Глобальні оголошення!



Християнський вісник

Модератори: олеся, Tajga

Re: Християнський вісник

Повідомлення nadusha » 16 травня 2013, 14:21

Який родинний дім є щасливим? — запитали у бабусі. — Здебільшого щастя проростає з малих речей, — прозвучала відповідь бабусі. — Коли твої діти повертаються зі школи і хочуть поділитися з тобою своїми переживаннями, лиши свою роботу і уважно вислухай їхні малі проблеми, навіть, якщо прання білизни мусиш відкласти на наступний день. Бо коли ви не слухатимете про дрібні справи ваших дітей, коли вони хочуть розкрити вам своє серце, то вони ніколи не прийдуть до вас з великими проблемами. Дітям потрібні не великі забавки, а такі малі речі, як: час, щоб їх вислухати; час, щоб їх зрозуміти; час, щоб допомогти; час, щоб провадити... — Бабусю, а чому так багато сімей розпадаються? Це питання ставили бабусі досить часто. — Здебільшого через малі справи, — знову відповіла бабуся. — Маленькі непри­ємності, маленькі акти самолюбства, байдужості, нагнітання жалів до когось, — все це тяжить на подружжі так, що любов губиться... — Бабусю, а в чому секрет успіху декотрих подружжів? — В більшості випадків цей успіх полягає в малих справах, — сказала бабуся посміхнувшись. — Маленькі вияви уваги і даруночки любові, слова визнання і похвали, — ці “маленькі речі” творять щасливі незабутні хвилини, які кожне подружжя потребує, якщо воно хоче процвітати. Вони його зміцнюють і роблять тривалим. Дріб’язкові ж — розривають подружній зв’язок частинка за частинкою, поки не знищать його цілком. І ще було одне улюблене питання до бабусі, а саме: “Що робить нас святими?” — Здебільшого, малі речі! — відповіла бадьоро бабуся. — Ми постійно відчуваємо потребу робити великі діла для Ісуса. При цьому ми забуваємо, що Ісус сказав: “Хто напоїть як учня одного з цих малих тільки кухликом холодної водиці, істинно кажу вам, той не втратить своєї нагороди” (Мт. 10, 42). Маленькі вияви любові, маленькі приємності даровані убогим, відвідини хворих, — Ісус вважає дуже важливими, бо вони зроблені з любов’ю до Нього. (ІЗ КНИГИ ОТЦЯ.Й МОРС)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Християнський вісник

Повідомлення nadusha » 20 травня 2013, 08:33

Бути з Богом - значить прокидаючись вранці відчувати, що варто жити, бути з Богом значить дивлячись у дзеркало заспаними очима, - бачити щастя. Бути з Богом значить сидячи на морському березі, розуміти, що настільки крихітну людину як я - Він знає по імені і тримає за руку ... Бути з Богом - означає бути впевненим що Бог подбає про все. Він створив мій організм, а значить Йому відома яка повинна бути температура, Він створив мій апетит, а значить знає що я люблю їсти і зуміє дати мені їжу, Він створив моє тіло, а тому знає який розмір одягу я ношу ... Так, це наш Бог, Він знає все це і Йому приємно любити людину ... Бути з Богом - це вміти сміятися, це вміти бачити біля вас в людях неповторність і унікальність, бути з Богом - це служити у своєму житті кожному, хто цього потребує. Бути з Богом - це мати майбутнє, бути з Богом - це все, що потрібно людині для того, щоб бути Людиною .. . (ІЗ РЕЛІГІЙНОГО ЧАСОПИСУ)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Християнський вісник

Повідомлення nadusha » 20 травня 2013, 08:33

Якщо хочеш, щоб тобі усміхнулися, посміхнися першим. Якщо хочеш ,щоб до тебе відносились з любов"ю, першим проявляй любов. Якщо хочеш, щоб тебе розуміли, розумій іншу людину. Якщо хочеш щоб тебе пригостили, то спочатку сам пригости ближнього.Якщо хочеш щоб були добрими до тебе люди ,будь добрим до них.Роби добрі справи на своїй життєвій дорозі і добром вони до тебе повернуться ,тільки умій чекати. (ІЗ РЕЛІГІЙНОГО ЧАСОПИСУ)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Християнський вісник

Повідомлення nadusha » 11 липня 2013, 22:38

Дзеркало

Якось володар покликав до себе одного зі своїх васалів, котрий славився у своєму князівстві крутійством і хитрістю. Підлеглі йому люди жили у постійному страху. Коли він прибув на вимогу володаря, той віддав йому наказ: "Хочу, аби ти вирушив у світ і знайшов чоловіка, який би був цілком добрий".

— "Так, пане", — відповів васал і слухняно розпочав пошуки. Васал зустрічався і розмовляв із багатьма людьми. Після тривалих пошуків повернувся і сказав своєму володарю: "Пане, я учинив так, як ти звелів, але зараз маю переконання, що немає жодної доброї людини. У світі повно злосливців та себелюбців, але немає такого місця, де б жили ті, котрих шукаєш".

Володар відіслав його і попросив покликати іншого васала, що був відомий своєю щедрістю і добротою, а піддані його дуже любили. Господар сказав йому: "Друже, я хотів би, аби ти вирушив у дорогу і знайшов для мене людину, яка була б уособленням зла". Цей васал так само слухняно подався у мандри. Він зустрів багацько осіб, розмовляв із ними. Коли спливло трохи часу, васал повернувся до володаря і мовив йому: "Пане, мені не вдалося виконати твого наказу. Є люди необачні, є розбещені, є такі, що поводяться немов сліпці, але жоден із них не є цілковитим уособленням зла. У кожного криється у серці добро, хоча вони й роблять багато помилок".


Під вечір один селянин сів на порозі своєї скромної хатини, аби насолодитися вечірньою прохолодою. Попри його хату звивалася дорога, яка провадила до села. Чоловік, що переходив по ній, помітив селянина і подумав: "Ця людина — взірець лінюха. Нічого не робить, тільки сидить цілими днями на порозі..." Трохи згодом переходила інша особа і подумала: "Це якийсь джиґун. Сидить цілий день і пасе очима жінок, що тут ходять. Напевно, чіпляється до них і напастує..." Нарешті ішов до села якийсь мандрівець і подумав: "Мабуть, це працьовитий чоловік. Трудився увесь день, а тепер сів собі відпочити ".

Справді, майже нічого не можемо сказати про селянина, що сидів на порозі своєї хатини. Натомість про трьох перехожих, що ішли до села, знаємо: перший — це ледар, другий — особа підозрілива, а третій — чоловік працьовитий.

Усе, що говориш, свідчить про тебе; особливо, коли твої слова стосуються до інших.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Християнський вісник

Повідомлення nadusha » 18 вересня 2013, 08:29

Ціле людське життя з'єднане з терпеливістю, як каменобудівля із розчиненим вапном. Як вапно для цегли при творенні стіни, так на кожному кроці життя — терпеливість. Ще не з'явилася людина на світ, а вже терпить за неї мати, а ймовірно — і саме дитя, і з першою пеленкою привчається дитина до терпеливості — на користь та спокій собі. І звідси до останнього могильного покрову ціле життя складається в терпеливості: терпеливість у віці, терпеливість в науці, терпеливість у стосунках між людьми, в трудах та хворобах. Нарешті, терпеливістю здобувається спасіння: хто витриває до кінця, той спасеться (Мт. 10, 22), каже Господь. Тож не оминай терпіння, не нарікай, коли воно відвідає тебе, але як старого знайомого зустрічай, і надією на Бога відпроваджуй його з миром, — і будеш не тільки смиренна, але й мудра. ( ПОВЧАННЯ-- Преподобний Антоній Радонезький)
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Християнський вісник

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:44

Рецепт життя

Дозвольте, я дам такий невеличкий рецепт для вашого життя, для життя кожного з нас.
Ввечері, коли ми вже готові іти на спочинок, поставмо собі три запитання:
1. Що Господь Бог зробив для мене сьогодні? Нема такого, щоб Господь Бог мене забув – кожного дня, кожної хвилини він є з нами.
2. Що я зробив для себе доброго: чи я добре вчився (працював) сьогодні, чи я використав свої таланти…
3. Що я доброго зробив сьогодні для моїх ближніх, для інших таких, як я.
Я думаю, якщо б ми дуже серйозно і послідовно ці три питання ставили собі кожного вечора, наше життя набирало б дуже великого значення.

(с) Блаженніший Любомир Гузар
Ysmishka Офлайн


 

Re: Християнський вісник

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:46

Одинадцять порад для життя

1. Боляче любити і не бути любленим у відповідь. Але що найсумніше, це любити і ніколи не знайти в собі мужності дозволити, щоб ця людина знала, як ви себе почуваєте.
2. Сумно, коли ви зустрічаєте в житті когось, хто дуже багато для вас значить, тільки щоб дізнатися вкінці, що це ніколи не мало трапитися, і ви просто повинні то відпустити.
3. Найкращий вид дружби є тоді, коли ви можете сидіти на ганку, гойдаючись, не кажучи ні слова, а потім піти геть з відчуттям, що це була найкраща розмова, котру ви коли-небудь мали.
4. Це правда, що ми не знаємо, що у нас є, поки ми цього не втрачаємо, але це також правда , що ми не знаємо, що були відсутні, поки не прибули.
5. Це займе всього хвилину, щоб когось роздавити, годину -- полюбити, і день, щоб когось любити, проте це потрібно ціле життя, щоб когось забути.
6. Не ведіться на зовнішні вигляди, бо вони можуть обдурити. Не йдіть до багатства, навіть того, що зникає. Йдіть до того, хто змушує вас усміхатися, тому що це бере лишень усмішку, щоб зробити чорний день яскравішим.
7. Мрійте про те, про що хочете мріяти, ідіть туди, куди ви хочете йти; будьте тим, ким ви хочете бути. Тому що у вас є тільки одне життя і один шанс зробити все, що ви бажаєте вчинити.
8. Завжди ставте себе у взуття інших... Якщо ви почуваєтеся боляче, ймовірно, це шкодить теж іншій людині.
9. Необережне слово може розпалити ворожнечу. Жорстоке -- зруйнувати життя. Своєчасне -- нівелювати стрес. Але любляче слово може зцілювати і благословляти.
10. Найщасливіші люди не обов'язково мають усе найкраще. Вони просто роблять максимально все, що трапляється вздовж їхнього шляху.
11. Любов починається з усмішки, зростає з поцілунком, закінчується сльозою. Коли ви народилися, ви плакали, і все навколо вас усміхалося. Проживіть життя так що, коли помрете, то одні всміхатиметеся, а все навколо плакатиме.

‎взяла тут:
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Ysmishka Офлайн


 

Re: Християнський вісник

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 11:02

Вчіться віддавати, бути щирими перед людьми. Боріться зі своєю скупістю, скнарістю. Бо не гріш ви затискаєте в руці — ви затискаєте своє дихання, биття серця, гамуєте кровотоки в жилах. Нагромаджуючи, затискаючи в кулак і душу, перев’язуєте міцними вузлами всі артерії Божої благодаті. Чи знаєш ти, людино, що немає на землі нічого вищого понад людяність? Якщо послужиш ближньому — і тобі послужать. Якщо допоміг досягти успіху іншій людині — ти сам його досягнеш. Не змагайся ні з ким. Поступайся в усьому і всім. Бог тебе ніколи не залишить. Не вважай зайвим поклонитися добрій людині, навіть дитині. Найменше діло, яке вручив тобі світ, роби совісно і не думай про результат. Бог заплатить тобі за все сповна. Умій чекати. Не нав’язуй свою думку комусь, не сперечайся до оскаженілості. Нехай це роблять дурні. (ПОВЧАННЯ ОТЦЯ СЕМЕНА ПЕРВИ)
Ysmishka Офлайн


 

Re: Християнський вісник

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 11:17

Куди християнин має подіти своє "Я":

"...Ісус помер,щоб і тобі показати: немає іншого шляху до визволення з неволі гріха, ніж "завдати смерті" собі самому. Пригадай, скільки разів Він говорить про вузьку браму, про взяття хреста, про входження на дорогу страждань. Навчав,що ти мусиш померти для себе. Тоді разом з тобою помре гріх, що живе у тобі. Живе не як гість, а як господар, ба більше - привласнює собі право на твою душу! Поступово забирає тебе в неволю і стає твоїм паном. Ти,однак, не безпорадний. Можеш померти для себе, а тим самим приректи на смерть гріх. Твоя смерть не буде кінцем, а тільки початком життя. Третього дня воскреснеш, позбавлений тягаря гріха. Бог воскресить тебе зі сну смерті.
Що означає померти для себе? Це просто й важко водночас. Ти маєш забути про себе, перестати думати про себе, зійти зі сцени, не любити тільки себе, не дбати про свою славу, про людську оцінку, про те, що кажуть про тебе інші. Знай,що джерело гріха приховане в твоєму егоїзмі. Вмертви своє"я" , і в тобі помре гріх!.."
(з кн."Роздуми над розарієм")
Ysmishka Офлайн


 

Re: Християнський вісник

Повідомлення nadusha » 12 лютого 2014, 09:17

"У небезпечному місці, де б ти не був, краще зупинитися і озирнутися. У будь-якій сварці, як би далеко вона не зайшла, краще зупинитися і попросити вибачення. У поганих вчинках, скільки б ти їх не здійснював, краще зупинитися і покаятися. У будь-якому віці, скільки б ти не прожив, краще зупинитися і подумати про життя. "
Монах Симеон Афонський
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей