Глобальні оголошення!



Молитви на всяку життєву потребу

Модератори: олеся, Tajga

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Tajga » 18 липня 2012, 23:24

Короткі молитви перед сном.
Актуально для мами, яка часом засинає раніше, ніж голова торкнеться подушки.

Спокійний сон і щасливу ніч нехай дасть мені Всемогутній Бог (робимо знак хреста) Отець і Син і Святий Дух. Амінь
Або:
У Твої руки, Господи, віддаю духа мого. Амінь
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:26

Безвідмовна молитва до св. Антонія
Святий Антонію, найласкавіший із Святих. Твоя любов до Бога і милосердя до Його сотворінь ще на землі вчинили тебе гідним творити великі чудеса. Ця правда підбадьорює мене вдаватися до тебе, щоб одержати ласку … (вказати просьбу). О ласкавий і ніжний Святий Антонію, чиє серце завжди було повне співчуття до людей, прошепчи моє благання у вушко милого Дитятка Ісуса, Котрому подобалось спочивати у твоїх руках. А моє серце завжди буде вдячне тобі. Амінь.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:27

Молитва св. Франциска Ассізького
Дай мені, Господи, бути знаряддям миру твого!
Щоб я приносила любов – ненавидячим
Прощення – ображаючим
Примирення – ворогуючим
Віру – сумніваючимся
Надію – впавшим у відчай
Радість – скорботним
Щоб я приносила світло в темряву
Дай мені Господи
Втішати – а не чекати утішення
Розуміти – а не чекати розуміння
Любити – а не чекати любові
Бо хто дає, той отримує
Хто про себе забуває – знаходить себе
Хто прощає – буде прощений
Хто помирає – воскресає для вічного життя.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:29

МОЛИТВА НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
Господи Боже, Владико всього світу видимого і невидимого, від Твоєї святої волі залежать усі дні й роки життя мого. Дякую Тобі, Отче Премилосердний, що Ти дозволив мені прожити ще один рік; знаю, що за гріхи мої я не гідний цієї милості, але Ти її даєш мені з невимовного чоловіколюбства Твого. Продовжи і ще милості Твої мені грішному, продовжи життя моє в доброчесності, в мирі з усіма рідними і в злагоді з усіма ближніми. Подай мені достаток плодів земних і все, що для задоволення потреб моїх необхідне. Найпаче ж очисти совість мою, укріпи мене на дорозі спасіння, щоб я, йдучи нею, після довголітнього життя на цьому світі, перейшовши в життя вічне, удостоївся бути наслідником Царства Твого Небесного. Сам, Господи, благослови цей рік, що його починаю, і всі дні життя мого. Амінь.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:30

МОЛИТВА ЗА ЖИВИХ
Спаси, Господи, і помилуй отця мого духовного (ім'я його), батьків моїх (їхні імена), родичів, навчителів і добродійників і всіх православних християн. Ми повинні думати не тільки про себе, але й про інших людей, любити їх і молитися за них Богу, тому що ми всі діти одного Отця Небесного. Такі молитви корисні не тільки тим, за кого ми молимось, але й для нас самих, адже цим ми засвідчуємо любов до них. А Господь сказав нам, що без любові люди не можуть бути дітьми Божими. Ми повинні молитися за нашу країну, в якій живемо, за отця духовного, за батьків, родичів, добродійників, православних християн і за всіх людей, як за живих, так і за померлих, тому що у Бога всі живі.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:31

МОЛИТВА ЗА ХВОРОГО
Лікарю душ і тіл наших, Джерело життя нашого, Христе Ісусе Господи і Спасителю наш! Поглянь милосердним оком Твоїм на цього в тяжкій недузі, прихились до наших слізних благань, перстом милосердя Твого доторкнись до немічного тіла хворого брата нашого, вгаси вогонь тіла його, зменш біль недуги його, поверни здоров'я йому, піднеси його з постелі немочі, продовж дні життя його, щоб на землі він послужив тобі, ходив по стежках заповітів Твоїх та удостоївся Твого Небесного Царства і разом із святими славив Тебе, Бога Милостивого, з Отцем і Духом на віки віків. Амінь.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:35

Молитва до Св. Антонія Падевського про внутрішню поміч
Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе з радістю і віддаю Тобі честь і славу від грішника (ім'я), того, хто знає, як сильно він потребує Божої ласки і Твоєї допомоги.
Усі знають Тебе як могутнього чудотворця. Усі Тебе називають Святим див. Ти помножив Свої милості не лише протягом Твого життя, але і впродовж сімсот років після смерті.
Чув, що Ти дуже добре ставився до всіх, а я часто похмурий і дратівливий, підлий і невдоволений усім. Так, я оздоблюю тих, хто навколо мене, навіть тих, які мене найбільше люблять.
Прошу, допоможи мені стати кращим(ою), щоб змінити свою поведінку, щоб вітати усіх усмішкою і веселим словом. Якщо все ж плакатиму, нехай мої сльози будуть внутрішніми.
Вірю, що Ти допоможеш мені тепер в Ім'я Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.
Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:36

Молитва до Св. Антонія Падевського про постійну допомогу
Дорогий Св. Антонію, вітаю Тебе! Я вважаю Тебе своїм особливим приятелем. Відчуваючи Твою допомогу, дякую Тобі і хочу Тебе наслідувати.
Чи можу я вибрати одну з Твоїх чеснот, яка мені найбільше до вподоби? Можливо, я виберу оцю Твою рису, тому що її мені бракує. Я б хотів наслідувати Твою доброту до убогих і нужденних.
А почну від тих, які найближче до мене, з моєї родини. Робитиму щось для них, коли зможу, намагатимусь попереджувати їхні потреби. Опісля шукатиму нагоди робити це тим, хто живе дверима далі.
Прошу, допоможи мені витримати у цьому доброму наміренні, зрости від добрих слів до добрих вчинків і не знеохочуватись, коли мої наміри будуть незрозумілими.
Прошу, молися за мене до Бога, цього прошу в Ім'я Ісуса Христа нашого Господа. Амінь.
Молися за нас, Св. Антонію, щоб ми стали гідними обітниць Христових.
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:39

МОЛИТВА ЗА МАЙБУТНЬОГО ЧОЛОВІКА
Господи, я молю Тебе про чоловіка, який колись стане ЧАСТИНОЮ МОГО ЖИТТЯ. Я не знаю, хто він, але знаєш Ти, і я прошу - піклуйся про нього: про чоловіка, який справді любить Тебе більше, ніж будь-що в житті; який визначить у своєму серці для мене друге місце - адже перше належить Тобі; який живе не для себе - для Тебе.
Поєднай мене, Боже, з чоловіком, який має мудре серце, а не лише гострий розум; який не лише любитиме мене, але й поважатиме... Який не лише пеститиме мене, але й застерігатиме, а іноді - і докорятиме, коли я буду помилятися, та з порозумінням і любов'ю наставлятиме. Який любитиме мене не за мою вроду, але за моє серце. Який зможе бути моїм найкращим другом: чи то в радості, чи у смутку; коли здорова, чи ж-то хвора; коли я на злеті, чи коли в занепаді; коли чиню вірно, чи коли роблю хибний крок - завжди.
З чоловіком, який дасть мені відчути себе слабкою жінкою поруч із собою... яка, як Фенікс постає із попелу, коли йому потрібна підтримка, опора, допомога.
Моє бажання, щоб коли ми, врешті-решт, зустрінемося, обоє могли сказати: „Великий Ти єси, Боже! Ти дав мені того, хто може зробити моє життя ДОСКОНАЛИМ перед Тобою!" Я знаю, що Ти хочеш, щоб ми зустрілися у визначений Тобою час... і Ти зробиш усе найкращим і найнеймовірнішим чином у Свій час!!!
Даруй, Господи, не поспішати і дочекатися свого „Твого Часу"! Прийми щиру подяку від серця, що вірить і возносить Тобі хвалу, славу і честь! Амінь (хрестимось).
Ysmishka Офлайн


 

Re: Молитви на всяку життєву потребу

Повідомлення Ysmishka » 30 січня 2014, 10:41

Молитва за українську родину
Боже великий, Боже отців наших! Дай нашому народові якнайбільше добрих, святих християнських родин. Дай нам таких батьків, які голосно й відверто признавалися б до Божого Твого Євангелія і до Твоєї служби. Дай нам батьків, які для своїх дітей були б прикладом християнського життя, правдивими опікунами та добрими провідниками у житті. Дай нам таких матерів, які вміли б добре, по-християнськи виховувати своїх дітей, а для своїх чоловіків були б допомогою, потіхою та доброю порадою. Дай нам таких дітей, які були б потіхою для своїх батьків і славою та красою свого народу. Благослови, Всемогутній Боже, український народ. Подаруй йому ласку, вірно Тобі служити і доступити колись вічної нагороди в Небі, бо Тобі, Боже, у Святій Тройці Єдиний, Отче, Сину і Духу Святий належить всяка слава, честь і поклін во віки віков. Амінь.
Ysmishka Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей