Глобальні оголошення!



Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Модератори: олеся, Tajga

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення олеся » 08 квітня 2012, 16:58

Статеве життя у подружжі - це вияв самовідданої любові між чоловіком і жінкою через фізичні та духовні ласки... Це "не боятись", це "відати себе в обіймах коханогокоханої". Це відчути себе "захищеною", і одночасно повністю "зануреною" в любові партнера... Тому кожен статевий акт - це дар, дарування себе, віддання себе, повне віддання, без страху (контрацептивів), без вагання, в повній надії - знак внутрішньої любові.

Я не розумію що означає не боятися, без страху :confused: Боятися вагітності???
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення Перлинка » 08 квітня 2012, 17:05

нє Олеся,ти шо ,ті що користуються ппс не бояться вагітності,тільки ті що контацептивами користуються бояться :ha:

але всеодно цікаво чого ж, вони тоді не бояться завдяки ппс?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Ви ходите до сповіді?

Повідомлення Гість » 08 квітня 2012, 18:46

мешканка написав:
Лада_Ладочка написав:Прикро, бо мені порекомендували цей форум, і казали що тут можна багато чого дізнатися не лише про материнство, але й про віру....справді прикро якщо так....

Нажаль, тут, як і всюди, є багато відвертих опонентів, зокрема Католицької церкви, які дуже люблять покритикувати, повчати, замість священика ну і відверто ображати віруючих людей. (тому й були видалені певні повідомлення і відредаговано окремі теми) Було всяке, наразі, порозумілись. Ви не дивуйтесь, навіть на релігійних форумах є відверті атеїсти...так цікавіше спілкуати, однозначно
На форумі є дійсно віруючі люди, які не просто називають себе християнами, а й намагаються жити християнським життям, тому, думаю, відповіді Ви для себе однозначно знайдете.


Лада_Ладочка написав:
мешканка написав:Щодо засобів контрацепції - то між ними прірва! Не можливо прирівняти спіраль до перерваного статевого акту, тощо. Сповідь є чинною коли ви жалієте за гріхи, з яких сповідаєтесь, не затаюєте жодного гріха (знаєте ще то гріх, але не хочите чи соромитесь говорити про це), хочете поправитись з гріхів і більше не грішити. (хоча на практиці розумієте що ще не раз впадете), але в момент сповіді хочете примиритись з Господом і прийняти Його, тому відрікаєтесь своїх гріхів.
Сповідь не є чинною коли ви затаюєте навмисне гріхи, не жалієте за свої гріхи і не маєте настанови поправитись. Якщо використовуються протизаплідні -це треба обговорити на сповіді зі священиком і йому вирішувати чи давати розгрішення. Якщо ви не маєте настанови поправитись з гріха (відразу чи в майбутньому тоді краще до сповіді не йти. ) Але без сповіді і примирення з Богом ніхто не може стати кращим, яких би сил не прикладалось.


мешканка, поясніть будьласка як можна хотіти поправитися з гріхів і одночасно розуміти що ще не раз впаду.
....

