть молода дівчина, живіт вивалився з штанів, а вона стоїть коло кіоску з ковбасою...


то напевно була я :lol:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Alisa » 04 вересня 2011, 18:40

Перлинка написав:
Alisa написав:А сьогодні, гуляємо з чоловіком, стоїть молода дівчина, живіт вивалився з штанів, а вона стоїть коло кіоску з ковбасою...


то напевно була я :lol:


Точно не ти. :)

Сутула, обвисла...майка ледь той живіт прикриває, там було видно, що людині на себе пофіг. Жах.

Мені подобаються повненькі дівчата, коли плюси - підкреслені, мінуси заховані.
Зрештою, я теж повненька :)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення гра з вогнем » 04 вересня 2011, 18:44

Аліса, як отой мяз на руці качати? це віджиманням чи гантелькою "за спину"?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Alisa » 04 вересня 2011, 18:54

Фіксуєш спину (спираєшся на щось) і руку з гантелькою відводиш назад і згинаєш -розгинаєш . А другу руку поклади на той м*яз, щоб пальцями відчувати, чи він працює. Я так роблю... коли не забуваю...
І гантелька за спину може бути. Головне, щоб пощупувався рух в тому підлому м*язі.
Віджиматися теж треба...
Блін....



Ой. Паскудний той м*яз.

Але вух на ляшках я боюся більше.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Вікові перевтілення

Повідомлення Nymydora » 04 вересня 2011, 18:58

Аліса, це ти повненька???? А хто ж тоді на форумівку приходив з твоєю дитиною? :? :? :?
А я от на фотках побачила, що в мене фігура з дівчачої зробилася жіночковою :( А груди... ех, де ж той розмір, як при ГВ :istereka:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість