Глобальні оголошення!



Історії і розмови в таксі, поїздах, автобусах і літаках

Модератор: taranjka

Історії і розмови в таксі, поїздах, автобусах і літаках

Повідомлення mari » 08 грудня 2012, 18:30

Впевнена що багато з вас мають про що цікавого розповісти про себе, про враження від розмови, сусідів по купе чи по літаку.

От зі мною наприклад завжди таксісти люблять поговорити. Але попадаються такі дивні. Чи то треба зразу відсилати куди подалі... :ireful:

От тільки що приїхала від мами, то цілу дорогу мені таксіст розказував про новий тролейбус,який купили в Чехії, скільки коштує, скільки влада грошей виділили, як привезли. А закінчив що як не виїде від мого підїзду вверх(застрягне) то лишиться ночувати. Це при тому що я всю дорогу мовчала - тільки угукала як він балакав. Цим він мене довів до дивної міміки, як собі це уявила :=):

Післявчора їхала з Рубі, то таксіст розказував як свого собаку пристілив, бо він -ротвейлер його покусав. :impossible: Ну що буде адекватний дядько таке розказувати дівчині з собакою на руках?

Як їздила 4 роки назад в поїзді в Київ 4 місяці підряд, то вже такого надивилась і наслухалась: і дядько від передозу горілки падав і не дихав, і т.і. багато цікавого а згадати тепер важко. Зразу треба в темі писати, поки не забулось.

Але все таки як не було, найцікавіше таки літати в Турцію, Єгипет з іншими туристами.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Історії і розмови в таксі, поїздах, автобусах і літаках

Повідомлення Shalimar » 08 грудня 2012, 18:48

у меня похерфейс - со мной редко кто решается заговорить)
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Історії і розмови в таксі, поїздах, автобусах і літаках

Повідомлення Dribchuk » 08 грудня 2012, 18:53

В нас була ну дуже кумедна історія з таксистом :hi: до сих пір сміюся як згадую.
Отже коли їхали з чоловіком відпочивати на море завезли нашого кота до бабусі. Їдемо назад, а кота щоб не царапався завернули в покривало. Я з котом сіли на заднє сидіння, а чоовік спереду і питає шофера чи можна закурити?. Шофер каже "Якщо вашій дитині не мішає то можна", Мій чоловік дусячись від сміху каже "Тій дитині нічого не мішає". Бачили б ви вираз обличчя шофера :ha: А потім коли побачив що то кіт дуже довго сам реготав)))))) Каже "та всілякі батьки бувають" :pardon:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Історії і розмови в таксі, поїздах, автобусах і літаках

Повідомлення malyshka1612 » 08 грудня 2012, 21:23

про поїздки з нашими туристами в Єгипет. минулого року в цю ж пору летіла з Єгипту. поруч сиділа мама (років 40) і її син (років 18), цілий політ вона спала, а коли просиналась, то попивала з бутилочки з під мінералки якусь рідину і весь час пропонувала синові, він відмовлявся. коли ми приземлились в Києві вона каже до сина фразу "хороша була текіла". я випала. вона напевно літати дуже боїться і пила для зняття стресу. але краще так, ніж би з дурними розмовами до мене приставала
malyshka1612 Офлайн


 

Re: Історії і розмови в таксі, поїздах, автобусах і літаках

Повідомлення Nymydora » 10 грудня 2012, 02:05

А мені везе на балакучих таксистів. А один такий попав, що я досі дивуюся, чого то все слухала. РОзказував мені про якусь сім'ю - дівчина вийшла заміж і її чоловік погано до неї ставився, вона все по хаті робила і все таке, він нічого не робив, а ще заставляв її постійно м***т йому робити :impossible: І в такому стилі всю дорогу :dash: :dash: :dash: І чого я така терпляча :aggressive:
Зображення
Зображення
Мрії збуваються
Nymydora Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3167
З нами з: 09 квітня 2010, 20:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2120 раз.
Подякували: 3049 раз.
Діти: Троє


Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron