Глобальні оголошення!



Розмова християнки з християнами )))

Модератори: олеся, Tajga

Розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 10 лютого 2012, 23:08

Тема створена за пропозицією модераторів)

На рахунок того що я когось образила,якщо я десь сказала неправду ,наведіть мені цитату з моїх слів будь ласка,то попрошу пробачення.Перед тими хто вважає себе ображеними.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 10 лютого 2012, 23:21

Ще мені також завжди було цікаво ,чому деякі християни не знають що не можна клястись і в деяких конфесіях це навіть вітається ,наприклад при обряді вінчання

33 Ще ви чули, що було стародавнім наказане: Не клянись неправдиво, але виконуй клятви свої перед Господом.

34 А Я вам кажу не клястися зовсім: ані небом, бо воно престол Божий;

35 ні землею, бо підніжок для ніг Його це; ані Єрусалимом, бо він місто Царя Великого;

36 не клянись головою своєю, бо навіть однієї волосинки ти не можеш учинити білою чи чорною.

37 Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого.
Мат 5,33-37

То шо ж тоді значить присяга при вінчанні?чи присяга на Євангелії в суді (права не знаю чи в україні таке практикують)?
велике прохання християн на форумі які шось в тому розуміють мені розяснити чому так буває
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення гра з вогнем » 10 лютого 2012, 23:24

Перлинка, індивідуальна тема - то навіть покруче чим консультанти!
Вітаю! :ура:
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Tajga » 11 лютого 2012, 00:44

Перлинка написав:тобто те що не треба поклонятись тайга ви визнаєте,а те що не треба робити ні різьби ні подоби -ні?


Не зовсім зрозуміле мені речення. Воно адресовано мені? На жаль (а може, на щастя), я дуже обмежена в часі і можливостей дискутувати онлайн в мене дуже мало, тож прошу не розцінювати відсутність моїх коментарів як те, що мені немає чого сказати. :-/ Просто я фізично не встигаю за твоїми постами, Перлинко.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Tajga » 11 лютого 2012, 00:49

Перлинка написав:Проте, ми пропонуємо Вам, як альтернативу, створити тему із відповідною назвою, наприклад «Дискусія із протестантом» (чи кимось іншим, в залежності від вашого віросповідання) яка нестиме виключно інформативний характер і всі бажаючі зможуть вести з Вами діалог у цій темі.

:vo:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:04

Tajga написав:
Перлинка написав:Проте, ми пропонуємо Вам, як альтернативу, створити тему із відповідною назвою, наприклад «Дискусія із протестантом» (чи кимось іншим, в залежності від вашого віросповідання) яка нестиме виключно інформативний характер і всі бажаючі зможуть вести з Вами діалог у цій темі.

:vo:

Мені якщо чесно цей абзац не зовсім зрозумілий,я ж створювала вже теми в розділі духовне спілкування ,які несли виключно інформативний характер,а який же іще :хм: ,чим ця має різнитись від тих :хм: ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:15

Tajga написав:
Перлинка написав:тобто те що не треба поклонятись тайга ви визнаєте,а те що не треба робити ні різьби ні подоби -ні?


Не зовсім зрозуміле мені речення. Воно адресовано мені? На жаль (а може, на щастя), я дуже обмежена в часі і можливостей дискутувати онлайн в мене дуже мало, тож прошу не розцінювати відсутність моїх коментарів як те, що мені немає чого сказати. :-/ Просто я фізично не встигаю за твоїми постами, Перлинко.

тайга,не переживай,я зачекаю :))

і на наступге питання також можеш відповісти,якшо не важко,бо певно більше нема кому :-(
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:42

Справа не в тому, що комусь лінь читати Біблію. Справа в тому, що Святе Письмо в тому складі, в якому ми його маємо тепер не так давно зявилось. А ще, ризикну припустити, що в перші віки християнства, ба, навіть в середньовіччі і пізніше серед простого народу було дуже мало писемних людей, тому ікони дуже виручали. ;-)


а зараз коли ми маємо Письмо в тому складі в якому маємо,і коли всі письменні і читабельні кого вони виручають?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:49

і якщо ти кажеш шо не лінь,то чому ж добрі католики ,які урочисто щонеділі відбувають літургію ,її в переважній більшості не читають?

О хеппімамі цікава тема для статті в газеті 20 хв.,провести соцопитування скільки відсотків добрих парафіян католицької церкви читали Боже Слово ?
Якщо я виявлюсь неправа,то урочисто принесу вибачення перед всіма несправедливо ображеними та католицькою церквою в т.ч.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Перлинка » 11 лютого 2012, 01:55

якщо чесно,я буду щаслива ,якщо я помиляюсь
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

cron