Через це і розпитую на форумі про ППС, думала що тут багато хто успішно його використовує, хоча чесно кажучи не розумію чим цей метод відрізняється від тим методів які є гріховними. Виходить що ми просто підлаштовуємо свої бажання під дні в які можна кохатися без наслідків у вигляді вагітносі. А може зле я слухала в церкві науку про те ППС...
мешканка написав:Я не священик, щоб в повноті відкрити для вас цю проблему. Можу порадити знайти духівника з компетентних отців (священика, який би був вашим постійним сповідником і помагав вам направити ваше життя)
Від себе скажу: деякі гріхи потребують років праці. В тому й полягає безкінечна Божа любов, що ми приходимо до Нього безліч разів і кожного разу (якщо навернення щире) Бог нам прощає і нас приймає. Є велика небезпека гріха гордині, якщо людина думає, що однієї сповіді буде достатньо, щоб позбавитись гріха. Аби коли людина не йде до сповіді і чекає, що стане кращою...сама по собі. Основним є бажання поправитись, а скілки часу це займе-все індивідуально. Розумію Ваш щирий біль і вашу ситуацію бо знаходжусь в такій самій. Для себе зрозуміла: бажання змінити ситуацію -першочергове. З часом, коли ви зможете вивчити ППС і будете відчувати, що ППС у вашому випадку працює (що ви зможете відрізняти чітко плідні і не плідні дні) тоді й відмовитесь від ПСА. Це й буде вашим "наверненням" від гріха. І, якщо ви маєте таку установку-тоді все є добре. В вас є бажання поправитись. І дуже добре що ви переживаєте через те. що грішите. Це показник вашої близькості до Бога, не втрачайте цього. Християнином бути дуже важко, сам Господь це сказав і продемонстрував. Легшу бути язичником чи атеїстом...Тому то й пробують багато підлаштувати Бога і церкву, зокрема, під себе...під свої бажання і виправдати себе у власних очах.
Друге питання: чим цей метод відрізняється від інших.
По перше: маємо в Біблії чітко написано про гріх Онана.
По друге: статевий акт має нести два начала: єднання подругів (задоволення сексуальних потреб) і відкритість для дару життя.
Якщо штучно усувається якесь із начал статевий акт є гріховним.
ППС-не є гріховним у своїй суті, тому що не вносить штучності в інтимне життя, не суперечить природі, яку Бог заклав у кожну людину. (Саме Бог створив жінку плідною тільки в окремі дні і дав людині можливість це зрозуміти.)
Не до теми: ПСА є дуже небезпечним і має великий ризик. Будьте готові до цього.

тобто можна користуватися засобами контрацепції якщо дуже хочеш користуватисяППС але на данй час не можеш наприклад через те що у тебе немає ще циклу а вже пройшов майже рік після пологів?
бо коли я запитувала у священникато він мені відповів що потрібно або жити відкрито або не жити стевим життям
Моєму синочкові зараз 8,5 місяців я годую грудьми у мене ще немає місячних тому використання ППС є не зовсім можливе тому дійсно було б розумно поки навчуся користуватися ППС користуватися якимось контрацептивом але...у Бога немає компромісів.Саме Бог керує плідністю а не людина.Тому можливо мені треба просто повірити йому спостерігати за своїм тілом наскільки можуі присити Бога щоб дав мені мудрості розрізняти плідні і неплідні дні вже зараз тобто покерував мною і якщо на це Його воля то подарував мені дитину пізніше
Гість Офлайн


 

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення олеся » 08 квітня 2012, 20:28

:impossible: А я не боюся :wink:
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Сповідь при використанні контрацепції і ППС

Повідомлення мешканка » 08 квітня 2012, 20:41

Гість написав:тобто можна користуватися засобами контрацепції якщо дуже хочеш користуватисяППС але на данй час не можеш наприклад через те що у тебе немає ще циклу а вже пройшов майже рік після пологів?

Ну, поки вчишся використовувати ППС то або утримуєшся весь цей час ( 6 міс. +/-) або користуєшся перзервативами чи ПСА (про іншу контрацепцію навіть не говорю)...Вибір невеликий. Якщо є презерватив- без сповіді до Св. Причастя не можна. (але людина на шляху до навернення, що вже є дуже вагомим) Я не священик, але так те все розумію.
Гість написав:можливо мені треба просто повірити йому спостерігати за своїм тілом наскільки можуі присити Бога щоб дав мені мудрості розрізняти плідні і неплідні дні вже зараз тобто покерував мною

Якщо ви готові до нової вагітності саме зараз то, звичайно, то є тільки ваш вибір.
Якщо ж зараз це небезпечно - то ППС не рекомендують застосовувати без попередніх 5-6 міс. спостереження за власним тілом, занотовування, тощо.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.

Повернутись до Духовне спілкування



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron