Глобальні оголошення!



Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Модератори: олеся, Tajga

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення гра з вогнем » 07 квітня 2012, 02:02

а-які_то_священники_православні_4и_грекокатолицькі-перераховують_гріхи-і_питають_4и_таке_було?
я_4ула_шо_одні-питають.-а_інші-кажуть_самому_розповідати

то-ото_як-итають_мали_б_питати_і_про_оральний_секс_пра?_і_розповісти_потім-як_мона-як_ні
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Перлинка » 07 квітня 2012, 02:05

грекокатолицькі-перераховують_гріхи-і_питають_4и_таке_було

як які хто перераховує,а хто чекає коли розкажеш

про православних не знаю
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Tajga » 07 квітня 2012, 02:22

Погляд Католицької Церкви на проблему контрацепції:
Господь Бог створив людину особою, істотою розумною, що має свободу, а значить здатним принести себе самого в дар. Тому усе тілесне, що є в людині, тільки тоді буде істинно людським, коли набуде особового виміру, виміру свободи і любові. Людська любов виражається в різних сферах нашого людського єства, тобто не лише у сексуальній сфері, але і в психологічній, соціальній, економічній і т. п., але по відношенню до усіх цих сфер вона трансцендентна.
Такому розумінню любові в корені суперечить застосування контрацептивних засобів
Читати далі тут
Також новина, датована 2008 роком:
Контрацепция объявлена смертным грехом
Римская католическая церковь дополнила список семи смертных грехов, сообщает официальная газета католической церкви «L'Osservatore Romano».
Подробиці.

Соціальне вчення Православної Церкви категорично виступає проти лише в стосунку до контрацепції абортивної дії, натомість вживання бар'єрних контрацептивів лишається на розсуд подружжя. Хоча, слід зазначити, що крім того серед вірних Православної Церкви є практика повного утримання в період вагітності та годування груддю.

А що стосується ППС, то тут хтось давав вже цікавий лінк на книгу Тоні Вешлер "Желанный ребенок?.." Вешлер описує метод ППС, але називає його МРМЗ (метод розпізнання можливості завагітніти). Єдина відмінність - використання барьєрних методів контрацепції у плідний період.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Перлинка » 07 квітня 2012, 02:26

багато лінків а по суті нічого,я сама собі можу нагуглити ,і тут не питати

напевно і Лада Ладочка так само

а які причини вважаються вагомими за тими лінками є?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Перлинка » 07 квітня 2012, 02:38

Tajga написав:Контрацепция объявлена смертным грехом
Римская католическая церковь дополнила список семи смертных грехов, сообщает официальная газета католической церкви «L'Osservatore Romano».


То гріх смертний ,а переважна більшість католиків про це досі чомусь не знає
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Tajga » 07 квітня 2012, 02:41

Перлинка написав:То гріх смертний ,а переважна більшість католиків про це досі чомусь не знає

Загалом, за відсутністю статистики, я б не стала так радикально заявляти... А з іншого боку, католики теж люди, уявляєш?
Про вагомі причини я вже дала посилання з текстом в паралельній темі.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Перлинка » 07 квітня 2012, 02:52

Tajga написав:Загалом, за відсутністю статистики, я б не стала так радикально заявляти...



Я маю сміливість радикально заявляти ,не тільки про контрацептиви але й про сумну статистику абортів серед населення нашого краю ,яке в переважній більшості католики.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Лада_Ладочка » 07 квітня 2012, 02:58

Tajga написав:Ну.. "розум, здатний породжувати думки, не здатен зробити свого власника щасливим"... :pardon:
Лада_Ладочка написав:Такі думки в голову приходиь погані, типу я сама винна, треба було шукати собі чоловіка, віруючого, практикуючого християнина, а не такого який ходить до церкви і до Сповіді для годиться.

А чи не можна було б якось посприяти чоловікові в наверненні?.. Звісно, то не справа одного дня, але ви ж його дружина і іншої йому Бог не дав.
Наразі бачу для вас і чоловіка хороший шанс щось змінити в своєму житті. Якщо вже вас так сильно зачепило питання контрацепції і ви про стали думати, значить, можливо, така ситуація і той вихід, який є зараз вас не влаштовує і потрібно шукати інших шляхів.
Моя скромна думка, вам треба-таки сходити до сповіді, поговорити зі священником. Адже зріє в вас якась певна настанова на зміну ситуації... І саме тепер потрібна підтримка та Божа благодать. Господь милосердний і ніколи не вимагає від людини більше, ніж вона в силах зробити, головне, не закриватись на його милосердя.


Незнаю((( Мого чоловіка релігія не цікавить, він просто не заважає мені ходити до церкви, молитися, шлюб взяли бо я хотіла, для нього це було не принциповим. Будь які розмови про релігію він присікає(((
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС.

Повідомлення Лада_Ладочка » 07 квітня 2012, 03:01

мешканка написав:
Лада_Ладочка написав:[mod]Тема прейменовується. Бажаючих дізнатись більше про ППС, тощо загляньте в Розділ "Архів" . Для того, щоб підняти тему з Архіву зверніться до модератора. Дякую[/mod]

Я зрозуміла що питати далі щось не сильно варто, щоб необразити нікого (хоча ніяк не розумію чим я могла образити віруючих людей, невже тим що хотіла більше дізнатися :sad: ) та все ж скажіть будьте добрі, де той архів, щоб можна було б бодай почитати :sad:

:confused: а чо образити? Тему перейменувала бо тут вже не тільки про сповідь, а й про багато-багато іншого. В архіві в нас містяться багато цікавих тем про проблему ППС. Архів в нас на першій сторінці форуму в самому низу. (клацаєте на список форумів і гортаєте вниз)
І не сприймайте все так близько до серця тай на власний рахунок. Якщо ви почнете чимось когось ображати вам модератори про це повідомлять. :В):
Спілкуйтесь собі на здоров"я!


Хм, не зовсім гостинне запрошення, швидше навпаки(((

Дівчата дописувачі, будьласка дайте лінк на будь яку тему з архіву, бо я вже обшукалася, ніде ніякого архіву не бачу. І правила читала там нічого про обмежений доступ не знайшла, а модератору я не сподобалася певне(((
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Лада_Ладочка » 07 квітня 2012, 03:05

Lusik написав:Я коментувати усі повідомлення не буду і нічого писати більше не буду, просто на власному досвіді вам пораджу , все-таки , звернутися до священника з такими питаннями. В мене є свій духівник і тому мені легше. І немає однієї універсальної відповіді для всіх жінок, тому що кожен випадок по-своєму індивідуальний.
Моліться Богу щоб він просвітив ваш розум і серце і Ви знайшли відповідь на своє питання, а не дивилися як це роблять інші, бо Ваше життя і Вам за нього відповідати.


Lusik, дякую вам!
Але нерозумію як це "немає однієї універсальної відповіді для всіх жінок, тому що кожен випадок по-своєму індивідуальний."?
Священник в консультаціях відповів
о.Мартин написав:Якщо з чоловіком жити в шлюбі і жити статевим життям використовуючи методи контрацепції і від них не відмовлятися, НЕ можна в такому випадку йти до Сповіді.

Тобто мені все ж таки шукати іншого священника, який скаже що можна користуватися засобами контрацепції?
І як я знайду відповідь на питання, якщо нікого не питатиму, просто думала що тут є компетентні люди, того й прийшла сюди
Востаннє редагувалось Лада_Ладочка в 07 квітня 2012, 03:07, всього редагувалось 1 раз.
Лада_Ладочка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron