Глобальні оголошення!



Діти і сім"ї відомих і зіркових людей

Модератор: taranjka

Re: Коментуємо...

Повідомлення Sms » 15 жовтня 2013, 15:10

KriStar написав:А вони зробили все, щоб отримати генетично свою дитину!


А В Вас скільки діток з дитячих будинків?
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Коментуємо...

Повідомлення KriStar » 15 жовтня 2013, 15:17

в мене є своя дитина. Яку мені на щастя подарував Бог.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Коментуємо...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 жовтня 2013, 15:20

В людини інстинки продовжувати свій рід та продукувати свій генетичний матеріал. Взяти дитину з дитбудинку це добре, але не можна засуджувати людину за те, що хоче мати своїх біологічних дітей. І хоч елемент піару тут, безумовно, присутній, тим дітям житись буде незле, це краще, ніж, як писали вище, бути дванадцятою дитиною в сім"ї алкоголіків. І взагалі, в нас ще нема закону (може на жаль), який би вирішував, кому можна ставати батьками, а кому ні. Тому обговорювати такі питання, вважаю, взагалі неетичним.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коментуємо...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 жовтня 2013, 15:21

KriStar А лікуватись від безпліддя можна людям? Чи якщо бог не дає їм дітей, значить їм не положено?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коментуємо...

Повідомлення Sms » 15 жовтня 2013, 15:27

KriStar написав:в мене є своя дитина. Яку мені на щастя подарував Бог.


То до чого тут :"як на мене, то тут йдеться про крайній та трохи з іншого боку. Чому не стати батьками дитини, яка сирота, потребує батьків негайно. А вони зробили все, щоб отримати генетично свою дитину!". Ви ж по суті зробили так само! От якби в вас бігав малюк з дит.будинку пори вашу генетичну дитину - ви б могли певною мірою осудити їх крок. А так: "Не суди , да несудимий будеш!"

Як на мене такі люди виховають цю дитинку краще, аніж багато молодших мам і татів. Дивишся те ТВ і кожен день жахаєшся! А от хто зробив ЕКО тій навіженій мамі з Чернігова для мене незрозуміло. Тут і лікарі , і соц органи винні, що маєм те , що маєм! ІМХО
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Коментуємо...

Повідомлення KriStar » 15 жовтня 2013, 15:38

та ні, лікуватися це зовсім інше. А тут вже комерція, платиш гроші, отримуєш генетично свою дитину. Я не можу сказати впевнено, як би я чинила в такій ситуації. Але йти на будь-що заради ДНК тотожного з моїм, це занадто. Це ж не головне у стосунках батьки-діти. В такій ситуації ціль на мою думку, не виправдовує методи. Я висловлюю свою думку, якщо в когось вона не така, то перепрошую... :pardon:
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Коментуємо...

Повідомлення KriStar » 15 жовтня 2013, 15:43

а про те, як вони будуть виховувати тих дітей, то вже питання зовсім з іншої облості. Дуже хочеться вірити, що в них все буде гаразд.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Коментуємо...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 15 жовтня 2013, 15:44

KriStar написав:та ні, лікуватися це зовсім інше. А тут вже комерція, платиш гроші, отримуєш генетично свою дитину


Сурогатне материнство - так, це платна послуга. І на це люди йдуть, якщо не можуть виносити чи народити власних дітей. Батьківство будь-якою ціною - по-моєму всі на це йдуть. Тільки одним це вдається зробити природнім способом, іншим доводиться прикласти чимало зусиль.
Просто в голові не вкладається, як можна засуджувати людей за те, що вони вирішили стати батьками. Чи вам просто сам спосіб дуже не подобається?
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Коментуємо...

Повідомлення KriStar » 15 жовтня 2013, 15:53

я про спосіб. Звичайно, хочеться мати свою дитину, та мені здається, фраза :"Будь-яка дитина, яку ти любиш - своя." має свій сенс.
KriStar Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 207
З нами з: 18 вересня 2013, 13:35
Нагороди: 1
слінгомама (1)
Дякував (ла): 194 раз.
Подякували: 254 раз.
Діти: є

Re: Коментуємо...

Повідомлення гра з вогнем » 15 жовтня 2013, 16:21

я думаю це нормальне природне бажання мати свою дитину
тим більше для чоловіка, якому вже біля 40 років і який давно у шлюбі з жінкою
та і жінці материнство у будь-якому віці - в радість. особливо якщо пара може забезпечити ту дитинку всім необхідним
Добре що вони мали можливість народити свою дитинку.

мене наприклад більше здивувала минулорічна історія бідної бабульки яка здається в соліднішому віці ніж пугачова народила від донора. а потім не мала за шо те дитя прокормити
я намагалася пошукати інфо як там та дитинка, але шось більше газети не пишуть. ніхто не зустрічав чи були якісь новини?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей