Глобальні оголошення!



Розмова християнки з християнами )))

Модератори: олеся, Tajga

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Shalimar » 12 лютого 2012, 21:19

smailik_m написав:цікаво, що скаже мені мій дідусь, котрий не вміє читати, (так так навіть зараз в селах є такі люди) коли я йому скажу що він (і його батьки) погані християни?

не говори ему этого
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 12 лютого 2012, 22:24

Те, що ти самоучка не звільняє тебе від вивчення тих речей, фактів, явищ і понять, якими ти намагаєшся оперувати.


я цимим поняттями оперувати не намагалась,це мешканка зачепила канонічні книги,а я дійсно невірно зрозуміла про що йде мова,вибачте.Тільки дивує що ви апокрифів не визнаєте,а вірите в них більше аніж те що у Слові написано.

На решту питань,в т.ч. твої шалімар відповім пізніше ,але чесно кажучи не знаю коли,бо зараз не маю можливості бути на форумі,зайшла лиш щоб зібрати замовлення для хеппімами ,якщо комусь шось треба ,звоніть,яммімамі,марі,ксана,шалімар мають мій номер телефону.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гендерне виховання в дитячих садках. Правда чи ні?

Повідомлення гра з вогнем » 04 червня 2012, 22:16

Життя хоч однієї дитини варте не тільки цього,але те що таким чином знайдуться послідовники і від цього можуть бути якісь плоди -це лиш твоя гіпотеза,абсолютно нелогічна.

прочитай про амішів, про мармонів та всю іншу братію.
я не в плані того. щоб слідувати їх ідеям, а в плані нелогічності моєї гіпотези про послідовників :)

Я сказала образно,здійснити те що сказала,звісно ,апріорі неможливо,бо воскресити я нікого цим не зможу.

це називається бла-бла-бла :) зарікатися у тому, що апріорі неможливо.

Ти не знаєш насправді що я роблю,зробила і готова зробити.

розкажи мені, будь ласка
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Гендерне виховання в дитячих садках. Правда чи ні?

Повідомлення Перлинка » 04 червня 2012, 23:06

гра з вогнем написав:прочитай про амішів, про мармонів та всю іншу братію.
я не в плані того. щоб слідувати їх ідеям, а в плані нелогічності моєї гіпотези про послідовників :)


так власне жу них є ідеї ,а твоя ідея,яку ти мені навязуєш здійснити щоб не бути балабалкою в чому полягає?

Я маю відмовитись від освіти та інших досягненнь які нам дала гендерна рівність,аби люди перстали робити аборти ,який взаємозвязок?
Хто має за мною піти і куди?Якщо навіть на зібрання активістів руху за життя,коли не треба нічим жертвувати і ні від чого відмовлятись із 600-та запрошених в групі в однокласниках ніхто не прийшов.

Що я зробила роблю та планую зробити я ні перед тобою,ні перед ким іншим звіт тримати не мушу і не буду.
Mat 6:1 Стережіться виставляти свою милостиню перед людьми, щоб бачили вас; а як ні, то не матимете нагороди від Отця вашого, що на небі.

Mat 6:2 Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!

Mat 6:3 А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя,

Mat 6:4 щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гендерне виховання в дитячих садках. Правда чи ні?

Повідомлення Перлинка » 04 червня 2012, 23:29

аміші та мармони то як небо та земля

тому що одні консервативні християни,а інші невідомо хто,тому їх просто не можна ставити в один ряд

Якщо б я відчувала що будучи однією з амішів могла б принести більше користі ,то і до них не боялась би примкнути,зі згоди чоловіка .Але це ,звісно,дуже серйозне рішення не одного дня.

Поки шо мені здається,що таке самітництво(як і монашество) ,свого роду егоїстичне,де люди печуться лиш про своє спасіння.Але,звісно ,-це теж варіант і ,напевно,далеко не найгірший.

Якщо люди мають щастя відчувати Божу присутність,насправді ,тоді їм треба дуже мало,і все в радість,і зовсім не лякає ні відсутність благ цивілізації та досягнень гендерної рівності.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гендерне виховання в дитячих садках. Правда чи ні?

Повідомлення Перлинка » 04 червня 2012, 23:46

гра з вогнем написав:це називається бла-бла-бла :) зарікатися у тому, що апріорі неможливо.


зарікатися-це щось пообіцяти ,в майбутньму часі

я написала в минулому часі ,гіпотетично,аби показати що моя освіта для мене не значима,проте значимі втрати ,як наслідки прагнення жінки до гендерної рівності .

Гра,я розумію що тобі важко мене зрозуміти,а тим більше повірити.Різниця між нами у тім ,що для тебе значиме те що реальне,осяжне,те що можна пояснити і підтвердити науково.Для мене значиме -віра в те що ми тут тимчасово,і то порівнянно з вічністтю дуже і дуже тимчасово .Таке розуміння дає сміливість не покладати всі надії тільки на життя у цьому світі.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення гра з вогнем » 05 червня 2012, 00:14

так власне жу них є ідеї ,а твоя ідея,яку ти мені навязуєш здійснити щоб не бути балабалкою в чому полягає?

я в жодному разі не навязую тобі ідеї, просто намагаюся розібратися де слова, а де дії і на скільки перші далекі від других.

Що я зробила роблю та планую зробити я ні перед тобою,ні перед ким іншим звіт тримати не мушу і не буду.


я не просила звітувати, лиш ввічливо попросила розповісти. але якщо те шо ти робиш, зробила чи готова зробити така велика таємниця, то чи варто було першій згадувати про це?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Гендерне виховання в дитячих садках. Правда чи ні?

Повідомлення гра з вогнем » 05 червня 2012, 00:21

зарікатися - це "Відмовлятися від чого-небудь, свідомо позбавляти себе чогось." :)
до чого тут минуле, майбутнє?

ти говориш, що гендерна рівність це негатив, це погано, проте можливість сказати цю чи інші подібні фрази тобі дала саме гендерна рівність.
використовуючи можливість говорити відкрито, мати роботу, освіту, небажаючи відмовлятися від цих благ - ти підтримуєш гендерну рівність.

от і все.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 05 червня 2012, 10:47

гра з вогнем написав:ле якщо те шо ти робиш, зробила чи готова зробити така велика таємниця, то чи варто було першій згадувати про це


я першою не згадувала,це ти мені стала дорікати що я лиш говорю,а нічого не роблю
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гендерне виховання в дитячих садках. Правда чи ні?

Повідомлення Перлинка » 05 червня 2012, 11:21

гра з вогнем написав:ти говориш, що гендерна рівність це негатив, це погано, проте можливість сказати цю чи інші подібні фрази тобі дала саме гендерна рівність.
використовуючи можливість говорити відкрито, мати роботу, освіту, небажаючи відмовлятися від цих благ - ти підтримуєш гендерну рівність.


з чого ти взяла,що гендерна нерівність заважає жінці працювати?Тим більше ,що мого теперішнього роду діяльності освіта не потрібна.По перше хто тобі сказав,що особисто я палаю бажанням працювати.Я була б щасливою,якби мій шляхетний,добрий,люблячий,щедрий чоловік був єдиним здобувачем.Але проблема в тім що він також жертва гендерної рівності і не бажає на себе брати ці обовязки в повному обємі.Я вже писала що давала йому на це рік,цілий рік я сиділа дома і чекала поки в ньому прокинеться почуття відповідальності за сімю.Потім я стала перед вибором,або розлучатись (що також не по християнськи)або змиритись з його поглядами.Обрала із двох зол меншу.Коли я йому говорила мені потрібне нове пальто і чоботи,він мені відповідав-йди собі зароби і купи.Відповідно з таким підходом мені страшно було мати від нього дітей.
Якби він був правильно вихований,як чоловік ,на плечі якого мають лягати всі ці проблеми незважаючи ні на які обставини,я б з задоволенням була гендерно нерівною,відповідно смиренною дружиною,так як написано в Біблії.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей