Глобальні оголошення!



Я та моє ім'я

Модератор: taranjka

Я та моє ім'я

Повідомлення krapk@ » 10 жовтня 2011, 12:37

Коли була вагітна, то чекала дівчинку і дуже підбирали з чоловіком ім'я. Мали назвати Вероніка (Вероніка, яка втирала Ісусові кров і піт з лиця), та і значення імені дуже подобається. Народився Юрчик, не знаю чому (навіть значення не читала), але вирішили назвати саме так. Хочу запропонувати розказувати про свої імена, імена рідних, чи дійсно правда те що пишуть в значенні імені. Що співпадає, що категорично ні.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення krapk@ » 10 жовтня 2011, 13:55

Сама і почну зі свого імені

Тетяна - ім'я емоційне і тверде. Що там не кажи, а є в нім деяка рішучість і самовпевненість (точно), і навряд чи такі якості на сьогодні можна назвати даремними. У дитинстві Таня часто буває лідером серед одноліток так, так, я всіх збирала навколо себе, але не однолітків, а молодших, а в її характері можна знайти немало хлоп'ячих рис пацан в юбці. Трапляється, що батькам важко встежити за своєю рухливою дочкою, хоча і особливо неслухняною назвати її важко мама і досі в мене найбільший авторитет. Просто це є наслідком живого характеру і, приділивши деякий час вихованню Тані, можна направити її енергію в яке-небудь безпечне, а то і корисне русло відправила мене мама в фізико-математичну школу, проти моєї волі. По своїй енергетиці це ім'я цілком земне, воно не зве Таню в захмарну далечінь, не будить уяву, зате схиляє рішуче домагатися бажаного вже сьогодні з віком в мене це пройшло, не то обламалася трохи, не то обтесалася. Насправді, серед Тетян дуже багато практичних людей, не звиклих чекати біля моря погоди і що живуть за принципом : "Щастя людини - в його руках". Іноді, правда, ця активність переростає у Тані в зайву імпульсивність оце вздовж і впоперек, що може не одного разу ускладнити їй життя :cry: . Втім, самовпевненість зазвичай надає їй оптимізму :P .

Найсприятливіше ж, коли Тетянина рухливість поєднується з почуттям гумору слабовато в мене з цим, чому немало сприяє загальна енергетика імені. Принаймні, це дозволяє їй уникнути доброї половини можливих в її житті конфліктів і непорозумінь. Найчастіше Таня досить товариська і комунікабельна, хоча можливо, вона все ж занадто егоцентрична і в процесі кування свого щастя може не дуже-то зважати на навколишніх і навіть близьких людей якщо те че інше в сферах моїх інтересів. Взагалі, у неї як правило, дещо гіпертрофовано почуття власності, яке часом сприймається нею як любов. Це проявляється в тому, що Тетяна просто починає намагатися підпорядкувати домашніх своїй волі було таке, хто знає мене ближче навіть по дописах то знає про що я.

Проте навряд чи її обрадує, якщо чоловік перетвориться на слухняну і покірливу істоту, оскільки це різко понизить його ціну в Тетяниних очах папа, чоловіче. Поряд з жінкою має бути силніший за неї чоловік. З цієї причини в її сімейному житті або відбувається вічна війна характерів, або ж невдоволення Тетяни неухильно росте. І те і інше може закінчитися дуже сумно було діло. Втім, нерідко логічна і обачлива Тетяна знаходить якийсь компроміс.

Таня зазвичай є хорошою хазяйкою, хоча рідко задовольняється однією цією роллю брехня чорна. Її діяльна натура і велика самолюбність бажає якого-небудь успіху або громадського визнання :oops: . Поза сумнівом, рішучий характер здатний допомогти їй зробити кар'єру, проте навряд чи успіх може зробити Таню по-справжньому щасливою поживем-побачим. Можливо, їй все ж не завадить більше жити інтересами своїх близьких, адже тоді і просте людське щастя стане доступнішим живу своїм щастям вже майже 2 роки.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення Перлинка » 10 жовтня 2011, 15:28

krapk@

Таня ,ну я б не сказала що вже аж так слабо з почуттям гумору ,твої коментарі мене повеселили,молодець :гуд:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення Olysa » 10 жовтня 2011, 17:39

Все що я прочитала про своє імя є чистою правдою про мене. :)
Olysa Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 162
З нами з: 10 травня 2010, 11:53
Звідки: Тернопіль)
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 41 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: Дві донечки

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення irinka » 06 травня 2012, 14:46

В мене теж дещо співпадає
Значення імені Ірина | +
У імені Ірина прекрасно урівноважені такі якості, як твердість, життєрадісність, рухливість і цілеспрямованість. В той же час в нім спостерігається достатня незалежність, і тому усі перелічені властивості мало піддаються нівелюванню в процесі виховання. Воно і до кращого, оскільки урівноважене поєднання таких рис вдачі здатне зробити долю Ірини досить сприятливої.

Енергетика імені припускає у Іри аналітичний склад розуму, проте це не означає, що вона виросте отаким вченим сухарем. Швидше навпаки, просто вона зазвичай чітко знає, чого хоче від життя, а з усіх емоцій перевагу віддає почуттю гумору. Швидше за все, з самого дитинства Іра не обмежуватиме своє спілкування чисто дівочими компаніями, не виключено, що її більше притягатиме суспільство хлопчиків, де вона може навіть стати заводієм. Але все таки навряд чи ігри хлопченят занадто сильно захоплять її і завадять навчанню - зазвичай і в цьому вона знає міру, не бажаючи зайвий раз ускладнювати собі життя.

З віком Ірина найчастіше намагається приділяти досить часу своїй кар'єрі, що в першу чергу пов'язане не з честолюбними мріями, а з бажанням ще більше зміцнити свою самостійність і незалежність. При цьому у неї можуть бути добре розвинені завдатки тямущого керівника, оскільки внутрішня урівноваженість, розсудливість і почуття гумору дозволяють їй добре ладнати не лише з начальством, але і з підлеглими.

Важко уявити, що вона підвищуватиме голос на своїх працівників, тим більше що, поводячись з людьми чисто по-людськи, від них можна добитися набагато більшого. Ірина непоганий дипломат і психолог, оскільки уміє відчувати настрій співрозмовника і нерідко користується цим дуже уміло.

Практично виключено, щоб Іра наважилася обмежити своє життя лише господарськими і сімейними турботами, і це слід врахувати її чоловікові або ж кандидатові на посаду такого. Безумовно, її енергія дозволить підтримувати господарство на належному рівні, проте від кар'єри вона навряд чи відмовиться. Навіть якщо чоловік буде здатний забезпечити Ірину і дітей понад всяку міру, все одно її самостійність знайде собі який-небудь вихід, інакше Іра просто зачахне.

Та і чоловік, спробувавши ув'язнити її в чотирьох стінах, незабаром ризикує впритул зіткнутися з незалежним характером своєї дружини: або Ірина незабаром влаштує собі активне особисте життя, або ж рано чи пізно візьме чоловічка в їжакові рукавиці. Або ж станеться і те і інше. Одним словом, це ім'я прекрасно підходить для сучасної емансипованої жінки, що завжди слід враховувати кандидатам на її руку і серце.
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення Sawwku » 07 травня 2012, 10:24

Жіноча форма від імені Олександр, у перекладі із грецького означаючого "захисник людей".

Якщо Олександра в родині єдина дитина, то вона стає впертою й примхливою. Неохоче грає з іншими дітьми. У шкільному віці, маючи гарне здоров'я, займається спортом, виявляє при цьому цілеспрямованість і домагається значних успіхів.
Учиться добре по всіх предметах, любить читати. Домашні справи її не приваблюють, і якщо в будинку намічается прибирання або який-небудь інший захід, може раптово "занедужати" або знайти іншу вагому причину, щоб ухилитися від участі в роботі. (ну це ще залежить від настрою. раніше було так, тепер прибираю, бо люблю щоб все було чітко і правильно. хоча з чистою совістю можу жити в свинарнику, а кому не подобається най прибирає.)
Зовні робить враження замкнутої дівчинки, але в душі вона чиста й чекає такої ж щирості й справедливості від інших. Не прощає найменшого обману - можна назавжди позбутися її довіри.

Олександра обов'язково намагається одержати вищу освіту, щоб відчувати себе впевнено в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, учителем, їй подобається водити автомобіль.

Олександра з дитинства починає багато спілкуватися із хлопчиками й з віком вона краще почуває себе в чоловічому товаристві. Заміж виходить пізно й стає не тільки прекрасною господаркою, але й гарним другом своєму чоловікові. (ну про пізно заміж то вруньйо)

Дуже любить подорожувати, проводити час за містом. Разом із чоловіком любить дивитися хокей або футбол. (а оце ненавидимо обоє) У шлюбі постарається мати багато дітей, буде турботливою мамою. Для своєї родини здатна зробити багато чого.
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 00:44

Раніше не могла знайти в звичайних книжках про ім'я своє.
Що означає ім'я ЛЕСЯ | +
підкресленим виділю ті риси які властиві мені

Леся - легко ранимиа, уперта й слабка здоров'ям дівчинка.

Зовні схожа на батька й більше прив'язана до нього. Характером же пішла в матір. Вона музично обдарована, непогано малює, начитанна й розумна. У школі в неї багато подружок. Однак є в дівчинці Лесі риса, що пізніше, у дозрілих літах, стане помітнішою - егоїстичність. Правда, це стосується більше "зимових".

Леся гостинна, воліє приймати гостей у себе, незнайомого товариства цурається й тримається в тіні. Це жінка, що звикла у всьому покладатися на себе, вона розважлива, розважлива й обережна у вчинках: перш ніж зробити який-небудь відповідальний крок, обміркує його всебічно. Так само не поспішаючи й продумано вона вибирає собі чоловіка, звичайно виходить заміж за людину, яку знає багато років, часто за військового.

Шлюб у неї складається вдало, хоча зразковою господинею Лесю навряд чи назвеш. Властиві їй і маленькі жіночі слабості - наприклад, побазікати по телефоні з подругою, дозволити собі поспати подовше ранком.

В "зимових" жінок характер упертий, трохи конфліктний і незалежний, "літні" - нерішучі, недовірливі, багато хто з них не працюють за вибраною спеціальністю.

"Осінні" Лесі - ощадливі господарки, ласкаві матері (як правило, у них народжуються сини хоя я весняна). Вони домівниці й не люблять надовго залишати свій будинок.

Успішно працюють лікарями (педіатрами), педагогами, модельєрами, конструкторами. Серед них є співачки й художниці.
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Я та моє ім'я

Повідомлення олеся » 15 травня 2012, 11:32

Коли дописувала вчора, то розрядився ноутбук, мала ще дописати таке: На мою думку ті тлумачення імені пишуть точно так як і гороскопи, тобто всі по трошки і в загальних фразах, і в кожної людини знайдеться щось спільне хоча б в кількох рисах....
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик


Повернутись до Форумчанки теревенять



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість