Глобальні оголошення!



Розмова християнки з християнами )))

Модератори: олеся, Tajga

Re: Розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Shalimar » 15 січня 2013, 00:07

offtоріс

Повідомлення Модератора М
відредаговано модератором
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Tajga » 15 січня 2013, 00:40

Перлинка написав:Але тема заснована мною для спілкування з традиційними християнами ,бо мені завжди наприклад було цікаво як одночасно можна тішитись народженню Спасителя і напиватись до чортиків,що відбувається в кожній другій грекокатолицькій чи православній родині ,які перед цим вночі чи зранку чемно відстояли службу ?


А мені, наприклад, зовсім не цікаво.. Мені навіть сумно і гірко, що так відбувається... І про священників, всяких різних теж не цікаво.. теж сумно і гірко.. і боляче... Он пише Радмила
Радмила написав:Що є священики, які зовсім не священики. А ще є лікарі , не лікарі, а убивці в халатах, і то страшно, і вчителі, яких до дітей взагалі допускати не можна, а ще є багато людей, які непрофесійно виконують свою роботу.

А є люди, які - нелюди... І, знаєте, слава Богу, що наша Церква - справа Божа, а не людська, бо якби була лише людська, то не встояла і в перші віки християнства. Тож Божий план працює, не важливо, з ким і з чим Йому доводиться працювати.

Мені колись один священник розказував історію про одну парафію. Священик там давно був переможений зеленим змієм... Ні дня не минало, щоб він не пив... Але, як не дивно - ця парафія славилася великою кількістю покликань... З неї вишло багато хороших священників... Планів Бога людині зрозуміти не дано. В серці іншої людини вона теж не може прочитати, їй би зі своїм розібратись... І це певне найкраще, чим може зайнятись кожен.
А священики... Як не банально звучить, теж люди. І за них треба молитись, як за інших людей: чоловіка, дітей, свої близьких, родичів... Можливо, іноді вони потребують нашої підтримки навіть більше, ніх ми - їх...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Розмова християнки з християнами )))

Повідомлення Tajga » 15 січня 2013, 00:53

Повідомлення Модератора М
Наполегливо просимо всіх учасників обговорення перед публікуванням чергового посту перечитувати правила форуму, стосовно вимог спілкування, викладені в цій темі.
Сподіваємось на вашу тактовність, чуйність та пошану до ближнього
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron